Photo info A small but mighty guardian
Spring Point Ledge Light in South Portland, Maine
© Haizhan Zheng/Getty Images

Šta vas najviše interesuje na forumu?

Započeo Đagi, Februar 01, 2012, 18:23:39

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

toby45

- došao sam da uzmem program za skidanje drivera ... uz to razmjena ideja i druženje bi dobro došlo

cuca_

Uglavnom zbog tog da pokupim nesto sto mi treba ali i da vidim il cujem sta pametno, izgleda zanimljivo.

Pipe

Još uvijek nemam pojma, naletio sam slučajno pa da vidim što sve ima i kakva ekipica tu razglaba teme.

jcgut1darko

filmovi sa prevodom pošto ne znam engleski

greedy97

zanimaju me stvari oko web hostinga, vidim da ovde ima par zanimljivh stvari pa reko da bacim pogled.

bozo91

miss_blondi_96

Da li ste se registrovali kako bi se družili,pomogli nekome sa nekom informacijom. :D

DARKORICKO

deadmau5

paraf

gorana mirkovic

odnedavno sam na forumu..jako je prijatna atmosfera iako mi se jos niko nije obratio :rolle uglavnom pisem u temama :)..ovdje sam slucajno dosla trazeci stranice za ucenje jezika...kad napravim pauzu ovdje odmaram mozak wink ...nadam se ugodnom druzenju..i razmenjivanju iskustva u domenu njemackog jezika,polaganja testova...savladavanja gradiva...trcim da otvorim temu :)

ang

На форуму ме интересантно је познати да сербс мисле по неким питанја.

Ana81

Tulip

Tu sam prije svega kako bih upoznala nove ljude. Volim se i ovako virtualno družiti, piskarati po različitim temama, naučiti nešto novo i pomoći drugima ako mogu i znam. :)

tisho0301