Photo info Fragrant fields as far as the eye can see
Lavender fields on the Valensole Plateau in Provence, France
© Shutterstock

Predlozi i kritike

Započeo DaNiLo, Februar 24, 2008, 16:17:32

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojan_Kg

Ajmo ljudi upadajte da nas bude sto vise !!  cheesy

VenerinSan

Ovaj forum postoji od 2008. godine. Veliki broj tema je prvi put na netu postavljeno baš na ovom forumu, a posle su kopiirane na kasnije otvorene forume. Estetski, organizaciono i sadržajno, ovo je jako lep i kvalitetan forum i može da služi samo na ponos vlasniku, moderatorima i članovima koji su ga ovakvim napravili i sačuvali nekoliko godina. Svako može da pronađe ponešto što mu treba ili da se nečim zabavi.

Na žalost, primetila sam da u poslednje vreme neki novi članovi ispunjavaju kvotu od pet postova (neophodnih da bi mogli da downloaduju nešto) spamom. Ne mogu da verujem da je nekim mladim ljudima koristoljublje u toj meri iznad poštovanja nečijeg višegodišnjeg truda i rada, da sebi dozvole da spamom kvare forum i prave posla moderatoraima da brišu. Zar je toliko teško napisati samo pet smislenih postova (u Igraonici ili u Pričaonici, gde je potrebna samo po jedna reč ili dve) i time isputini kvotu za download, nego spamuju bez mere i granice. Sramota!

xxccxx

dokle god imate po forumu..
neke "heroje tipa "DaNiLo"
dokle god stoje takve teme
morate se suočiti sa činjenicom
da članovi jednostavno odlaze..
što naravno podrazumijeva da će i takav forum nestati..
eto..da sam vidjela prije neke stvari..
NEBI OVAMO NI DOLAZILA..
zbogom...cry3

^Tina^

Ne znam da li je ovo pravo mesto, ali samo da prijavim da imam problem i ne mogu da prikačim ni jedan fajl (sliku) za poruku. Konkretno sam pokušala u temi vaši ljubimci da okačim fotografiju mog psa ali dobijam error 500.
Nisam sigurna da li je do mene ili do foruma.

Mantra

Samo da pohvalim forum, jako zanimljivih tema i sadržaja ima, samo tako nastavite! :)

vidoviti prevaranti

Citat: Mantra poslato Oktobar 05, 2020, 10:46:00
Samo da pohvalim forum, jako zanimljivih tema i sadržaja ima, samo tako nastavite! :)

Ne nasedajte na ovog prevaranta. Predstsvlja se kao vudovitta majka smiljana