Photo info Thrill ride
The Great White Roller Coaster at Wildwood, New Jersey
© John Van Decker/Alamy

Prepricane Lektire

Započeo NiKooLaa, Januar 23, 2009, 18:11:01

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocanik2

Hvala puno na lektirama!  :ok

marecare

Mnogo pomuglo , hvala

VARG

Citat: jocanik2 poslato Maj 03, 2012, 23:55:50
Hvala puno na lektirama!  :ok
DE MI LINK NIJE OD NECITE KRVI MENI NE RADI LINK

d-wade

Đagi

negotinka

jel bi mogo neko da mi da detaljnu analize stankoviceve uvele ruze tj da mi prosledi link gde mogu da je iscitam...unapred hvala :D

marco_031

Treba mi analiza Gospa Nole ako ima ko. Hvala

mala pametnica

meni treba kod kuce je najgore ephraim kishon ali nema linka :(

^N1ke^

Avgust 12, 2012, 22:52:11 #578 Poslednja Izmena: Avgust 12, 2012, 22:59:04 od ^N1ke^
jel moze lektire prepricane ovako da sadrze:Naziv dela,ime pisca,Mesto i godina izdanja,o piscu,,kratak sadrzaj,glavni likovi i opis svih likova,knjizevni rod i vrsta,retke i nepoznate reci,lepi opisi,stilski doterani izrazi,mudri izrazi o ljudima prirodi i zivotu,uspele slike molim vas ove lektire

Budi svoj
cvet sa raskrsca
elektra
kiklop
okovani prometej
put u srediste zemlje
zov divljine molim te treba mi jako posalji mi u inbox plss :)

evo i edita
Tema,ideja,protumaci siboliku naslova,zakljucak,fabulativni tok radnjeee please :)
^N1ke^

lalic98

lalic98

Treba mi hitno prepricana kniga Gorski Vijenac                         :banghead

lalic98

Treba mi i prepricana i knjiga Pisma od Ljugomira Nenadovica plzz :)

lalic98

Treba mi i Ko To Tamo Peva :)

sanela123

Citat: nermy poslato Oktobar 26, 2009, 23:24:06
Jos jedna molba za Vas, please prepricanu i obradenu lektiru od pisca Kemal Mahmutefendic""Djetinstvo pod vrtaljicom"ilivrtaljkom nisam sigurna ne vidi se bas dobro na ovom papiru na kojem je napisana potrebna lektira.Hvala
jao pa nema uopste dobre lektire prepricane  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

jokso17

Septembar 17, 2012, 06:14:00 #584 Poslednja Izmena: Septembar 17, 2012, 12:19:34 od NiKooLaa
Hvala puno, imate najbolje prepričane lektire na netu! :)