samo-opusteno Ljubav i sex
Pages: 12
Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: Djubretar Date: Decembar 18, 2010, 21:26:12
Pozdrav, imam veliku dilemu pa bi voleo da me posavetujete.

E ovako...

Raskinuli smo pre par meseci, ali ja je josh uvek volim. Nisam siguran u to da li ona oseca ista prema meni. Uskoro joj se blizi rodjendan. Mislio sam da kupim cvece i da joj ga posaljem. U poruci bi pisalo samo: "Srecan rodjendan" i moje ime. Ne znam da li bi to ista moglo da pomogne. Molim vas da me posavetujete da li ima svrhe da saljem ili cu ispasti budala ako posaljem?  :(  :(  :(

Hvala unapred
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: rasha2004 Date: Decembar 19, 2010, 10:38:41
Buraz, zavisi kako i zasto ste raskinuli...

Al inace ako je zbog gluposti i ako ti nisi kriv posalji cvece, bas te briga, i ako ga baci, imponovace joj, zene vole cvece i kad neko obrati paznju na njih... A ako ispadnes budala, jos bolje, zene vole i budale... :D

Samo ti posalji...  :ok
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: NiKooLaa Date: Decembar 19, 2010, 10:58:05
Pošalji.
I nemoj baš samo "srećan rodjendan", slobodno napiši neku poruku, posvetu, štagod, samo bez suviše patetike...  :pijani
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: Djubretar Date: Decembar 19, 2010, 14:47:42
mislio sam da joj posaljem 17 ruza crvenih...ali onda ipak sam skontao da je to preterano....da posaljem 7?

hvala unapred
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: MarkoKg Date: Decembar 19, 2010, 19:17:16
Pošalji joj.
Ili još bolje, što da ne, sam joj odnesi, i poželi srećan rodjendan.
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: !mila! Date: Decembar 19, 2010, 19:34:36
Citat: MarkoKg poslato Decembar 19, 2010, 19:17:16
Pošalji joj.
Ili još bolje, što da ne, sam joj odnesi, i poželi srećan rodjendan.
moze, ali mi se vise svidja da posalje...
napisi nesto jos uz srecan rodjendan, ali mislim da ne treba direktno napisati jos te volim, nego vroz taj mali tekst...
srecno sa tim...
reci, kako je ispalo
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: ^Tina^ Date: Decembar 19, 2010, 19:47:26
Jao, baš lep gest, sigurno će joj se svideti  wub
Takodje, mislim da trebaš napisati neku malo iscrpniju čestitku, a ne samo "srećan rodjendan", na tebi je da odlučiš.
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: TanjicA Date: Decembar 20, 2010, 11:21:34
Citat: ^Tina^ poslato Decembar 19, 2010, 19:47:26
Jao, baš lep gest, sigurno će joj se svideti  wub
Takodje, mislim da trebaš napisati neku malo iscrpniju čestitku, a ne samo "srećan rodjendan", na tebi je da odlučiš.
+1
Slažem se, pošalji joj, mada jedino ti znaš kakvo je stanje sa vas dvoje i kako ste i zašto raskinuli...
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: Djubretar Date: Decembar 20, 2010, 11:50:16
nikada mi nije rekla koji je razlog...znam samo da nije bilo zbog nekog drugog momka ili zato sto sam ja sarao okolo :) takodje znam da je bila posle tuzna dosta dugo...ali kad god sam pitao zasto, nikad nisam dobio odgovor  :huh
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: TanjicA Date: Decembar 20, 2010, 12:05:57
Eto još jednog razloga da joj ipak pošalješ cveće :) Sa nekim tekstom naravno.
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: andreja89ks Date: Decembar 25, 2010, 13:26:37
ja joj ne bi poslao, dao bi ga licno :D
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: annamyself Date: April 01, 2011, 00:44:22
Ako zelis da joj posaljes, posalji...nema tu mozganja...
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: graTzoR Date: April 01, 2011, 09:01:06
@annamyself:
Zadnja poruka u ovoj temi je bila "poslato: Decembar 25, 2010, 02:26:37 pm ยป"
Nema svrhe da ozivljavas temu. Tema je odavno izgubila svoj "rok". Ovo je samo upozorenje, nemoj molim te vise ozivljavati zaboravljene teme. Hvala.
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: acaJB Date: April 05, 2011, 16:04:49
ovisi koliko dugo je veza trajala :) i u kakvom ste sad kontaktu :D
Odg: Da li posle raskida poslati devojci cvece za rodjendan? By: Aleks@-,-! Date: April 15, 2011, 23:01:11
Salji cvece
P.s navijam za tebe :D