Sta bi bili da niste pravoslavac?

• 41 Odgovora
  • 16943 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Re: Sta bi bili da niste pravoslavac?
« Odgovor #15 poslato: Januar 28, 2008, 19:11:03 »
Ne moze to tako, mozda u Mars republici, ali ovde ne , xoxoxoxoxo

[Reklama]

Beselin90

• *
  • 67
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 21, 2008, 18:50:25 »
мени није јасно о чему причате као што и Хришћани поштују христа тако и муслимани такође поштују Христа, само на различит начин и по имену, ми га зовемо Исус Христ а муслимани га поштују као Пророк Ису. ја кад не би био Хришћанин био би Католик, Будиста неби могао да будем, они зиве само од Житарица и од Рибе. и Цео живот проведу само о лепом размишљању живота, као што је радио прави Буда, и размишљају о Свету, без Рата, без насиља, да сви живе лепо и тд и тд. али ми исхрана неби одговарала  :haha :haha :haha :haha

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Mart 23, 2008, 14:50:49 »
Али ми не причамо о правоисламистима, већ о овим муслиманима који се држе учење психопате Мухамеда, који се позивају ан свети рат џихад, који верују у Алаха, и настоје да ,,иду у њихов рај''. По Курану, они ће бити ближе Алаху ако убију што више хришћана, људи, памакар жртвовали и сопствени живот. Али пошто сви знамо да је муслиманска вера секташка, и да је Мухамед творац највеће секте, самим тим ислам, Алах, и слично не постоји. Ево једног глупог приповедања курана-Човек не може ићи Алаху, ако је сакат. Мислим стварно је небулозно. Због тога су за време рата Срби аронаутима секли уши, прсте, руке. . . , да не би ,,ишли Алаху'', већ да заврше у паклу, а они ђавола зову Шејтан.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: April 05, 2008, 00:29:40 »
ja i dalje stojim pri tome da bih bila budista... mrzim prolivanje krvi navodno zbog odbrane neke 'casne' vere...mrzim licemere koji to pricaju i chine i samim tim ponizavaju i kaljaju tu veru, lazne vernike i moraliste...lazne patriote duhovno isprazne i pune mrznje...
ne verujem u djavola... svako zlo je produkt nas samih... i ni jedna stvar nije sama po sebi dobra ili losa, vec onakva kakvom je mi vidimo...
kako cinis tako ce ti se i vratiti... imaju englezi onu cuvenu frazu: what goes around, comes around....  :wink
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: April 05, 2008, 15:02:28 »
Citat
ja i dalje stojim pri tome da bih bila budista...

Само то јави на време да те додамо на листу. Бићеш први будиста у Ваљеву, прва на листи будистичке религије. Ми расоналисти у свим градовима Србије правимо листе нехришћана, комуниста, анархиста, и неаријевских људи, да би нам лакше било када дође до револуције. Не мамо тачне податке о броју таквих људи, али они који су на листи су тачни.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: April 05, 2008, 16:42:23 »
oooo...paaa ovo je vec pretnja...  :rofl :rofl :haha :haha
prosto sam se ukocila i najezila od straha...ajme meni... kad dodju rasonalisti... ju ju... xD  :oke

elem, ja samo rekoh sta BIH BILA da nisam pravoslavac, da ne budem pogresno protumacena.... (:
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 05, 2008, 18:29:50 »
Citat
oooo...paaa ovo je vec pretnja...

Није претња.

Citat
kad dodju rasonalisti... ju ju... xD

Нису расоналисти једина расна организација у Србији. Напротив има их још много. Ми расоналисти за разлику од других нисмо направили ни један инцидент, нити ћемо, и има нас мање него што окупљају друге расне националистичке организације. Наша разлика је што се ми боримо мирно, и културно, и што се залажемо за друштво аријевских закона и цивилизацију каква треба да буде. То искључује например убијање рома, јевреја, и слично, ако говоримо о проблемима у нашој земљи. Друго је када смо нападнути. Ми смо пре свега сепаратисти и мислимо да је најбоље решење сепарација, односно одвајање нас и њих. Ми морамо да евоулирамо.

Расоналисти имају 60 пунолетних чланова, а они који нису пунолетни као ја су њихови симпатизери. За Разлику од расоналиста Национални строј који је исто расоналистичка организација има око 1000 чланова, затим Крв и Част упола мање, а постоји и одређени број скинхеда, који губе на значају, јер само стварају проблеме.
То је оно право чланство, али не зна се број људи расно свесних у Србији.

Citat
elem, ja samo rekoh sta BIH BILA da nisam pravoslavac, da ne budem pogresno protumacena.... (:

Ма добро сам ја протумачио.

Не мора неко да подржава расоналисте, али нека барем остане неутралан и по страни да нам не блокира рад. Ми имамо опасну екстремну левичарску конкуранцију, такозвана Антифа, разне комунистичке и антифашистичке организације.

^ ^bRaIn DaMaGe^ ^

• *
  • 71
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Maj 14, 2008, 18:01:53 »
ateista...
Stig`o Siki sa Tajlanda, doneo neko belo, doneo neko duvanje pa kao da probamo i tako...

^ ^bRaIn DaMaGe^ ^

• *
  • 71
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Maj 14, 2008, 22:27:57 »
a,jbg,ja tek sad videla da nmg biti ateista  =) paaaa.... stvorila sopstvenu veru i verovala u samu sebe  :rofl

sad ozb... ne znam.... ne znam stvarno
Stig`o Siki sa Tajlanda, doneo neko belo, doneo neko duvanje pa kao da probamo i tako...

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Maj 14, 2008, 22:47:02 »
Значи секташ.

^ ^bRaIn DaMaGe^ ^

• *
  • 71
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Maj 15, 2008, 15:39:08 »
na osnovu cega si zakljucio da bi ja bila sektas?

e aj ti odjebi s tvojim staromodnim shvatanjima...

kazem da nznam i on odma sektas...  ae zdravo...

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Maj 16, 2008, 08:45:49 »
Па стварање сопствене вере, само ту веру дефинише и декларише као секту.

^ ^bRaIn DaMaGe^ ^

• *
  • 71
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Maj 16, 2008, 15:44:55 »
ja sam se zajebavala sto se tice toga... ne znam sta bih bila...

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #28 poslato: Maj 16, 2008, 15:51:17 »
Danilo, ako je tako onda si ti sektash.. x)  Sa twojim werowanjima da je Isusowa majka bila iz Nisha etc...
:lol
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 16, 2008, 20:49:09 »
Па нема везе.