Photo info We can all just get along
A Burchell's zebra and a cattle egret at the Rietvlei Nature Reserve in South Africa
© Richard Du Toit/Minden Pictures

Sajt sa opisima serija

Započeo kiki87, Jun 14, 2015, 12:44:59

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kiki87

Iako pratim mnoge serije, a pratila sam ih i ranije, opasno me nervira kad se uključim na pola, pa mi treba vremena da ukapiram ko je skim, šta se događa i sve ostalo. Naravno da znam da sve to nije nauka, posebno ako su u pitanju famozne indijske, turske ili španske serije koje su maksimalno zapetljane, ali jednostavno volim da pratim serije od početka. Da ne pomislite da sam poludela i da pratim sve serije, naravno, ali one koje pratim jednostavno volim da gledam tako, da ne razmišljam pretrano. I, da budem iskrena većinu sam uspela i da odgledam do kraja, mada priznajem da su me neke od njih baš smorile, jer su se rastegle u nedogled.

E, sad da se vratim na početak. Dakle, htela sam da vam kažem da sam na sajtu http://tvserije.com našla podatke o skoro svim serijama koje se emituju na našim kanalima. Ali, ne samo podatke, već i mnoge zanimljivosti u vezi određnih serija, ali i opis radnje serija, koji je baš detaljno prikazan. Barem za one serije koje ja gledam ( a gledam ih .... pa prilično veliki broj i to na raznim jezicima ). Posebno mi se sviđa što su u okviru domaćih serija naveli mnoge zanimljivosti za koje nisam čula do sada. Svakako, svim ljubiteljima serija od sveg srca preporučujem da bace pogled na ovaj sajt.

KimBom

preporučujem da bace pogled na ovaj sajt