Zmija iz tegle sa vinom se probudila posle tri meseca i ujela ženu

• 1 Odgovora
  • 2246 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
« poslato: Novembar 20, 2013, 15:57:34 »

Jedna žena iz kineskog grada Šuangčenga želela je da izleči reumu tradicionalnim lekom – zmijskim vinom, ali ju je ujela zmija koja je nekim čudom preživela tri meseca u tegli sa vinom.

Zmijsko vino, šeđiju, dobija se tako što se živa zmija otrovnica zatvori u teglu sa vinom.
U ovom slučaju zmija je nekako preživela tri meseca u tegli i, kada je žena, koja se novinarima predstavila samo kao Liu, prošlog meseca otvorila teglu, otrovnica ju je ujela, prenosi britanski “Metro”.

“Pre nego što je šeđiju da deluje na mene, odvezena sam u bolnicu zbog ujeda zmije”, rekla je Liu, koja je izlečena i ubrzo puštena iz bolnice.

Njen vrisak su čuli rođaci koji su pozvali pomoć i ubili zmiju, koja je pre smrti ipak uspela da se bar malo osveti zbog svog mučenja.

Zmije mogu da provedu nekoliko meseci u stanju hibernacije ukoliko imaju dovoljno kiseonika, pa se pretpostavlja da tegla sa zmijom nije bila dobro zatvorena.
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]

[Reklama]

Van mreže Keksic

• *
  • 8
  • +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Odg: Zmija iz tegle sa vinom se probudila posle tri meseca i ujela ženu
« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2016, 17:12:35 »
uhhuuhh...zmije mogu boraviti u vodi,ne cudi me.