Девет година од Нато бомбардовања СРЈ

• 18 Odgovora
  • 3836 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaRkOoO

• *
  • 2,705
  • +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • :D
    • Pogledaj profil
Re: Девет година од Нато бомбардовања СРЈ
« Odgovor #15 poslato: Mart 28, 2008, 22:36:11 »
Pocheli ste o prvom Svetskom ratu,al ae..

Citat
Ти само знаш да је јеврејин Гаврило Принцип убио Фердинанда и ништа друго.
A mnogo je bitno da li je on jevrejin?On je bio prvenstveno Srbin,koji je ubio Austrougarskog prestolonaslednika Franca Ferdinanda i njegovu zhenu,tako da smo sami krivi za ulazak u taj rat.

Citat
Али Никола, ми смо били у првом светском жртва
Nisamo mi bili nikakva zhrtva..

Citat
јер је Србија центар света
buhahahahahhahha,bolesniji komentar u zhivotu nisam chuo..

Citat
Ti beshe podrzhawash Hitlera??
E,ovo mi nije jasno..Zar ne podrzhavash ti samo Srbiju?Hitler je realno bio debil,koji je ubio milione ljudi,i mislio da sam mozhe da porazi ceo svet..I btw,jel si ti za,ili protiv fashista?

Citat
Нисмо ми напали Аусторугарсјку, већ она нас.
Koliko ja znam,ubistvo se smatra kao napad?

Citat
и то се учи из историје у свакој земљи
Ma svi uche samo o Srbiji..

Citat
Због Србије је избио први светски рат
Zbog toga ^^ treba da se pokrijemo ushima..

Citat
Е мој Никола, и теби су пречи Енглези који ништа нису урадили за човечанство.
Eh..Njih mnogo boli uvo za chovechanstvo,oni imaju zemlju koja je 20 puta vetja od nashe,lepo zhive etc..A shta mi imamo?nemamo nishta!Uzeli nam Kosovo,josh malo tje i Vojvodinu,pa tje da ostane samo Beogradski pashaluk..
« Poslednja izmena: Mart 29, 2008, 13:31:46 od strane NiKooLaa »
...so close, no matter how far..

[Reklama]

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2008, 10:11:15 »
Citat
A mnogo je bitno da li je on jevrejin?On je bio prvenstveno Srbin,koji je ubio Austrougarskog prestolonaslednika Franca Ferdinanda i njegovu zhenu,tako da smo sami krivi za ulazak u taj rat.
Aко неко например сада живи у Ваљеву не мора да значи да је Србин, ако например јеврејин живи у Србији он јесте грађанин Србије, али није Србин, нема српску националност. Да би био Србин требда да имаш српску крв.
Гаврило Принцип је био убачен да започне тај рат, и да није био Јеврејин, а јесте, он није био у српској војсци, или било којој јавној служби, не може се Србија кривити што је Франца крвопију убио неко тамо, а плус што је Гаврило био припадник организације Млада Босна коју су сачињавали Срби.
Ево још једног примера Србин, који живи у Босни, а има их 1 500 000 тамо, није Босанац, он јесте грађанин Босне, али је српске националности, па га зовемо босански Србин, тако имаш косовске Србе, и слично. али они су Срби у основи. Ратко Младић је био командант војске Републике Српске, а Република Српска је ентитет босанских срба, и он и радован су били босански Срби.

Citat
Nisamo mi bili nikakva zhrtva..
Иди учи, иначе ћу да те бијем. Довољно је да ти кажем да је изгинуло 2 000 000 Срба, да када су дошли Аустроугари у Србију да су убијали, клали, и слично,.....као што су радили и 1524, и слично. Иди отвори књигу из историје.

Citat
buhahahahahhahha,bolesniji komentar u zhivotu nisam chuo..

Географија и историјске чињенице говоре, а Дарко мисли да је паметан. Оће мене да учи који се 3 године бавим српском историјом, расом, религијом, политичким приликама, он оће да ме учи који се ни 1 сат није бавио тим.

Citat
E,ovo mi nije jasno..Zar ne podrzhavash ti samo Srbiju?Hitler je realno bio debil,koji je ubio milione ljudi,i mislio da sam mozhe da porazi ceo svet..I btw,jel si ti za,ili protiv fashista?
Ја сам расни националиста а то је тесно повезано са нацизмом, фашизам је италијански. Мени јесте центар Србија, велики сам противник данашње немачке политике, такорећи мрзим Немце, али Хитлер је за немачки народ био важан, и доста је урадио, имао је племениту идеју, али ја нисам Немац, па не могу много да му се дивим. Није убио милионе људи, а ако ме питаш што је убијао Србе, није он него комунистички партизани, јер су се борили са српским четницима и нацистима, а и када убију Немца, страда 100 невиних Срба, да се нису тукли са Немцима не би било жртава.
Citat
Koliko ja znam,ubistvo se smatra kao napad?
Значи нас су напали када су убили Милошевића у хагу, када су угушили Србина у амбасади, када нас циганска гамад бије и убија и силује, када секте убијају ритуалима, и слично.

Citat
Ma svi uche samo o Srbiji..
Узми неку књигу страну, и нарочито ћеш видети од 1990 па надаље колико се пута помињемо. Оно пре се не помињемо толико јер многе европске земље нису ни постојале.
Citat
Eh..Njih mnogo boli uvo za chovechanstvo,oni imaju zemlju koja je 20 puta vetja od nashe,lepo zhive etc..A shta mi imamo?nemamo nishta!Uzeli nam Kosovo,josh malo tje i Vojvodinu,pa tje da ostane samo Beogradski pashaluk..

Као прво Енглеска је веичине негде око 170 км 2, јел Велику Британију не чини само Енглеска. Србија је велика 88 000 км2, што значи да је Енглеска два пута већа од Србије, али Енглеској нису као Србији отимане и окупиране територије. Лажним референдумом одцепила се ЦГ, Македонци су Срби православци, са специјалним језичким манама. Република Српска размишља да се откине од Босне и Херцеговине, Република Српска Крајина захваљујући Хрватима и НАТО више не постоји. . . Да све то постоји, и да се етнички Срби уједине видео би ти колики смо. Ево ти сличица, ове територије су Енглези обећали Србима око првог светског рата, а плава боја представља Србе који данас живе на тим просторима. Ево ти карта-

Дарко за Војводину што си рекао, то може да се сматра чином сепаратизма и издајништва, и за то можеш да одговараш. Ко си ти да цепаш једну српску покрајину са претежно српским белим становништвом. То ти нећу дозволити.

Даље, још један знак да смо напредни, у Енглеској у Лондону је саграђено и има 1200 џамија, а у Београду само једна.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #17 poslato: Mart 29, 2008, 13:39:22 »
Citat
Даље, још један знак да смо напредни, у Енглеској у Лондону је саграђено и има 1200 џамија, а у Београду само једна.
kao shto [lupam] u bg-u ima 1000 crkwi, a u Engleskoj par njix...
Citat
Географија и историјске чињенице говоре, а Дарко мисли да је паметан. Оће мене да учи који се 3 године бавим српском историјом, расом, религијом, политичким приликама, он оће да ме учи који се ни 1 сат није бавио тим.
Po kom profi je to??
Nisam josh chuo za to da je Srbija centar sweta...mozhda tebi i ostalima iz Serbone...
Citat
такорећи мрзим Немце, али Хитлер је за немачки народ био важан, и доста је урадио,
to samo gowori o stepenu twoje diskriminacije...
Hitler je bio pametan, ali bolestan chowek..
Citat
Као прво Енглеска је веичине негде око 170 км 2,
Je si siguran?
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Mart 29, 2008, 15:30:10 »
Citat
kao shto [lupam] u bg-u ima 1000 crkwi, a u Engleskoj par njix...
Извини, али јеси мало глп. Енглези су хришћани као и ми, и они и ми имамо цркве, али цркве, хришћанске су наше, и може да их има 10 000 , али џамије, нити су енглеске, нити су наше. Енглези су хришћани, и има доста цркава код њих, али зато и има 1200 џамија, а то говори о броју муслимана. Сети се нападе и бомбаша у метроу на станицама када је погинуло десетине Енглеза, а кривци су били припадници муслиманске вероисповести, када су ухапшени.
Београду цркве не штете јел су српске, каошто ни Лондону не штете њихове цркве, али џамије су друга прича.

Citat
Po kom profi je to??
Nisam josh chuo za to da je Srbija centar sweta...mozhda tebi i ostalima iz Serbone...

По географији је тако, Србија има положај транзитни, знаш ли шта то значи, све што иде одоздо, из Африке и Азије у Европу, или обрнуто, на том простоту мора да прође кроз нашу земљу. Коридор 10 невероватно профитира због тога. Узми карту европе, и све ће ти бити јасно, нико није луд да обилази и да продужава себи пут.

Citat
Je si siguran?
Не 170 него 170 000 км 2, заборавио сам да ставим нуле, али то се подразумева. Велика Британија има око 230 км 2, то је федерална држава, па ти израчунај колико има од тога Енглеска.

И на крају не могу да верујем и да ово мало од твојих минијатурних одговора и коментара ништа не вреди, све, па и то мало ти на крају разбијем.

Сада када би ти хтео да нпр заузмеш моју позицију, а ја твоју, опет би могао да те оборим јер ја сам се са разним људима расправљао који за разлику од тебе, а мисле као ти дају неке доказе, аргументе, показују знања.