Photo info Go hug a mountain, if you can
Mount Tsubakuro near Azumino, Nagano, Japan
© Joshua Hawley/Getty Images

Predlozi i kritike

Započeo DaNiLo, Februar 24, 2008, 16:17:32

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

matkovic

sajt je veoma pregledan!!! ima dosta informacija iz opsteg zivota veoma sam zadovoljan!!!

rea13

Citat: matkovic poslato Oktobar 02, 2011, 21:02:46
sajt je veoma pregledan!!! ima dosta informacija iz opsteg zivota veoma sam zadovoljan!!!

Pa zasto onda brate thumb down ?  cry3

Inace dobrodosao i hvala za pohvalu  :rolle

Zahteve za filmove primam preko pp,iste dodajem 24 sata kasnije ukoliko budem u mogucnosti da pronadjem ili uploadujem film :8

graTzoR

Napraviti podforum/forum Samo-opusteno uploads. Zeleo bih uploadovati neke filmove, i naravno na .rar fajlu staviti password npr. graTzoR@Samo-opusteno.com .... I drugi ljudi bi mogli...i onda share link na neki drugi forum, i tako dobijamo clanove...samo predlazem,,,

Oasis

Decembar 12, 2011, 12:53:08 #198 Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 11:24:06 od Oasis
Ja bi malo reorganizovao download muzike:

-Domaća Muzika
--Spotovi i koncerti
--Diskografije i Kolekcije
--Yu RAP & Hip-hop

-Strana Muzika
--Spotovi i koncerti
--Diskografije i Kolekcije

EDIT:
Možda "hrana i piće" preimenovati u "Hedonizam" ili "gurmanizam" hah :)
I malo srediti silne teme, recepte možda staviti u poseban podforum - Recepti? :P

Miki73

Moram da se složim sa nekim ko je napisao da uopšte nije opušteno :) Malko ga jeste zakukuljili ali je ceo koncept u stvari za pohvalu . Samo mislim da je broj posetilaca i aktivnih učesnika mogao i na drugi način dase uveća a ne na ovaj način - čak mislim da je ovo kontra-produktivno ...
pozz

DaRkOoO

...so close, no matter how far..

Đagi

darktwen

@Oasis ja kritikujem tebe jer u potpisu ti nije ovakav kod

[iurl][/iurl]

Mislim da bi trebao to da korisis umesto
[url][/url]

Jer ti je sadrzaj potpisa sa onim sto se nalazi NA ovom forumu, da ne otvara u NEW TAB-u

Oasis

Ne vidim zašto je to problem, pogotovu ne vidim što bi to trebala da bude kritika foruma. :P

StevenHoking

Februar 17, 2012, 13:08:43 #204 Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 13:11:56 od StevenHoking
Ova linkoteka bi mogla da ima poseban odeljak za "recenzije i predstavljanje sajtova, stranica, etc", po meni.

EDIT: Mobilna telefonija takođe da bude zaseban forum, možda da se preimenuje samo malo, da više odgovara forumu.

darktwen

Citat: Oasis poslato Februar 16, 2012, 22:24:56
Ne vidim zašto je to problem, pogotovu ne vidim što bi to trebala da bude kritika foruma. :P
Nemoj odmah da se duriš, ovo je OPUŠTEN forum a ti nisi opušten  :music
Samo sam ti rekao da staviš, jer vodi ka stvarima koje su na foumu...

:rock on

darktwen

Nego, dragi moji, nisam napisao svoj predlog, mislim da bi trebalo da Nikola zaposli ARG-a da mu uradi lepu i unikatnu temu, za mali novac :)
Kada je već forum ovako dobar, boljim i unikatnim izgledom bi bio savršen!

NiKooLaa

Citat: darktwen poslato Mart 22, 2012, 15:53:33
Nego, dragi moji, nisam napisao svoj predlog, mislim da bi trebalo da Nikola zaposli ARG-a da mu uradi lepu i unikatnu temu, za mali novac :)
Hm, zapravo ARG mi ne bi baš bio prvi na listi za pravljenje teme. Njegove teme su više varijacije nekih postojećih tema, koliko vidim izmeni boju i pozadinu i to je kao nova tema. :P Tako nešto mogu i sam da napravim.
U svakom slučaju ja da imam više vremena mogao bi bez problema da napravim nešto zanimljivije, ali i ovo što imamo je unikatno donekle, a ne vidim sad potrebu da temu menjamo, možda samo da je šminkamo po potrebi.

Elem, teme dzinerstudija mi nisu posebno primamljive a arg radi za njih valjda. Pre bi naručio temu kod logooff nego bilo gde drugo trenutno, ali ima vremena za to, sada su nam druge stvari preče :)

Hvala na predlogu! :)
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

darktwen

Citat: NiKooLaa poslato Mart 22, 2012, 17:26:58
Citat: darktwen poslato Mart 22, 2012, 15:53:33
Hm, zapravo ARG mi ne bi baš bio prvi na listi za pravljenje teme. Njegove teme su više varijacije nekih postojećih tema, koliko vidim izmeni boju i pozadinu i to je kao nova tema. :P Tako nešto mogu i sam da napravim.
U svakom slučaju ja da imam više vremena mogao bi bez problema da napravim nešto zanimljivije, ali i ovo što imamo je unikatno donekle, a ne vidim sad potrebu da temu menjamo, možda samo da je šminkamo po potrebi.

Elem, teme dzinerstudija mi nisu posebno primamljive a arg radi za njih valjda. Pre bi naručio temu kod logooff nego bilo gde drugo trenutno, ali ima vremena za to, sada su nam druge stvari preče :)

Hvala na predlogu! :)

Znači preporučuješ mi LogoOFF za moj forum da mi urade temu?

NiKooLaa

Video sam nekoliko tema koje su radili "po narudžbini" i čine mi se dosta bolje od tih koje ARG ima u recenziji. Kažem da bi ja lično ipak pre taj posao poverio logooff timu, i verovatno ću uraditi kada bude vreme za to.
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP