Photo info Blurring the lines with wearable art
Infini-D, modeled during the World of WearableArt Awards in 2019 in Wellington, New Zealand
© Hagen Hopkins/Getty Images for World of WearableArt

Novi dizajn i funkcije foruma - Obaveštenje i pitanja

Započeo NiKooLaa, Februar 02, 2011, 01:31:11

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

NiKooLaa

Februar 02, 2011, 01:31:11 Poslednja Izmena: Februar 02, 2011, 01:32:21 od NiKooLaa
Poštovani.

Uspešno smo izvršili prelazak na poslednju verziju softvera koji već dug niz godina koristimo, te smo sada dobili novi dizajn, i nove funkcije na forumu. Sve je ovo urađeno sa ciljem praćenja trendova i olakšavanjem vašeg pisanja, i boravka na forumu.
Naravno, svi postovi, teme, korisnici i podaci su sačuvani.

Takođe smo svesni da trenutno forum ima neke bugove, koji će biti ispravljeni u narednih par dana.
U tom smislu Vas molimo da nam u ovoj temi ostavite vaše komentare, sugestije i predloge, kao i prijavljivanje grešaka, ili nekih nepravilnosti koje ste primetili.

Za kraj zamolio bih moderatore da pogledaju obaveštenje u "Admin & Mods" forumu.

Srdačan pozdrav.
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

MarkoKg

Umoran sam, kasno je, ali evo brz utisak je da je super, svidja mi se, a sutra ću o detaljima :)
vidim da nema teksta za "brzi odgovor" kao što je bilo na prošloj temi, pa bi to bilo lepo vratiti ako je moguće.

TanjicA

Meni se isto svidja. Samo malo da se naviknemo i to je to.
Inače, nema tete koja kaže "You got message" kada dobijemo pm?
Nema smajlića u brzom odgovoru? :(
I optimiste i pesimiste doprinose drustvu.
Optimiste su izmislile avion ,a pesimiste padobran. :)
Bistri ostvrt na politicku scenu Srbije * Zanimljivosti iz zemlje i sveta

Oasis

Pa vreme je bilo da se promeni ona tema, koristi se već dugo :)
Ova je sasvim dobra.
Možda malo da se ovaj meni uredi, tj da se bolduju nazivi dugmića, ovako su prozirni pa može nekome da bude problem da se snađe...

!mila!

ee, super je...
treba se navici...
e al molim te postavi na brzom odgovoru stavi smajlice....
e da i vrati ono, kao imas postu...
kada dobijes pp...
inace je super
This cat
is cat
a cat
good cat
way cat
to cat
keep cat
an cat
idiot cat
for cat
20 cat
seconds cat.

sad procitaj sve bez ,,cat,,.....:P

NiKooLaa

Hvala na komentarima. :)
Mila, biće namešteno i to, samo polako da "stanemo na noge" pošto ima dosta izmena...
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

^Tina^

Svidja mi se, totalno je slatka.  ::flowers::
Elem, kakvi su ovo smejlići, pre nisu bili ovakvi?
wink cheesy :ok cooool :rolle :huh :ops cry3 :0 :p
Gde je onaj što se plezi i landara jezikoooom?  :banghead

Jow4n@

ee,kako mi je neobicno covece! mada mi se svidja,samo mi treba vremena da se priviknem. o losim stranama necu,odnosno sitnicama,jer kako rece Nikola cek "da stanete na noge" :)

NiKooLaa

samo-opusteno userbar5

Annihilus

"Look at that... I'd say it's a good day to die".

NiKooLaa

haha, meni je sneg i više nego dosadio, sad je vreme za sunce, dosta je bilo snega :)
samo-opusteno userbar5

Jow4n@

joj svidja mi se ovo kad je neko od prijatelja offline ili online,bas je zanimljivo! i zaboravih malo pre da kazem:svaka cast za dizajn i to...! :) :p

MarkoKg

Jeste super! :)
Baš osveženje posle dugog korišćenja one teme (koja nije bila loša, samo je dosadila). :D

Moj predlog - Poboljšati brzi odgovor, ubaciti smajlice i one dugmiće u njega...
Vidim da favoriti i dalje rade, i da su sačuvani od pre, ali "lista osoblja" sada ne postoji?

* Charobnjak *

:-)

Oasis

Bilo bi dobro i da se hide linkovi srede, tj da se uokvire i da mogu da se skroluju, ovako je totalno nepregledno...