samo-opusteno Ljubav i sex
Pages: 1
Nezgodno pitanje: Trećina žena laže o broju seksualnih partnera By: Padobranac Date: Jul 20, 2010, 17:26:45

Upoznali ste zanimljivog muškarca. Od samoga početka sve je odlično. Ali, tada dolazi trenutak kada vas pita ono nezgodno pitanje: "Sa koliko si ih spavala pre mene?" Šta ćete učiniti - lagati ili zažmuriti i reći istinu?

Pitanja o bivšim partnerima su uvijek nezgodna i neugodna. Nikada niste sigurni je li bolje izabrati istinu ili laž. Ako broj koji navedete veći, vaš partner bi vrlo lako mogao pomisliti da ste promiskuitetni. Međutim, ni premali broj nije dobar izbor – tada biste mogli ostaviti utisak da ste neiskusni.

Istraživanja pokazuju da postoji velika razlika između polova kada dođe trenutak za odgovor na to neugodno pitanje. Čak trećina žena laže kada ih pitaju o prethodnim partnerima, a više od polovine njih smanjuje stvarni broj.

Većina žena zbog stida skriva pravi broj prethodnih partnera, a jedan deo njih ne želi priznati istinu jer se boje da će ih se smatrati promiskuitetnima.

Nije lako izabrati odgovor na ovo škakljivo pitanje. Muškarci nisu ništa iskreniji od žena po ovom pitanju. Gotovo polovina njih će slagati na ovo pitanje, a većina njih i povećati taj broj.

Istraživanja su otkrila da je prosečan broj seksualnih partnera za žene sedam, a za muškarce trinaest. Naučnici preporučuju da se ipak odlučite reći istinu jer veza započeta na lažima će najverovatnije lažima i završiti.

Izvor: 24 sata

Odg: Nezgodno pitanje: Trećina žena laže o broju seksualnih partnera By: BLACKandBLOND Date: Oktobar 28, 2010, 22:00:44
Ja sa takvim koji to pitaju ne nastavljam vezu... :banghead
Na glupo pitanje moze samo dobiti glup odgovor...a ne da mi se zamajavati s tim...
Te ja to po kratkom potupku...
"Dragi oprosti previse si primitivan."
A na kraju bi mu svakako rekla...
Zar ima jos tih koji pitaju ono sto ce svakako saznati? :opusteno2
Odg: Nezgodno pitanje: Trećina žena laže o broju seksualnih partnera By: marko88bl Date: Novembar 28, 2010, 11:14:51
bravo :)
Odg: Nezgodno pitanje: Trećina žena laže o broju seksualnih partnera By: glisalj Date: Jul 11, 2011, 02:17:39
stvarno glupo pitanje zahteva i glup odgovor da sam zensko rekao bi 99,
Odg: Nezgodno pitanje: Trećina žena laže o broju seksualnih partnera By: surovis Date: Avgust 06, 2011, 03:46:11
Nikada ne verujte ženi koja laže! :rolle