Photo info An island park for everyone
Kornati National Park, Croatia
© Anton Petrus/Getty Images

Opušteni Bioskop

Započeo TanjicA, Mart 12, 2011, 23:26:50

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TanjicA

Mart 12, 2011, 23:26:50 Poslednja Izmena: Decembar 15, 2011, 11:49:30 od TanjicA
:: Opušteni Bioskop ::

Opušteni Bioskop je tema u kojoj članovi foruma zajedno gledaju filmove a ujedno služi i ja dogovaranje/komentare o ovoj akciji.
Za svaki film koji gledamo biće otvorena zasebna tema za diskusiju i svoje komentare vezane za film ostavljate u za to predvidjenim temama. Ova tema sa druge strane služi za opšto čavrljanje na temu bioskopa i dogovaranje u vezi sa "projekcijama" :)

Filmove ćemo birati prema imdb bazi, tako što ćemo preporučivati filmove koji su popularni/sa visokim rejtingom, a ujedno ćemo birati i filmove koje vi predložite. Dakle ukoliko imate želju za neki film pošaljite meni na pp, ili ostavite imdb link ovde u temi. Sve je ovo sa željom da izbegnemo nepotrebno glasanje za filmove i neke slične akcije koje će samo smetati svrsi ove akcije.

Rok za gledanje filma biće za sada fiksan - 5 dana (što mislim da je sasvim ok) i pošto odgledate film možete diskutovati o istom u predvidjenoj temi koja će biti napomenuta ovde.

Takodje, za svaki film koji odaberemo otvorićemo temu u Download sekciji, kako bi mogli da film skinete, i uz temu ćemo priložiti link za prevod. Na taj način nećete morati da tražite film po internetu ili da iznajmljujete iz videoteke.

Svi filmofili su dobrodošli

Baneri za reklamiranje akcije

[url=http://www.samo-opusteno.info/forum/tv-i-svet-filma/opusteni-bioskop][img]http://samo-opusteno.info/forum/baneri/bioskop.png[/img][/url]

[url=http://www.samo-opusteno.info/forum/tv-i-svet-filma/opusteni-bioskop][img]http://samo-opusteno.info/forum/baneri/bioskop1.png[/img][/url]

Trenutno aktivan film:

Lista odgledanih filmova u Opuštenom bioskopu:

I optimiste i pesimiste doprinose drustvu.
Optimiste su izmislile avion ,a pesimiste padobran. :)
Bistri ostvrt na politicku scenu Srbije * Zanimljivosti iz zemlje i sveta

MarkoKg

Postavljena tema kao sticky.

Skidam film sad, pa ću odgledati verovatno sutra, pa javljam utiske :)
Cheers :D

Oasis

Sh[o]ne

Ja ću tek u sredu ili četvrtak stići da pogledam film, ali odgledaću ga do petka svakako :)

TanjicA

Zaboravila sam da napomenem da slobodno možete da skidate sa linkova koje sam postavila, pošto su provereni, i kvalitet je odličan (a i prevod je dobar). :)

Alle

Skinula sam film. :) Još samo da nađem vremena da ga odgledam. :)
Kosmos nije mozda uvek fer, ali bar ima sjajan smisao za humor!
Carrie Bradshaw

DaRkOoO

Petak je 18.3, ne 17.3. :)
...so close, no matter how far..

NiKooLaa

Prepravljeno, film odgledan, utisak u temi za diskusiju. :)
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

Sh[o]ne

Ajmo sad nešto veselo :) Tanjice? :)

^Tina^

Evo ja se priključila, gledala, poslala predlog :)

TanjicA

Editovan prvi post, ubačeni podaci o novom filmu koji gledamo. Ovog puta veselija tematika, jedna komedija, dobro se kotira, pa da pogledamo :)

ljilja26

Oasis

* Oasis ode da gleda film :)

Sh[o]ne

TanjicA

Apdejtovana tema, ubačen novi film i linkovi.
Film sam skinula i proverila prevod, tako da slobodno možete sa datih linkova da skidate :)