Ja imam talenat!

• 43 Odgovora
  • 18276 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Ja imam talenat!
« poslato: Septembar 24, 2009, 22:57:24 »
Verujem da ste čuli za ovaj "Šou" kojim je i famozna Susan Boyle došla do popularnosti...
Dakle da čujem vaša mišljenja o ovome, jeste li gledali, kako vam se čini?

Ja uhvatih neki dan prvu emisiju, i zapanjih se kad sam video ovo:

wub wub wub wub

Takodje, ovaj mali je pevao prvo pesmu od Santane - Maria, a zatim je usledilo ovo:

Naravno, zanemarimo mutaciju glasa, ipak je ovo dete, ali je svejedno izazvao pažnju publike...
« Poslednja izmena: Jun 06, 2010, 17:53:54 od strane NiKooLaa »
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

[Reklama]

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Re: Ja imam talenat!
« Odgovor #1 poslato: Septembar 24, 2009, 23:06:59 »
....
i za slučaj da niste među 6,5 miliona ljudi koji su odgledali ovaj klip, evo i tog nastupa Susan Boyle:

samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

TanjicA

• be optimist
  • *
  • 2,968
  • +39/-2
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Septembar 25, 2009, 07:47:22 »
Susan sam gledala, a ovu emisiju kod nas nisam...
Ali ovaj klip je dobar.... :D Dopra je ova... :D
I optimiste i pesimiste doprinose drustvu.                       
Optimiste su izmislile avion ,a pesimiste padobran. :)
Bistri ostvrt na politicku scenu Srbije *
Zanimljivosti iz zemlje i sveta

Dzejn

• *
  • 2,928
  • +18/-3
  • promenicu svet do kraja pesme !
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Septembar 25, 2009, 09:17:12 »
susan sam vetj odgledala, a na ovu todorovitj se najezhih sva.
mi smo to pjevali horski u muzichkoj.
15 soprana.
brrrr
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

Angelic_Disgrace

• 1,025
  • +8/-1
  • Iako nisam u eliti,fenseri nisu bitni...;P
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Septembar 25, 2009, 17:36:58 »
gledala sam,super je,bash sam se iznenadila kakve vokale ima srbija :)

MarkoKg

• *
  • 5,181
  • +48/-3
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
« Odgovor #5 poslato: Septembar 26, 2009, 18:34:21 »
00:35 kod Susan mi je najjači trenutak... :D Kako je likuša iz žirija iznenađeno zinula, i time sve rekla...

A dotičnoj dami iz Jagodine, samo reči hvale....

jessica

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
    • Moja strana
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2009, 12:32:24 »
dobra je ova iz jagodine, steta sto je neko nije pogurao da se bavi muzikom dok je bila mladja

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2009, 11:08:44 »
Katarina Kočetova u „Ja imam talenat”
Pevačko čudo od deteta
Autor: M. Mijatović | 29.09.2009. - 05:00 izmena 09:10

Katarina Kočetova, osmogodišnja devojčica koja odnedavno živi u Beogradu, deluje kao većina svojih vršnjaka samo do trenutka dok ne zapeva, a onda se pretvara u soul divu koja je oduševila tročlani žiri šoua „Ja imam talenat” sinoć u drugoj kvalifikacionoj epizodi.

Katarina je rođena u Kijevu u Ukrajini, gde je njena mama Ksenija iz rodnog Kragujevca otišla na školovanje u muzičku akademiju i tu upoznala svog supruga, poznatog ukrajinskog saksofonistu Maksima Kočetova.
- Katarina je rođena u Kijevu, gde smo suprug i ja živeli do 2006. godine. Vratili smo se u Srbiju jer smo smatrali da smo u Ukrajini oboje dostigli vrhunac u karijeri. Svi u porodici smo muzičari, ja sam završila violinu i već sedam godina se bavim pevanjem, a moj suprug je saksofonista, tako da je Katarina muzički talenat nasledila od oboje - priča Ksenija Kočetova i dodaje da je Katarina svoj talenta pokazala još u najranijem uzrastu.
- Katarina je bukvalno od rođenja u muzičkom svetu jer smo je vodili svuda sa sobom, kako na koncerte i nastupe tako i na ostala događanja - kaže Katarinina mama i objašnjava da je ona sama želela da se prijavi za šou „Ja imam talenat”.
- Ona je pratila i američku i britansku verziju šoua „Ja imam talenat” i jedva je dočekala da se i kod nas pojavi tako nešto. Ona potpuno uživa u svemu tome - ističe Ksenija.
Iako ima samo osam godina, Katarina se odlučila da u emisiji otpeva vokalno zahtevnu pesmu „And I’m Telling You”, koju je Dženifer Hadson pevala u filmu „Dream Girls”.
- Katarina je insistirala da peva baš tu pesmu, jer je gledala film „Dream Girls” i oduševljena je muzikom iz celog filma. Ja i suprug smo sve gledali iz bekstejdža i mogu reći da sam imala veću tremu gledajući nju, nego kada sama nastupam. Zaista smo bili šokirani i zapanjeni - priznaje Ksenija, koja kaže da se osim po talentu njena kćerka ne izdvaja od vršnjaka.
- Katarina ide u treći razred osnovne škole, interesuje je gluma i ples. Kao i sva deca u tom uzrastu voli da fantazira i izmišlja priče, nije sklona nestašlucima u nekom negativnom smislu, a mi se trudimo da ima normalno detinjstvo - iskrena je Ksenija koja se nada da će njena kćerka dobiti šansu da svoj talenat školuje u inostranstvu kada odraste.

samo-opusteno userbar5

Angelic_Disgrace

• 1,025
  • +8/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 04, 2009, 18:37:16 »
gledala sam ovo,mala rastura :)
meni su se mnogoooooooo svideli oni sa bubnjevima,kako je tek to bilo dobro :DDDDD

bubamavica

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 04, 2009, 21:07:30 »
da, grupa sa bubnjevima je extra.....

DaRkOoO

• *
  • 2,705
  • +22/-2
  • :D
    • Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 04, 2009, 21:56:50 »
...so close, no matter how far..

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 06, 2009, 17:27:47 »
Oliver Katić u serijalu „Ja imam talenat”
Frenk Sinatra iz Niša /Video/
Autor: M. Mijatović | 06.10.2009. - 05:00

Oliver Katić, muzičar i pevač iz Niša, novo je otkrovenje serijala „Ja imam talenat”, koji je žiri impresionirao izvođenjem pesme legendarnog Frenka Sinatre „My Way”, stekao je i ogromnu naklonost publike, a naročito ženskog dela.

Ovaj mladi Nišlija paralelno studira na dva koloseka, u rodnom Nišu i u Briselu, a cilj mu je da njegova muzika dopre do što većeg broja ljudi.

- Ja sam muzičar, pevač, gitarista i kantautor. Sviram širom Srbije i Crne Gore, što sam što u pratnji benda i uglavnom se bavim stranom muzikom. Trenutno studiram na Kraljevskom konzervatorijumu u Briselu i solo pevanje na Fakultetu umetnosti u Nišu - objašnjava mladić koji je ozbiljnije muzikom počeo da se bavi tek u srednjoj školi. Za sebe kaže da ima klasično muzičko obrazovanje i do sada je mnogo puta nastupa i u zemlji i u inostranstvu.
- Imao sam više nastupa sa horom opere u Liježu, zatim sa kamernim horom Brisela, kao i mnogo puta u Nišu. Ove godine sam učestvovao i na „Beoviziji”, kao koautor pesme „Previše reči”, koju su izvodili „SevdahBaBy” i Miki „Element” - navodi talentovani Nišlija, koji se sam prijavio za „Ja imam talenat”.
- Jedva sam čekao da se ovakav šou pojavi jer sam shvatio važnost pojavljivanja u medijima za ovaj posao kojim se ja bavim. Želim da se predstavim što većem broju ljudi odjednom - priča Katić i nada se da će uspeti da se plasira u veliko finale krajem decembra. Na pitanje zašto je odabrao da se publici predstavi numerom „My Way”, Oliver kaže: „Ta pesma je najatraktivnija od svih koje imam na repertoaru i sva ta moja publika često traži baš tu pesmu i onda svi stanu, ne mrdaju, odslušaju, nakon čega dobijem najveći aplauz, te je ovo bio i moj poklon njima.”

Svetska karijera
Budući da studira i u inostranstvu, nameće se pitanje da li će Oliver Katić pokušati da karijeru gradi van granica Srbije, na šta on odgovara: „Ne razmišljam o granicama već o muzici. Tamo gde se vrata otvore ja uđem ako mi se sviđa to što je iza njih.”
samo-opusteno userbar5

Angelic_Disgrace

• 1,025
  • +8/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 06, 2009, 21:59:55 »
kada je repriza?

MarkoKg

• *
  • 5,181
  • +48/-3
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 06, 2009, 22:11:28 »
kada je repriza?
Prikazuje se Ponedeljkom u 21h Na omiljenoj nam Ružičastoj televiziji - Pink, a repriza je u četvrtak u 12.49h.

Angelic_Disgrace

• 1,025
  • +8/-1
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 06, 2009, 22:24:05 »
hvala Marko :)