Photo info A day for giving
Great blue herons building a nest in Wakodahatchee Wetlands, Delray Beach, Florida
© Imagebroker/Alamy

Šta bi vas sad usrećilo ?

Započeo DaRkOoO, Mart 28, 2010, 19:56:20

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaRkOoO

...so close, no matter how far..

Dzejn

*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

Alle

Jedna radosna vest..ne bih mogla reci koja je.. :/
Kosmos nije mozda uvek fer, ali bar ima sjajan smisao za humor!
Carrie Bradshaw

banks

SopHya

Sometimes it's just better not to care...

selomoje

Zivot u prirodi. Sa porodicom,zivotinjama psom,mackom,konjem..
Puno ukusne i zdrave hrane...
Van gradskog sistemsko -matriksa.

Dzejn

Da ne moram da idem na prokletu zhurku :(
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

Đagi

Da vidim neke ljude koje davno nisam video.

Smesko

da ne natrcim na bilo kog poznatog sa bilo kog drugog foruma   :beba

VenerinSan

Bila bih mnogo srećnija da nisam upravo videla ono što sam videla. Nebitno... "Što je korisno nije sramotno", kaže stara srpska.

wesna80

ja bih sad hodala po planini

Tatamatidzanov

Da ne moram da napišem 5 postova da bih video link

JanaNS

Da imam 5-6 postova i da uzmem Sida na srpskom i zavrsim sa tim pa da ispisem sve i da citam druga dela.

motherefer