Pomoc oko cure

• 2 Odgovora
  • 597 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Antonio.K

• *
  • 1
  • +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Pomoc oko cure
« poslato: Novembar 14, 2016, 20:32:05 »
Ovako svidja mi se jedna moja frendica, al neznam kako da joj pridjem, a u osnovnoj smo bili skupa pa kad smo krenuli u srednju morali smo se razici i sada smo se ponovo nasli al nisam siguran dal se ja njoj jos svidjam
U zadnje vrijeme se vise vidjamo i saznao sam da je prekinula sa malim pa nisam siguran sta mi je raditi ?
Nadam se da ovo nece postati tema za sprdnju ako mozete pomoci molio bi vas da pomognete

[Reklama]

Van mreže MarkoKg

• *
  • 5,089
  • +46/-3
  • Pol: Muškarac
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
Odg: Pomoc oko cure
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2016, 22:51:29 »
Zdravo Antonio.
Nema potrebe za sprdnjom naravno, ne brini.

Ono što ne trebaš raditi je - previše razmišljati. Opusti se, pričaj sa njom i kroz priču "ispitaj" da li joj se neko dopada ili ima neku "simpatiju", a zavisno od njenog odgovora joj reci da ti se ona dopada, da misliš o njoj i da želiš nešto više od drugarstva.

Ja sam iz vremena kada se to radilo uživo, u 3D, ili kako god to sročio, dok sam svestan da se sada to valjda radi na fejsu, instagramu ili ko zna kojoj društvenoj mreži - što mi je besmisleno i ne odobravam, ali na kraju krajeva, ako si stidljiv (a nema razloga za to) onda možeš iskoristiti i čari savremene tehnologije pa "ćaskati" sa njom i na fejsu (ili već kojoj god mreži), ako ti je tako lakše :)

Srećno!

Van mreže starletama

• *
  • 17
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Odg: Pomoc oko cure
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2017, 20:44:13 »
Ako ne uspije uzmes si:
:music