Photo info History on the hill
Village of Labro, Rieti Province, Italy
© Marco Ilari/Shutterstock

Шпанске серије

Započeo DaNiLo, Februar 26, 2008, 23:34:26

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

Шта мислите о њима?

Lili

ne mislim o njima.. trudim se da sto manje mislim o svemu sto najblaze receno ispira mozak.. i truje isti.. :p
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

До пре две године сам ја гледао то редовно, милионе сам одгледао, и гледао сам гледао док нисам приметио да се све сведа на исто, али буквално на исто, знам унапред шта ће се десити.

Lili

pa mogao si i manje odgledati da bi to shvatio..
bajdvej, ja sam mislila da spanske serije kod nas gledaju samo iskompleksirane i neodrasle klinke i zaludne babe, tetke, strine etc. al' izgleda da sam se presla.. x)
njah.. :/

DaNiLo

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :haha :haha :haha :haha прешла си се, за летњи распуст сам кад год треба да почне серија одлизао код другарице комшинице, и ја и она смо са њеном бабом гледали серије, а њена баба кад почне да се губи, буквално да плаче. . .

Нема везе шпанске серије су ми оставиле лепе успомене.

NiKooLaa

ma to je smor...
mada sada gledam seranowe koji nisu nalik ostalima....
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
nikolanovakovic.net :: ITcyberCOP

DaNiLo

Ма није смор, не гледам више, али није смор.

NiKooLaa

Najjache da nie...
obawezno se ne zna ko je chije dete, neko mora da ocorawi,i na kraju zloca poludi i taj corav dobije bitku...
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

DaNiLo

Или прво она неће са њим, па он са њом, па она са њим, и на крају се срећно заврши, а злоћа иде у лудницу и затвор. Јао боже како ми је жао тих серија.

Lili

e, ljudi, mislim da ste malo pobrkali lonchitje... ono o cemu mi ovde pricamo jesu latinoamericke ili konkretno, meksicke tv-sapunice... verovatno iz neznanja su ih ljudi nazvali 'spanskim serijama' zbog spanskog govornog podrucja... ali te serije nemaju veze sa Spanijom.. pa se zato danas i neke kvalitetne serije spanske produkcije nazivaju 'spanskim serijama' (misleci na te tv-sapunice) i tretiraju kao trecerazredne bljuvotine..

DaNiLo

Без обзира, ме ћемо то и даље звати шпанским серијама.

NiKooLaa

pa uprawu si...
latinoamerichke...
whatewer...
samo-opusteno userbar5

DaNiLo

Citatpa mogao si i manje odgledati da bi to shvatio..
bajdvej, ja sam mislila da spanske serije kod nas gledaju samo iskompleksirane i neodrasle klinke i zaludne babe, tetke, strine etc. al' izgleda da sam se presla.. x)
njah..

Овде је рекла шпанске серије, а ово доле је написала кад је чула како се другачије зову, и још каже да смо ми побркали лончиће, а да она није,
Сад као она хоће да се прави паметна 

Lili

Citat: Knez Danilo II poslato Mart 01, 2008, 21:04:44
Citatpa mogao si i manje odgledati da bi to shvatio..
njah..

Овде је рекла шпанске серије, а ово доле је написала кад је чула како се другачије зову, и још каже да смо ми побркали лончиће, а да она није,
Сад као она хоће да се прави паметна 

:lol :lol :lol :lol da, ja sam eto, bas juce to cula, pa sad hocu da se pravim pametna.. nesto protiv?

DaNiLo

Не, немој да схватиш погрешно, али морао сам да искористим новог смајлића, па ми је требао мој предходни коментар јер се уз њега слаже.