samo-opusteno Novi članovi
Pages: 1234
Šta vas najviše interesuje na forumu? By: Karudijan Date: Februar 01, 2012, 18:23:39
Da li ste se na forum registrovali kako bi nešto videli,pokupili tu informaciju i otišli?
Da li ste se registrovali kako bi se družili,pomogli nekome sa nekom informacijom?
Da li ste na forumu što vas jednostavno to opušta i ubija dosadu?

Zbog čega ste na ovom forumu i šta vas najviše interesuje na njemu,koji deo foruma,koje teme..?
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: StevenHoking Date: Februar 02, 2012, 02:03:00
Pošto prilično volim da čitam Biografije to mi se svidja, svidja mi se takođe opis svih onih filmova/serija i diskusije u Religiji/Filozofiji.

Kao što napisah u onoj drugoj temi došao sam tražeći biografiju, a ostao jer mi se svidja i sam izgled foruma i diskusije i atmosfera. Ne volim forume gde svako priča svoju priču, volim kada mogu da dođem i u (intelektualni) sukob sa nekim (pooozdrav Nikola) jer mi je uživanje da razmenim mišljenje ali i da čujem mišljenje ostalih o nekoj temi, a to sam ovde za sad uspeo iako sam kratko vreme tu.  :)
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: darktwen Date: Februar 02, 2012, 22:35:50
Citat: Đagi poslato Februar 01, 2012, 18:23:39
Da li ste se na forum registrovali kako bi nešto videli,pokupili tu informaciju i otišli?
Da li ste se registrovali kako bi se družili,pomogli nekome sa nekom informacijom?
Da li ste na forumu što vas jednostavno to opušta i ubija dosadu?

Zbog čega ste na ovom forumu i šta vas najviše interesuje na njemu,koji deo foruma,koje teme..?

Ehh dragi moj, ti što su se registrovali da pokupe informacije i odu, neće ni videti ovu temu.
Ja imam takav problem smojim forumom... Dođu, uzmu šta im treba, i odu, opet dođu nekad kada im treba i tako...
:gun
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: Ventus Date: Februar 02, 2012, 23:01:26
1. Da li ste se na forum registrovali kako bi nešto videli,pokupili tu informaciju i otišli?
2. Da li ste se registrovali kako bi se družili,pomogli nekome sa nekom informacijom?
3. Da li ste na forumu što vas jednostavno to opušta i ubija dosadu?

Odavno sam clan, ali nisam bio aktivan, pa evo da odgovorim:
1. Ne, kratko i jasno dosao sam da pomognem forumu wink
2. Da, apolutno :)
3. I ne bas, uvek imam sta da radim :music
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: zoki.sabac Date: Februar 03, 2012, 20:36:41
Downloads
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: TanjicA Date: Februar 06, 2012, 11:25:51
Muzika, Biografije, Svet oko nas i lepota i zdravlje su mi omiljeni forumi manje-više :)
Forum me svakako opušta, tako da je i to jedan od razloga što sam ovde :)
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: !mila! Date: Februar 16, 2012, 23:40:57
Citat: TanjicA poslato Februar 06, 2012, 11:25:51
Forum me svakako opušta, tako da je i to jedan od razloga što sam ovde :)
+1
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: ivannix Date: Februar 20, 2012, 21:27:43
tek sam se registrovao,a tu sam da naucim nesto sto neznam kao i da podelim svoja saznanja
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: beethoven015 Date: Februar 26, 2012, 09:19:54
muzika, knjige, druzenje
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: kapobajza Date: Februar 28, 2012, 23:25:48
Volim forume koji su svestrani :D
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: vaskomp5 Date: Mart 28, 2012, 00:18:52
Lektire  :music
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: besnizec Date: April 08, 2012, 19:01:02
download muzike, prevazisao sam fazu konstantnog visenja po forumima
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: Gardiom Tech Date: April 09, 2012, 08:14:48
Ja sam se registrovao da bih pomogao nekome...I deo foruma koji volim je Tehnicki deo,samo nisam bas fan Linuxa :D xD
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: gonss Date: April 09, 2012, 12:01:43
Druženje...
Odg: Šta vas najviše interesuje na forumu? By: Robert Nesta Marley Date: April 17, 2012, 18:58:19
Link za dl eyesburnove diskografije zbog kojeg i pokusavam da skupim 5 postova...