Učenje engleskog po dr. Lozanovu

• 8 Odgovora
  • 9906 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

smartad

• *
  • 9
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
Učenje engleskog po dr. Lozanovu
« poslato: Jun 15, 2010, 20:01:33 »
 SVi imamo probleme sa učenjem jezika.Pohadjala sam kurs engleskog jezika.Učenjem engleskog po ovoj metodi jezik se stvarno Progovara i to za 20 dana Najefikasnija i najbrža metoda učenja engleskog jezika po nobelovcu Dr. Georgiju Lozanovu  - jezik se uči 5x brze, štedite 5 semestara!

http://www.mogi.co.rs/linkovi-skola-stranih-jezika/kursevi-stranih-jezika/dr-lozanov-kurs-stranog-jezika/dr-lozanov-kurs-engleskog-jezika.php

[Reklama]

translation

• *
  • 2
  • +0/-0
  • profesor engleskog jezika i prevodilac
    • Pogledaj profil
    • www.prevodilac.in.rs
Odg: Učenje engleskog po dr. Lozanovu
« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2010, 12:46:52 »
Ovo ne zvuči kao komentar polaznika kursa, već kao reklama osobe zaposlene u pomenutoj školi.
Kao profesor engleskog jezika odgovorno tvrdim da je nemoguće naučiti bilo koji jezik za samo 20 dana!

slatkasam

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 02, 2010, 16:49:24 »
u pravu ste......da je drugacije svi bi ga govorili kao maternji

igivaka

• *
  • 4
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Novembar 16, 2010, 19:57:00 »
Zvuci interesantno.

milivoje77

• *
  • 20
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2013, 10:16:32 »
Postovani profesore,
mislim da izuzetno gresite. Ja sam takodje isao na elementarni kurs za 20 dana ali u skoli Britanicca i iskreno bio sam stvarno zadovoljan. Oni rade po nekoj specijalnoj metodi tako da uporedjujuci sa srpskim lako objasnjavaju englesku gramatiku. Profesorka je bila stvarno potkovana znanjem i videlo se da zna sta radi. Nisam bas sad postao akademik engleskog za dvadeset dana ali sam uspeo da se snadjem na aerodromu i u prodavnici posto mi je za putovanje trebalo. Mnogi profesori ne zele da prihvate da postoje novi nacini rada. Ali dobro svako ima svoje misljenje.

ninaskakic

• *
  • 17
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2013, 08:51:50 »
I ja mislim da je moguce za 20 dana da se nauci. Pa i ispit moze da se spremi za 20 dana i to samo da puca. A za britaniku sam cula i dobijam stalno njihove letke. Oni su kod godinama. S obzirom da tako dugo rade, verujem da imaju dobru metodu i da to sa 20 dana radi.

kris111

• *
  • 19
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Avgust 07, 2013, 08:35:29 »
isla sam u britaniccu na kurs za dvadeset dana, i mislim da je ok. to je intenzivno ucenje svaki dan. a i bilo mi je lakse da to zavrsim u kracem periodu pa da odem na odmor nego da se smaram 6 meseci dva puta nedeljno.

minicax11

• *
  • 16
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Avgust 17, 2013, 09:02:24 »
au al ste se raspisali o britanicci :) ja stalno dobijam njihove letke...

grbadu

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jul 02, 2016, 21:48:04 »
Pozdrav. Hteo bih da upišem letnji kurs engleskog u Novom Sadu. Prijatelji mi preporučuju ovu školu http://www.mojaskolajezika.rs/jezik/kurs-engleskog-jezika . Da li je neko imao iskustva sa njihovim kursevima?