Photo info Desert daggers?
Joshua trees in Joshua Tree National Park, California
© Tim Fitzharris/Minden Pictures

Koliko ste pročitali knjiga?

Započeo gonss, April 03, 2012, 09:28:50

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gonss

Koliko ste sve ukupno pročitali knjiga i koja vam je najbolja? Ja iskreno veoma malo, ne znam zašto, ali ne vidim sebe u nekom čitanju knjiga i prevelikom obrazovanju. :)

NiKooLaa

Ne bih znao, nisam brojao :)
Ali puno, u poslednje vreme ne baš toliko pošto nemam baš vremena, ali npr u srednjoj sam čitao stalno, pored lektira gomilu knjiga, od kriminalistike preko drama do filozofije nema šta nisam čitao :)
Ništa bolje od dobre knjige svakako.

Omiljenu knjigu ne znam ni sam kako bih izdvojio. Možda neka od Kapora, ili zbirka "Utopljene duše" od Disa.
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

Maja1975

Od 06.januara 2005 pa sve do danas procitala sam 244 knjige.Pre toga je isto bilo puno knjiga,ali nisma vodila evidenciju u rokovnik

Adora

elma1981

Ne znam tačan broj jer spisak nisam vodila od samog početka, ali prema dosadašnjem, negdje oko 300.  :)

Drinken night

April 14, 2014, 22:55:17 #5 Poslednja Izmena: April 14, 2014, 22:56:20 od Drinken night
Kad bi znao....,a voleo bi... wink
<a href="http://www.astranekretnine.com" title="izdavanje stanova beograd">izdavanje stanova Beograd</a>, <a href="http://www.astranekretnine.com" title="izdavanje stanova">izdavanje stanova</a>

dunjica123

ne umem da prebrojim, zavrti mi se u glavi, ali nije mnogo, to znam

krele

anadenic

Procitala sam stvarno dosta..Pre me uopste nije zanimalo da citam knjige, i secam se da sam samo odjenom krenula da citam i kupujem knjige i to traje do danas :) Knjiga koja me je najvise odusevila jeste Saptac - Donato Karizi..

marija gligić

Zar treba brojati pročitane knjige?

grbadu

Uh bilo ih je mnogo... ne vodim evidenciju o tome