samo-opusteno Obaveštenja
Pages: 12
Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: MarkoKg Date: Februar 27, 2022, 01:42:29
Dragi članovi,

Upravo smo završili nadogradnju foruma na najnoviju verziju pa ćete primetiti gomilu novih funkcionalnosti i opcija, pored očigledno novog dizajna.

Dizajn će se u narednim danima doterati sa još nekoliko sitnica, ali svakako ćete primetiti i to :)

Sva pitanja možete postaviti ovde, kao i sugestije.

Ako primetite bilo kakav problem javite! :)

Pozdrav!
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: NiKooLaa Date: Februar 27, 2022, 02:00:55
Hvala @MarkoKg  ::flowers::  ::flowers::

Radićemo još par dana sigurno dok se sve ne sredi, ali već izgleda fino :)
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: TanjicA Date: Februar 27, 2022, 02:19:37
Ušla sam sa telefona pa ne vidim baš sve detaljno, ali mogu da prijavim da se kod mene pojavljuje neki prazan beli prostor na vrhu i na dnu foruma, nisam sigurna da li ne to do mene ili do foruma..
Inace detaljno gledam pa javljam ali fino deluje, samo dok se malo priviknemo  :music
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: TanjicA Date: Februar 27, 2022, 02:21:21
Jao da ne zaboravim, mogu da vidim da je Nikola lajkovao Markov post, ali ne mogu ili ne vidim opciju da ja lajkujem? Ili nisam dobro skontala? :x
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: TanjicA Date: Februar 27, 2022, 02:25:24
Prijavljujem čudan prikaz posta..
https://www.samo-opusteno.info/forum/tenis/novak-dokovic-sve-vesti/75/
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: NiKooLaa Date: Februar 28, 2022, 00:26:48
Trebalo bi da je sve navedeno rešeno, hvala na prijavi!  :hug:
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: Oasis Date: Februar 28, 2022, 00:57:26
Ja se baš ne snalazim najbolje, ali ću se potruditi  :khm  :music
Bravo na obavljenom poslu momci!  :pijani
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: ^Tina^ Date: Februar 28, 2022, 12:24:04
Juhuuu, ovo je bilo neočekivanoo  :8  :8  :8
Navikavamo se polako, na prvi pogled mi se svidja, samo dok se skontam gde je štaa  :pijani  :rock on
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: Sh[o]ne Date: Mart 01, 2022, 09:25:33
Meni je sve previšee beloo i svetlo, i nikako se ne snalazim, ali evo prošvrljaću još po forumu pa kontam da ću se snaći.
Treba malo vremena da sve dođe na svoje, navikli smo na prošli dizajn, koliko je dugo korišćen, godinama sigurno  :khm
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: NiKooLaa Date: Mart 01, 2022, 12:34:02

Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: MarijaMar Date: Mart 01, 2022, 12:36:00
Pa čestitam na novitetimaa  wub
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: StevenHoking Date: Mart 02, 2022, 15:16:30
Lepoo, svidjaju mi se ikonice pored svakog foruma na početnoj  :rock on
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: Mantra Date: Mart 03, 2022, 00:37:19
Bravo ekipo :)
Sve izgleda lepo na telefonu, doduše ova količina reklama bi mogla da se redukuje možda...
Usput, kad se prijavljujem pojavi mi se često ova poruka, ne znam jel to do mene nešto ili šta..
Ne možete videti priloge u ovom forumu. 
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: TanjicA Date: Mart 04, 2022, 12:32:17
Citat: NiKooLaa poslato Februar 28, 2022, 00:26:48Trebalo bi da je sve navedeno rešeno, hvala na prijavi!  :hug:
Jeste, hvalaa, sada radi sve :)  ::flowers::
Odg: Redizajn foruma i nove funkcionalnosti By: MarijaMar Date: Mart 15, 2022, 15:05:42
Meni se čini da su prevelika slova u porukama, ili sam poludela?  :khm
Inače mi je sve slatkoo :D  :hug: