Photo info Turtle-y nice day for a swim
Florida red-bellied turtle in Rainbow Springs, Rainbow Springs State Park, Florida
© Michel Roggo/Minden Pictures

Sta vas je obradovalo a sta razocaralo danas ?

Započeo NiKooLaa, Januar 19, 2008, 13:27:30

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jocki

Obradovalo - poziv (jedne veoma bitne osobe, la la la)
Razocaralo - guzva u saobracaju !!!!
Posetite najbolje apartmane u Beogradu-Stanovi za izdavanje Beograd |Ako trazite ime za vasu bebu, posetite: Staklene tuš kabine po meriIzrada sajta

pcelica.m

Obradovala me prva jutarnja kafa <3 a razočarala me takođe gužva u saobraćaju. :O

jocki

Razocarali su me muskarci.... Obradovalo me nije nista. :-(
Posetite najbolje apartmane u Beogradu-Stanovi za izdavanje Beograd |Ako trazite ime za vasu bebu, posetite: Staklene tuš kabine po meriIzrada sajta

milos_87

Razočarao internet koji non-stop secka a obradovalo... Hm, još uvek ništa, ali tek je jutro, ima vremena...
Ako vam je potreban sajt, posetite: Global Webmasters ili Optimizacija sajta | Jointace collagen

jocki

Obradovalo me je to što sam koooonačno, posle godinu dana došla KUĆIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEEEEPIIIIIII! Još me ništa nije razočaralo...  :pijani

pcelica.m

I mene razočarava internet iz dana u dan, a hvalila sam SBB nekad na sve strane.

Obradovalo, hm, jedna stvarčica isplanirana za sutra. :)

jocki

Obradovalo - kolači, kolači i kolači. I društvo staro... :)
Razočaralo - ljudska glupost.  :banghead

milos_87

Moji psi su me obradovali, kada god ih vidim shvatim koliko je nekome malo potrebno da bude presrećan.
Razočaralo - još uvek ništa ali dug je dan...
Ako vam je potreban sajt, posetite: Global Webmasters ili Optimizacija sajta | Jointace collagen

AlisJenna

Obradovalo- porukaa ^_^
Razocaralo- usisivac, ne radi -.-

AudiEd

dunjica123

obradovalo me osećanje slobode u jednom sunčanom danu
razočaralo što sam previše dugo verovala nekom, ali cela priča nema veze sa ljubavnim stvarima zaista   cheesy

maximilijan

obradovalo- nisam bio bastenski cvet ali kuca je mirisala skroz,
razocaralo- sto me niko nije poslusao iako su me svi culi

Mord

Razočara me što kiša nikako da padne ođe gde sam ja. Treba mi za pšenicu bjelicu a obradovaće me samo ako padne.
Magija Teorija i Praksa teurgiamistica.blogspot.com