Photo info Little island, big sea
Aerial view of the island Pantaleu near Sant Elm, Mallorca, Spain
© Dimitri Weber/Amazing Aerial Agency

Skorašnje poruke

Muzika / Odg: Now Playing
Poslednja poruka MarijaMar - Avgust 05, 2022, 13:22:30
EDITA X RASTA - BUDALE
Biografije / Odg: Novak Djokovic
Poslednja poruka MarijaMar - Avgust 05, 2022, 13:21:48
Pa i više ta pravila ne znam ko ih je izmislio i šta više hoće sa tim vakcinama više i čudima  :banghead
Razno / Odg: S*V*A*Š*T*A*R*A
Poslednja poruka MarijaMar - Avgust 05, 2022, 13:21:01
Gde ste ljudiiii

Put oko Sveta / Odg: Planirate li putovanje za...
Poslednja poruka MarijaMar - Avgust 05, 2022, 13:11:51
Ja sam bilaa već na Sitoniji, preporučujem!  wub
Funny pics / Odg: Zezancije sa društvenih m...
Poslednja poruka TanjicA - Avgust 04, 2022, 15:50:28
 :pijani
Ne možete videti priloge u ovom forumu.
Obaveštenja / Odg: Redizajn foruma i nove fu...
Poslednja poruka TanjicA - Avgust 04, 2022, 15:49:30
Samo da javim da mi se svidja i ova mala izmena u bojama i nijansama, kao i efektima na početnoj strani koju ste napravili, bravo momci! :)
Serije / Stranger Things
Poslednja poruka TanjicA - Avgust 04, 2022, 15:48:37
When a young boy disappears, his mother, a police chief and his friends must confront terrifying supernatural forces in order to get him back.

//

Najnovija sezona Stranger Things zabeležila je 1,15 milijardi sati gledanja u prvih 28 dana. Jedina serija na Netflix-u sa većim vremenom gledanja je Squid Game koja je zabeležila 1,65 milijardi sati gledanja u istom periodu. S obzirom na to da je Squid Game produkcija na južnokorejskom jeziku, razlika u tome što je prva serija na engleskom jeziku koja je dostigla sličnu prekretnicu pripada četvrtoj sezoni Stranger Things.

Sati gledanja u prvih 28 dana nisu tipični pokazatelji praćenja prikaza u odnosu na konvencionalnije metrike kao što je gledanost. Ali ovo je Netflix-ova preferirana metrika i ona koju redovno deli sa javnošću. Dakle, iako to nije tačna procena gledanosti, ona pokazuje da je Stranger Things i dalje veoma popularna serija i ona koju pretplatnici bukvalno proždiru kada se premijerno pojavi nova sezona.

//

Gleda li neko? Kako vam se čini?

https://www.imdb.com/title/tt4574334/
Nekako ceo svet zažmuri i baci se licemernim temama, putu na mars, cirkularnim temama, ekonomijom, ma bilo čime, samo da se ne potresa niko oko Ukrajine.  hammer
Muzika / Odg: Now Playing
Poslednja poruka TanjicA - Avgust 04, 2022, 15:36:11
Nothing Compares 2 U - Sinéad O'Connor  wub  wub