Photo info An island park for everyone
Kornati National Park, Croatia
© Anton Petrus/Getty Images

Opušteni Bioskop

Započeo TanjicA, Mart 12, 2011, 23:26:50

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maja7j

DaRkOoO

April 03, 2011, 18:10:44 #16 Poslednja Izmena: April 09, 2011, 00:12:50 od DaRkOoO
Odgledaću kad stignem, skinuo sam film odavno, a mrzelo me da gledam.
...so close, no matter how far..

TanjicA

Apdejt posle dužeg vremena. :)
Novi film - 3 metra iznad neba, da budem iskrena povukla me "popularnost" istog koja je odjednom zavladala, da ne pričamo o engleskoj, italijanskoj i španskoj verziji filma (koji je rađen po istoimenom romanu).
Inače, ja sam se opredelila za špansku verziju...jer mi deluje kao najbolja :p
I optimiste i pesimiste doprinose drustvu.
Optimiste su izmislile avion ,a pesimiste padobran. :)
Bistri ostvrt na politicku scenu Srbije * Zanimljivosti iz zemlje i sveta

MarkoKg

Ja skidam sad film, odgledaću ga do sledećeg petka sigurno :)

TanjicA

Apdejt! :)
Novi film - At First Sight (1999) - linkovi za download i diskusiju u prvom postu :)
Rok malo duži zbog praznika :)

MarkoKg

Odgledao večeras, sutra ću pisati utiske :)

Dzejn

Decembar 25, 2011, 10:09:21 #21 Poslednja Izmena: Decembar 25, 2011, 10:10:24 od Dzejn
jao, svidja mi se ova tema haha :)
ali mislim da je bolje postavljat torrente, smor je skidat preko ovih rapidsharegluposti :p
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

MarkoKg

Rapidshare je kul :)
Ali svejedno, valjda je lako naći torrent za ove filmove koristi pretragu :P
Ajde u buduće ćemo stavljati i torrent linkove, je tako Tanjice? :)

Dzejn

ma meni je ok, to je bio samo predlog.
Lako je naci i rapidshare linkove xD
rapidshare sucks skidanje iz milion djelova sa pauzama po 10 minuta izmedju svakog haha :(
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

TanjicA

Ako pričamo o ovom filmu ima i MU link i FS link (jedan link ceo film) tako da i to valjda dolazi u obzir? :)

Dzejn

Zoffmann

http://www.imdb.com/title/tt1247692/                  Preporucujem vam Shrink, sa Kevinom Spaceey-om ne moze da vam bude dosadno... :)

Firgativ

Mediamaster

Djordje92