Кукасти крст и Рајко Ђурић

• 2 Odgovora
  • 968 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Кукасти крст и Рајко Ђурић
« poslato: Jun 02, 2008, 18:49:17 »

Ја не знам да ли је проблем до мене, али ја стварно на овој слици не видим никакав кукасти крст. Гледао, буљио у слику са свих страна, али кукастог крста нема па нема.

Ми знамо да су овдашње демократе пуне историјског знања о тематици другог светског рата. Знају људи када је рођен Хајнрих Химлер, еј! Изгледа да своје штићенике нису подучили основним стварима, које свако дете зна. Ево, ја признам да је моје знање из историографије Трећег Рајха далеко мање од оног вајних демонократа, па ћу да све оне који то не знају да упутим на интернет претраживаче који би им евентуално помогли да сазнају како то стварно кукаст крст изгледа.

Citat
БЕОГРАД- Председник екстремистичке циганске странке „Унија Рома“ позвао је „своје сународнике Роме да се супроставе свим средствима против нове тоталитарне власти у Србији“. Ђурић је то учинио јер је на вратима просторија његове странке наводно исписан увредљиви графит.

Да подсетимо Рајко Ђурић је бивши посланик републичког парламента који овај пут није ушао у парламент јер за њега није гласало више од пар хиљада његових сународника.

Ђурић је на телевизији ФОКС прозвао и Горана Давидовића апострофирајући надимак који се већ годинама користи у пропагандне сврхе. Том приликом Ђурић је такође претио Србима али и осталим грађанима који не мисле као он. До сада нико од српских странака нити од државних органа није реаговао на претње циганског екстремисте који је иначе отворени експонент ЛДП-

Изгледа није довољно што Срби плаћају градњу циганских кућа. Није ни довољно што Срби дају станове циганима. Није ни довољно што циганчићи добијају по 30 бодова у старту на пријемном, само на основу расне припадности. Није ни довољно што им Срби дају по 3000 динара месечно. Па шта више треба Срби да дају да би одређене групације биле задовољне?

Појава циганског расизма у Србији је све више узела маха. А да би се скренула пажња с правог проблема, опет се некоме привиђају кукасти крстови, нацисти, и томе слично. Поручио бих Ђурићу да мало охлади главу, и да можда оде до градске касе да подигне коју српску пару, зарад "претрпљеног душевног бола због графита мржње".
« Poslednja izmena: Jun 02, 2008, 18:50:50 od strane Knez Danilo II »

[Reklama]

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Re: Кукасти крст и Рајко Ђурић
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2008, 14:15:10 »
pa jedino ako onaj krst nekome lichi na kukasti krst...
primitiwizam...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Re: Кукасти крст и Рајко Ђурић
« Odgovor #2 poslato: Jun 11, 2008, 21:01:52 »
Смрт свим циганима осим Вујићеве тетке  :lol :lol :lol :haha :haha