Profe

• 21 Odgovora
  • 8550 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
Profe
« poslato: Januar 22, 2008, 09:31:47 »
kakwe su wam profe u shkoli, jesu li strogi, kako ocenjiju, muche li was etc... ?
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

[Reklama]

Van mreže Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
Re: Profe
« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2008, 19:38:10 »
'ebeni su.. mislim, vecina.. mada ima i dobrih.. :)
mrzim 'onu koja ne sme biti imenovana' a predaje geografiju.. znaci zena je hodajuce zlo.. uzas..  =\
oke mi je Flux iz fizike, volEm ga bas, ali steta sto ide u penziju sledece godine.. on pita jednom godisnje, i ako znas jedno pitanje (koje je obicno glasi: sta su vektorse, a sta skalarne fizicke velicine :lol ili nesto u tom fazonu) dobijes 5, a ako si bas tolika cepanka da ne znas ni to, da ti 4..  :jupi
onda, gotivim i Anitu, ona predaje engleski, bas je dobra, ali bas bas.. slusa Stonse, Gunse, Led Zeppelin i Deep Purple.. carica!  :aha
e daaa, ne volim ni onog Mosu iz hemije sto mi je zakljucio 2.. a toliki je bolid da kiseline zove 'kisine'..  :lol
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2008, 23:26:41 »
E ovako sa mojim sadasnjim profama, svakog cu prokomentarisati na kratko:

Suzana iz srpskog-dobra je zena, izgubljena, ali braco sto smarrrrrrrraaaaaa, to je da dobijes tumor na mozgu
Jelena iz engleskog-super, ali mi predaje i u Contexu, pa me smara da je gledam 4x nedeljno, i da radim njene testove
Razredna iz knjigovodstva-Smmmmmmmmmmaaaaaaaarrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa kao nilski konj koji jede zeke, kao nebo iz koga padaju antibiotici, kao torba u kojoj se nosi ajvar, kao knjiga sa zutim koricama, nema reci kojim se moze opisati moc kojim smara ta zena
Mika iz matematike-extra, stric mog super drugara, poznaje ga moj otac, predsednik socijalisticke stranke u Valjevu, lupa gluposti, ali malo samra
Mika iz fizickog-covek kome sam hteo da presecem vratne zile, pretio mu da cu da ga bijem, mucitelj jedan, iskompleksirani brka, i sve najgore najgore, i nakraju moj ,,kolega,, iz Serbone.
Suza iz daktilografisanja-Najbolja profesorka u skoli, dusa od zene, andjeo .....
Ova iz biroa-Zena koja ne zna da objasni ko je brzi zeka ili kornjaca
Bilja iz prava-Zena koja hipnostise, koja je stroga, ali nije losa
Vesna iz p.preduzeca-Slogirana, retardirana, bolesnica, babetina jedna koja ne zna nista, pijandura, ali cooool
Boticka iz ekonomije-Ubbbbbbiiiiiiiiiiicuuuuuu jeeeeeee, zakkklaaaaa cuu jeeeeee VVBB VVBB VVBB VVBB
Dusko iz istorije-Jedan retardirani zekan, grbavac, sadista, zaludjen svojim kompleksima i svojom politikom, znaciii jebacu mu deeeteee ako budem imao manje od 4.

Van mreže Kameni_Ns

• *
  • 44
  • +1/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2008, 21:34:07 »
Moji su svi blago receno debili!!! Mene licno vole 3-4 profesora kod kojih imam 5 a kad te neko zamrzi rusi te na godinu 100%... Imam 75% u skoli koji dodju pijani na cas,20% drogirani,80% NERVOZNI...  I tako dalje... Da ne duzim pricu :oke

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2008, 22:35:08 »
Ma skoro sve profe treba na granje, pa gadjaj sa kamenje....

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2008, 11:07:20 »
wako...
Suza is srpskog nie losha....realno ocenjiuje uglawnom..
Mika iz matematike je car od profe.,...to je lik nad likowima...obozhawam ga..al kad dodje ocenjiwaanjee....nema wetje ocene od 3...ja imam 2 i lepo mi je..to je teorija Bog ima 5, on 4, njegowa zhena 3, a mi djaci owo shto ostane...kad je jedon dao celom odeljenju kechewe a samo Danilu 2...i rekao: "Vukovicu sine, ti si neshto zhwrkao, nisam mogao da pregledam, i dao sam ti dva..."
a danilo pisao 5 strana bzv....ma likchina...
dalje...
Boticka- iskompleksirana baba koja swoje priwatne probleme donosi u shkolu i ocenjuje nas kako je raspolozhena, tako da nikad nisi saswim kod nje.,...
Vesna iz ekonomike iliti kako je swi u shkoli zowu Crvena baba-ona se zhena lechi od alkohola....dodje na chas i smeje se swima u face, ne zna ni kako se zowe...pet puta pita ko nije na chasu ili shta smo zadnje radili i onda sedne na stolicu i smeje se u prazno dok celo odelenje pricha...puukla zhena na kub....btw jednoj nashoj drugarici je nedawno umro otac i onda je baba htela da pita tu dewojku...i mi se narawno swi pobunimo i poswadjamo sa njom...a baba kazhe "moje saucheshtje, ali ti si drska, bezobrazna, ne waspitana, licemerna dwojka, dodji owamo da odgowarash!!!" koja bolidusha...tad sam se baaash iznerwirao...kako mozhe chowek da bude tako bezosetjajan....dno...
daljee....
paaa...ostali su oke...mrzi me dalje.. x)

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

Van mreže Kameni_Ns

• *
  • 44
  • +1/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2008, 21:55:58 »
Inace matematicarka mi je zakljucila 1...

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2008, 23:01:10 »
Jer to neka ludaca?

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
« Odgovor #8 poslato: Januar 25, 2008, 11:22:01 »
Inace matematicarka mi je zakljucila 1...
jbg i meni je istorichar, al tjem da poprawim.. x)

Ana

« Odgovor #9 poslato: Januar 25, 2008, 13:46:47 »
U sredjnoj su mi svi bili relativno super, samo me nervirao razrednik - profesor fizickog, jer sam se zakacila s njim kad sam mu na pocetku prvog razreda rekla da je njegov predmet neozbiljan jer ne ukljucuje nikakav mentalni napor, te da ga treba ukinut.   :rolleyes
I profesor historije sa svojim negativnim pricama o Titu i komunizmu. Inace je taj profesor veoma dobar i zanimljiv, samo mu zamjeram tu mrznju prema komunizmu.
Obozavala sam profesorice engleskog, francuskog i maternjeg, a profesor fizike mi je isto bio drag, iako sam imala jedva 2  =) I profesor morala i etike/filozofije/logike/sociologije. Uvijek je bio pun prica i dozivljaja...
Profesoricu latinskog nisam bas podnosila jer se nije trudila da prenese taj divni jezik, ali opet sam je trpila jer obozavam latinski...

Trenutno mi je najdraza na faxu profesorica Savremenog engleskog i visa asistentica iz Morfologije, a ne volim profesoricu Historije i Knjizevnosti (ista prof. za oba predmeta). Takodjer mi je bila veoma draga i lektorica iz SAD-a, ali je dala otkaz...

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2008, 10:11:37 »
Ha ha ha, ja vec skoro godinu dana nemam fizicko.

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2008, 11:14:51 »
Citat
rekla da je njegov predmet neozbiljan jer ne ukljucuje nikakav mentalni napor, te da ga treba ukinut.   
:brawo

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2008, 11:40:46 »
A ovo ostalo sto radimo na fizickom je beznacajno, jer ne mozemo da ga iskoristimo, da nas bar uci dzudo, kao sto to radi jedan profa iz cetvrte skole.

Van mreže Kameni_Ns

• *
  • 44
  • +1/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Januar 28, 2008, 15:48:41 »

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Januar 28, 2008, 16:35:45 »
E, lude jos i da razumem, ali pakosne i zle necu i ne mogu. A imamo ih u skoli koliko hoces.