Photo info Blurring the lines with wearable art
Infini-D, modeled during the World of WearableArt Awards in 2019 in Wellington, New Zealand
© Hagen Hopkins/Getty Images for World of WearableArt

Život u jednoj sobi (garsonjera, potkrovlje, studio)

Započeo MarkoKg, April 02, 2012, 12:18:52

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MarkoKg

Život u jednoj sobi (garsonjera, potkrovlje, studio)

U njoj jedete, u njoj spavate, u njoj gledate Milionera. Sve u jednoj jedinoj sobi. Iako studio ili soba studentskog doma može izgledati usamljenički i klaustrofobično, mnogo će Vas manje gušiti ako je dobro uređena i prijatna na oko. Kod ovakvih malih, jednosobnih prostora imate dve opcije: da prostor ostavite što praznijim i svetlijim, ili da ga podelite na male kutke za pojedinačne aktivnosti pomoću nekakvih paravana ili komada nameštaja koji prividno "odvajaju" jednu celinu od drugih. Zavisno od veličine prostora, dekora koji odaberete i Vašeg stila života (da li u tom prostoru dosta radite, da li Vam ljudi često dolaze u posete itd.), možete odabrati jednu od ovih opcija. U svakom slučaju, prostor uredite jednostavno. Koristite što manje različitih boja i izbegavajte zakrčena mesta i višak nameštaja. Razmislite o nabavci komada sa dvostrukom funkcijom, kao što su sofa ili dvosed na rasklapanje da bi uštedeli na prostoru.

MarkoPetrovic

Potkrovlja su, po meni, ubedljivo najlepša mesta za stanovanje. Kad nažem najlepša, ne mislim i najbolja, zbog hladnoće/tolote ali su jaaako jako lepa.

VasaM

Ako se selite,najbolja agencija za Selidbe Beograd Ili vam je potreban Kombi prevoz u Beogradu ili Srbiji. Takođe i
prevoz TA peći

Profisale

Potkrovlja volim pogotovo ako imaju prozore na krovu ali prozori moraju imati dobro dihtovanje i toplotnu izolaciju.
http://www.pvcinzinjering.co.rs/pvc-stolarija.html

mrmotlsd

POtkrovje, ali da bude sa staklenim krovom

josh slika staklenog krova
Montaza staklenog krova"step by step"

delpocek

potkrovlje moze da bude ekstra uredjeno i sjajno za zivot!

tempi

Na stakleni krov ne bih pristala, ali na lepo uredjeno i ususkano potrkovlje - uvek. Cak i ne mora da bude nekh problema sa grejanjem i rashladjivanjem, ako se koriste kvalitetni materijali za izolaciju i dobra stolarija.

mrmotlsd

Svako ima pravo na svoj izbor, ali pre nego sto vidite ne odbacujte stakleni krov! Nebo posuti zvezdama deluje impresivno.

Profisale

I ja sam za stakleni krov ali to mora biti odradjeno profesionalno.

jontrax

super su za samca ili par. za porodicu bas i nisu

cubaka

Sve to zavisi od navika ljudi. Kvadrature koje mi ovde smatramo necim normalnim u japanu su raskos... a u nekim zemljama jako skromne...

otkupmilos

A ja volim visoke plafone jer mi nekako znaatno povecaju prostor. Samo je teze za grejanje. :/
"Kad muškarci prerastu sve igračke auto ih menja"

Dizajner

Ja strašno volim salonske stanove sa visokim plafonima, ali su mi studio stanovi u potkrovlju takođe strava, naročito ako su funkcionalno urađeni i super namešteni. Bavim se dizajnom enterijera onako iz hobija pa istražujem tako na sve strane i tražim neke nove ideje da me inspirišu, a i da naučim još nešto. Moram priznati da sam pregledala i dosta ovih stan na dan varijanti, ne kradem majke mi :ok i zaista je bilo slučajeva kada sam naišla na neke zaista dobre. Garsonjere nekih neverovatno malih kvadratura, tipa 17 kvadrata, a funkcionalne onoliko koliko je to moguće sa tako minijaturnim prostorom. Svaka čast kako neki ljudi mogu od takvog prostora da naprave nešto tako simpatično.