Photo info Cascade in the 'City of Waterfalls'
Albion Falls, Hamilton, Ontario, Canada
© Alexander Sviridov/Shutterstock

Mislite da ste ružni?

Započeo NiKooLaa, Jun 30, 2008, 19:16:02

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

!mila!

nisam nista posebno, volim kad mi upute komentare, ali necije misljenje mene nece promeniti
This cat
is cat
a cat
good cat
way cat
to cat
keep cat
an cat
idiot cat
for cat
20 cat
seconds cat.

sad procitaj sve bez ,,cat,,.....:P

MissAngel95

April 10, 2011, 20:54:43 #31 Poslednja Izmena: April 13, 2011, 15:15:12 od MissAngel95
ja mislim da sam sasvim prosecna devojka...naravno, imam period kad sam prezadovoljna sobom, ali isto tako imam i period kad ceo dan ne zelim da se pogledam u ogledalo...kod mene je to verovatno stvar puberteta i promene misljenja...Ali mislim ako neko zeli da vas drugi smatraju atraktivnim, onda je to pitanje u stavu i kako se postavis sa drugima...ne kazu za dzabe u SVE ZA LJUBAV...VOLITE NEKOG I NEKO CE VOLETI VAS! :DD dakle, shvatite da ste vi posebni, da ste lepi na svoj nacin i da na ovom svetu, ne postoji jos jedna takva osoba...imajte u vidu da ste JEDINSTVENI! :D

Missbueno

naravno da nee..osoba koja misli da je ruzna nema samopouzdanjaaa.... :ops

Aleks@-,-!

dabeda

anajelena993

Hagaba

ako ne volimo sebe. ne mozemo ni druge. to da smo nezadovoljni, to je normalna stvar pa uvijek tezimo da izgledamo sto bolje :whistle

Larra

Ja sam jedan period bila sebe opteretila time da sam ruzna,cak sambila pala u depresiju,ali sad je sve ok :ok ismatram da sam lijepa,sto je istina :p

pixyyyy

mirjana2002

Ne mislim da sam ruzna...bas naprotiv...

jaca3007

Ma nikako, nisam ni lepotica,ali sebi ...  :khm
Nije mudar onaj ko mnogo zna, već onaj ko zna šta mu je potrebno 

cleopatra029

Nikada!

shoneee

!mila!

ne....mislim da izgledam sjajno...samo bi bubuljice sa lica sklonila, ali ipak i tome ce doci kraj.......sve ukupno sam zadovoljna, a znam da i drugi misle da izgledam super....
This cat
is cat
a cat
good cat
way cat
to cat
keep cat
an cat
idiot cat
for cat
20 cat
seconds cat.