Photo info Canoeing in solitude
Boundary Waters Canoe Area Wilderness, Superior National Forest, Minnesota
© Dukas/Universal Images Group via Getty Images

Mobiteli

Započeo hare_100, Decembar 15, 2011, 15:58:16

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

hare_100

Imao sam nokiu 6500 c,ali mi se nesh pokvario,pa sam vidio da ima na posti kupiti huawei u8180 vidim nije skup,oko 130 KM.Pa me zanima imal ko od vas ovaj telefon i kakav je .koliko sam ja vidio dobar je.2.2 android ,3.2 kamera...pa mi pomozite :D

DaRkOoO

To mu dodje oko 66 evra, je l' tako ?
Telefon nije nista posebno, malo RAM memorije, procesor doduse nije tako los, kamera je veoma losa, vidim da se mnogi i zale na odziv touch screen-a.
Ne bih ga preporucio, uvek sam pre za HTC, eventualno Samsung telefone.Mada, pre bih uzeo i LG nego HUAWEI.Marka je nikakva.
Imao sam priliku da koristim neki HUAWEI jednom, 2.2 android isto.
Jbt, bukvalno ne moze da se poredi HTC-ov ekran sa huawei ekranom.Znaci, odziv touch screen-a je nikakav, treba da pritisnes 3-4 puta da bi fon shvatio, 100 puta sam slucajno usao u aplikaciju u meniju, kad sam samo pokusavao da skrolujem dole/gore.

Tako da, moja preporuka - skupi jos malo para, i uzmi nesto bolje.
...so close, no matter how far..

hare_100

Decembar 15, 2011, 23:37:23 #2 Poslednja Izmena: Decembar 16, 2011, 15:37:22 od hare_100
OK hvala,a sta mislis za samsung galaxy mini ?

DaRkOoO

To vec nije lose, solidan telefoncic, moze dolazi sa froyo androidom(2.2), a moze da se uradi apgrejd i na 2.3(cudi me, s obzirom da ima samo 160mb interne memorije, ali vidim da su ljudi uspeli da urade update na 2.3).
600MHz procesor, sasvim dovoljan(pretpostvljam da bi moglo da se overklokuje na nekih 800MHz, ali to ti i ne treba, 600MHz je dovoljno za "normalnog" korisnika :) )
384mb rama ce ti takodje biti dovoljno.
Kamera od 3.15MP je mnogo bolja od one HUAWEI kamere, isto od 3.15MP.

Tako da, sve u svemu, telefoncic je solidan. =)
...so close, no matter how far..