Photo info Where fire and water meet
Upper Geyser Basin in Yellowstone National Park, Wyoming
© Ray Urner/Tandem Stills + Motion

Pomoc oko cure

Započeo Antonio.K, Novembar 14, 2016, 20:32:05

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Antonio.K

Ovako svidja mi se jedna moja frendica, al neznam kako da joj pridjem, a u osnovnoj smo bili skupa pa kad smo krenuli u srednju morali smo se razici i sada smo se ponovo nasli al nisam siguran dal se ja njoj jos svidjam
U zadnje vrijeme se vise vidjamo i saznao sam da je prekinula sa malim pa nisam siguran sta mi je raditi ?
Nadam se da ovo nece postati tema za sprdnju ako mozete pomoci molio bi vas da pomognete

MarkoKg

Zdravo Antonio.
Nema potrebe za sprdnjom naravno, ne brini.

Ono što ne trebaš raditi je - previše razmišljati. Opusti se, pričaj sa njom i kroz priču "ispitaj" da li joj se neko dopada ili ima neku "simpatiju", a zavisno od njenog odgovora joj reci da ti se ona dopada, da misliš o njoj i da želiš nešto više od drugarstva.

Ja sam iz vremena kada se to radilo uživo, u 3D, ili kako god to sročio, dok sam svestan da se sada to valjda radi na fejsu, instagramu ili ko zna kojoj društvenoj mreži - što mi je besmisleno i ne odobravam, ali na kraju krajeva, ako si stidljiv (a nema razloga za to) onda možeš iskoristiti i čari savremene tehnologije pa "ćaskati" sa njom i na fejsu (ili već kojoj god mreži), ako ti je tako lakše :)

Srećno!

starletama

Ako ne uspije uzmes si:
:music

Ikibg

Jel si se u medjuvremenu snasao? hahaha :)