...:D

• 0 Odgovora
  • 2310 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

todor02

• *
  • 3
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
...:D
« poslato: Jul 30, 2011, 22:36:53 »
53. Recept za dug zivot sex prije podne sex poslije podne i sex navece.

54. Ugasio si vatre sve, ali mene ne. Tako sam napaljiva, tako krhko tanka, jedva cekam tvoj dodir da me napali i tvoj dah na kraju ugasi. Tvoja SIBICA!

55. Volim kada me zajasis, cvrsto obgrlis svojim nogama i ponekad napumpas do kraja. Zauvek te voli tvoj BICIKL!

56. Obozavam kad smo sami, kad ne biras vreme da budemo zajedno i kada me satima promatras! Najvise volim sto me cesto diras tamo gdje se palim! –Tvoj TV

57. Oslobadjam te tvog omota i sa strasti cu se sladitm tobom – sladoled od jagode je divan!

58. 99,9 procenata muskaraca u svetu su nezadovoljni sexualnim zivotom, ma ne mogu ni ja svugde biti.

59. OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna…

60. Zivio jednom jedan zmaj,iza sedam gora,iza sedam mora,iza sedam gradova,iza sedam sela,… Probudi se jednom zmaj i rece:”GDJE JA ZIVIM U PIZDU MATERINU!”

61. Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM!

62. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro!

63. Zasto muski polni organ ne moze da zasnuje radni odnos, ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne moze da radi osam sati dnevno, a i ono sto uradi uprska…

[Reklama]