Photo info How's the air up there?
Hanging bridge in the Monteverde Cloud Forest Reserve, Costa Rica
© Dmitriy Burlakov/Getty Images

Šta vas najviše interesuje na forumu?

Započeo Đagi, Februar 01, 2012, 18:23:39

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zbunjena

Dosla sam radi druzenja razmene misljenja i upoznavanja novih ljudi. Volim da komuniciram a sve drugarice su mi uglavnom daleko ili su prezauzete i nemaju vremena za neku duzu komunikaciju. Trazim nekog sa kim mogu da komuniciram normalno i razmenjujem misljenja i iskustva. Mislim da forum moze biti dobro mesto za tako nesto...

paradoxian

Kao i gore, interesuju me linkovi ka crtacima za moje klince... Pozz

jontrax

Grrr

Interesuje me da postujem pet postova i da gledam Pakov svet. Ako nemate sve epizode zapalicu vas naftom koju moj ujka Dobrivoje cuva u cisterni jos od devedes pete kad je tero gorivo preko Dunava.

Mrgud

NinaAD

Ko zna, svašta može da se pojavi kao zanimljivo  :huh

blatusa

Druzenje upoznavanj ei nadam se nekih lijepih stvari koje cu nadam se naci ovdje ;)

mladenovicpn

Bojana992

Ceasar

Voleo bih da dam šansu jednom od foruma, do sada je većina koje sam posetio bila dečja tj tinejdžerska ili previše usko profesionalna tipa Bebac ili Medicina a meni treba neki o svemu i svačemu a opet zreo i interesantan. Daću mu šansu pa ćemo da vidimo. :rock on

deicidemilan

Muzika, ali ni ne znam da li imate igrice, emulator roms ili tako nesto.

vtitch

otkupmilos

Cesto napravim nalog na nekom forumu da bih dobio neku informaciju ili da odgovorim nekome ukoliko mogu. I uvek ostanem zbog ekipe. :D
"Kad muškarci prerastu sve igračke auto ih menja"