Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Teme - Novi prevaranti

Stranice: [1]
1
Magija / Vidoviti prevatanti
« poslato: Oktobar 17, 2019, 21:06:34 »
U okolini Sombora postoje suprunici koji ce bave Crnom Magijom, Vracanjem voljene osobe. Na googlo imaju vise od 40 svojih sajtova koji se mogu lako prepoznati, Vidovitaa, Vidoviti, Otac, Majka, Baka Deka.

Radi se o supruznicima Goranu Jovaanvivu i Marijani Vladisavljev koji zive u okolini Sombora. Pocetkom 2019-e godine su privedeni pravdi. Za sada imamo saznanje da su prevarili vise od 100 ljudi i time stekli imovinsku korist od vise desetina hiljada eura.

Evo mali dokaz da Romi stoje iza svih ovih "vidovitih" Na sajtu koji cu ovde objaviti mozete videti vise vidotivih. Poput Vidovite Lele, Viodivta Mila, Vidoviti Edin, Kaliopa i drugi
 
https://svet-vidovitih.com/skidanje-crne-magije/

Kalo cete ih prepoznati, svi su im sajtovi kratkog texta, svaki je sajt VIP mreza ili Telenor. Naziv sajtova  cesto im je Vidoviti Otac predrag ili Vidovitaa baka Rada ili Vidovita Majka  Bosiljka. Prevaranti imaju preko 40 sajtova:

Uplate ovih prevaranata su podizane sa sledecih imena
Bobana Miskovic Novi Sad
Evelina Popovic Novi Sad
Radila Todorovic Novi Sad
Mario Krivicic Novi Sad
Dejan Eskic Novi Sad
Zoran Miksec

Ovo je cist dokaz da iza svih ovih Vidovitih prevaranata stoje Goran Jovanovic i Marijana Vladisavljev
Natasa Jovanovic Novi Sad
Evica Jovanovic Novi Sad
Natasa Jovanovic Novi Sad
Dragoljub Jovanovic  Novi Sad
Vesna Jovanovic Novi Sad
Jovica Vladisavljev Novi Sad
Danijela  Vladisavljev Novi Sad

Svakim danom prave nove sajtove i reklamiraju se

Vidovita Sheada prevarant https://ezoterija.info/crna-magija-ljubavni-i-bracni-problemi-depresija-ili-poroci-vidovita-sheada-resava-sve-pozovite-i-uverite-se/


1 Vidoviti Uros prevarant http://vidovitimocniuros.com/

Vidovita Djula prevaraant alkanska prorocica Djula prevarant https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula?fbclid=IwAR2VclYiOxylpMys8Ac6EflxpFtIpp2LjD2-luAVkGS27P0aSKwDu5KkJvU


2 Vidovita Mira prevarant https://vidovitamira.com/


3 Vidoviti otac Gordan prevarant  https://vidovnjaci.wixsite.com/otacgordan


4 Vidoviti Ivan prevarant vidovitimocniivan.rs


5 Vidovita Saliha prevarant   https://vidovitasaliha.com/


6 Vidovita Bogdana prevarant  http://vidovita-bogdana.com/


7 Vidovita Stefanija prevarant  https://www.vidovitastevanija.rs/


8 Vidovita mocna Bogdana prevarant  https://vidovitimocnibogdan.rs/


9 Vidovita mocna Persa prevarant  https://vidovitamocnapersa.rs/


10 Vidovita majka Borka prevarant https://vidovitamajkaborka.rs/


11 Vidovita Mocna Sinoma prevarant https://vidovitamocnasimon.wixsite.com/simona


12 Vidovita Luna prevarant https://vidovnjaci.wixsite.com/vidovitaluna


13 Vidovitaa mocna Darija prevarant https://www.vidovitadarija.com/


14 Cudotvorna Marijana prevarant https://cudotvornamarijana.wixsite.com/mariana


15 Vidovita Baka Nada prevarant https://vidovitabakanada.rs/


16 Vidovita Danijela Prevarant https://vidovitadanijela.rs/


17 Vidovita Draginja prevarant https://vidoviteankicaidraginja.rs/


18 Vidovita Spomenka prevarant https://www.vidovitazlata.com/


19 Vidoviti mocni Lazar prevarant https://vidovitimocnilazar.rs/


20 Ima i ovde https://svet-vidovitih.com/skidanje-crne-magije/


21 Vidoviti Predrag i Arsenije Prevaranti https://vidovitipredragiarsenije.rs/
broj 0649198931


22 Vidoviti Tadej je promenio ime u Vidoviti Edin https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/


23 Vidoviti Dobrislav prevarant https://vidovitidobrislav.wixsite.com/dobrislav?fbclid=IwAR3cwl_Fev_EAh0Qn3gKGB05YRMKp5GsBM4hA1upyxMixCP3fFq07lJnbhA

24 Vidovita Blagotvorna Savka prevarant 064 4633044  https://vidovitablagotvornasavka.rs/

25 Vidoviti Alimpije prevarant 0628327885 https://vidovitialimpije.rs/

26 Vidoviti Otac Nemanja pevarant https://vidovitiotacnemanja.rs/

27 Vidovita Ivanka prevarant https://vidovita.wixsite.com/ivanka

28 Vidovita Ruza prevarant https://ruzavidovita.wixsite.com/ruza

29 VIdovita Majka Vidosava prevarant https://vidovitavidosava.rs/?gclid=Cj0KCQjw84XtBRDWARIsAAU1aM2RoZScwMTjlwYbB7ZtUWlhD_mBCWhPSrKPTb9j1-ULNrXIobwGg6saAu5uEALw_wcB

30 Vidovita Sena prevarant  https://vidovitasena.website/

31 Vidovita Baka Rada prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-angelina/

32 Vidovita Zorka prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-andja/

33 Vidoviti Edin prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/

34 Prorocica Kalipa prevarant https://svet-vidovitih.com/prorocica-kaliopa/

35 Vidovita Lela prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-lela/

36 Vidovita Mila prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-mila/

37 Vidovita Gorica prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-gorica/

38 Vidovita Aida prevarant  https://svet-vidovitih.com/prorocica-majka-ruza/

39. Vidoviti Otac Danilo  Prevarant
https://vidovitiotacdanilo.rs/

40. Vidovita Narcisa  prevarant
https://narcisavidovita.wixsite.com/narcisa

41. Vidoviti Predrag prevarant https://vidovitiotacpredrag.rs/?gclid=Cj0KCQjwoqDtBRD-ARIsAL4pviCzaWci8emmNgVeOym1g0NdXu1UftZViVbe_od8ucYGMW5qxX0bwyEaAs-_EALw_wcB

42. Vidovita Farga prevarant http://vidovitafarga.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=search-srb&utm_term=vidovnjaci


43. Vidovita majka Danijela prevarant https://majkadragica.wixsite.com/majkadragica

44. Vidovita Angela prevarant https://www.vidovitaangela.com/

Vidoviti Otac Danilo  Prevarant
https://vidovitiotacdanilo.rs/

 Vidovita Narcisa  prevarant
https://narcisavidovita.wixsite.com/narcisa

Vidovita Rada i Milan prevaraanti https://radaimilan.wixsite.com/vidovitaradaimilan

Vidovita Ankica i draginja prevaranti
https://vidoviteankicaidraginja.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcPC1NCYisjRhUhij-9oZWcIsRglmUNRSThx2_NfsAFVhD8Gn3LignxoCbLkQAvD_BwE

Vidovita Rajna prevarant a bio je Vidoviti Tadej https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/

Vidovita Marijana prevarant https://cudotvornamarijana.wixsite.com/mariana novac se uplacuje na Marijana Vladisavljev

Vidovita Meri prevarant  https://vidovitameri.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFshKfh1QkNj-Ct4SMBzhFMbd1lhbO6VYQEKkzY6p90oNkhueoCunBoCSLEQAvD_BwE

Vidovita Nena prevarant https://vidovitanena.com/

Vidovita Djula prevarant  https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula Balkanska prorocica Djula prevarant https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula

Vidoviti Arkadije i Anka Prevaranti

http://vidovitiarkadije.com/

SVAKIM DANOM PRAVE NOVE SAJTOVE I VARAJU NAROD!!


Novi likovi prevaranata iz okoline Sombora Romi Goran Jovanovic i Marijana Vladisavljev

Vidovita Marija prevarant
https://vidovitamarina.com/?fbclid=IwAR0YoyhloW9qhyD_T9tEFzcgtwrEzdKnYKxxjusWF5e1DwXxt6UpXSu9EfI

Vidovita Marija prevarant http://vidovitamarija.com/

O ovim prevarantima mozete procitati i ovde https://crnamagijaprevaranti.blogspot.com/?fbclid=IwAR0TDiI9TBGecYQNyEe1-nLUkujRb78KyEN86BhQjjbVv4ZMhb2H5V-o6es


2
Magija / Skidanje Crne Magije prevaranti
« poslato: Maj 22, 2019, 17:53:16 »
Nakon sto smo dsli do saznanja da se iza svih vih likova krije porodica Jovanovic i Nikolic. Da podsetimo, Porodica Jovanvic i Nikolic se bave skidanjem crne magije, od bogacenje na muci ljudi koji su se uhvatili za slamku spasa kupuju luksuzne automobile, stanove i lokale.
Stigla nam je anonimna poruka koja je imala za nas bogato znacenje

Zeljko Nikolic
je rekao da se iza svih ovih prevaranata i odao nam je tajnu i dao link od facebook-a Tomislav Nikolic . Tkzv Tomislav je negirao, pa upornoscu i je izdao sve druge prevarnte i zamolio nas da ne kazemo da  je izdao druge sto mi nismo uradili.

Ovde mozete pogledati na Facebook-u kako izledaju prevaranti, pa Boze moj, mozete im se i obratiti i pitati da Vam vrate novac  wink   :khm


Zeljko Nikolic https://www.facebook.com/zeljko.nikolic.792/timeline?lst=100022706560442%3A100001261994509%3A1578173083

Tomislav Nikolic    https://www.facebook.com/tomislav.nikolic.5661?__tn__=K-R&eid=ARCh8cSgq5VAKGWPCQnIk4-e2iOlfQ4MigU9ypjRH1VH9b0pyCC65G4Sm2Tn-xOt8oknVsJpsno7GOTv&fref=mentions

Stanka Popovic   https://www.facebook.com/stanka.popovic?__tn__=K-R&eid=ARBSO9dfvvHhb8WS4exOfhrFiJEie_BLTthx-gFAUdyePkOy0KZNJIeqZcYa--kVh7DDhOY9bVWMgQv9&fref=mentions

Natasa Jovanovic    https://www.facebook.com/profile.php?id=100018698445893&__xts__%5B0%5D=68.ARDmnjs4m7tb6H3gAkFGPnP_K3jX2PxxyjvJl6uAd6-kJj4hx6-lU2OhNQBaAnJjopMtiqDjGeMyDRHaqmkC7n8faZ5Z2Rl74nQJ-ka_wMIy3oO1KfzZ1oeBKeRdMM-myMK-JtvDDfqjBeYHIm1NaxBNDwG5aCRG8KiK_Ht8ye6HpxRbNZf4LfEpjqwJ7P4TdsXlR40PgoZbiW6U1FY3B8YT3FkKAxbROziScMIFQeC1QEjuCW0EKbanCZcX5fjmWNkkHigBjsFP3azVb2J5LtXnPizLboY5tBoNXn4B1qh8qy0Be6EwJPrcfEJ5kvrXb4m2rRsv7deQ23vJGNGp3ODwAO-3&__tn__=-UK-R

Nebojsa Vladisavljev koji je zaduzen za prodaju zlata koji ste Vi poslali   https://www.facebook.com/nebojsa.vladislav?__tn__=K-R&eid=ARAewdJBFCBVd0AnbPzGsGwzDsYkLNLLWdyOIANF9u4UQPlqXZ4ioGaHyeUjbsBbxUqDAQwYplyzyEyS&fref=mentions


Glavni ogranizovani  su:

Marijana Vladisavljev   https://www.facebook.com/profile.php?id=100009041451706&__tn__=-UK-R


Goran Jovanovic    https://www.facebook.com/danilka.danilka.96?__tn__=K-R&eid=ARDlLas3Lzr5nmPqXSJDmJ7Y2QQ7AoEWq9l7NaaiOzgFekQSY-K2RXuNYHComcW-fKs-r2n3bFMvIzgQ&fref=mentions




U Opisu mozete pogledati o ovim prevarantima koji su prevarili na stotine ljudi i ostetili ih za preko 100 hiljada eura, uzeli zlata preko 4 kile uz obecanje da ce im vratiti cim skinu crnu magiju.
Iz pouzdanih izvora sapuce se da imaju svog coveka u policiji koji ih stiti.

]
PAZNJA, PAZNJA. PREVARANTI GORAN JOVANOVIC I MARIJANA VLADISAVLJEV SU IZASLI U NOVINE INFORMER.. U  NASTAVKU VAM OSTAVLJAMO LINK GDE MOZETE PROCITATI O ISTIMA


https://informer.rs/vesti/drustvo/475664/foto-prevaranti-haraju-vojvodinom-predstavljaju-skidaju-crnu-magiju-onda-uzimaju-zlato-kako-bajali-nikada-vrate?fbclid=IwAR2nVXq43P2P3Kr1uCsvRsG3xzM3qsVKluHGg9_xHGsDe9xT5iB7FovLdT4


Ovo su najveci prevaramti koji su prevarili na stotine ljuti, otamali im zlato, uzimali novac i pretili.
Za pravo radi se o romima koji su pre par meseci bili uhapseni zbog crne magije. No, radi se o:
Goran Jovanovi i Marijana Vladislav iz okoline Sombora

Vidovita Ikonija prevarant https://vidovitaikonija.rs/?gclid=CjwKCAiA5o3vBRBUEiwA9PVzagCNg9Tt1SH4WbXUI4Fl2hntft44BbZBgi1634o0mpmbPS8YFqanWRoCS2sQAvD_BwE

Vidovita Jela prevarant https://ezoterija.info/vidovita-jela-uspesno-skida-crnu-magiju-spaja-rastavljene-pomaze-tamo-gde-drugi-ne-mogu/

Vdovita Melanija Prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-melanija/



Vidoviti Mocni Dusan Prevarant https://www.vidovitiimocnidusan.com/


Vidoviti Otac Dusan prevarant https://www.vidovitiotacmilutin.rs/

Vidoviti Aleksandar prevarant

https://vidovitimarijaialeksandar.rs/aleksandar/?gclid=Cj0KCQjw6KrtBRDLARIsAKzvQIE0RBIOcBkTndtHvlYT6pMIGQJxf9DEQU-Y_bG248VeHJjghEZEoj0aAgaxEALw_wcB

Vidovita Marija prevarant http://vidovitamarija.com/

Vidovitaa Marija 2 prevarant https://vidovitamarina.com/?fbclid=IwAR0YoyhloW9qhyD_T9tEFzcgtwrEzdKnYKxxjusWF5e1DwXxt6UpXSu9EfI

Vidovita Majka Vidosava prevarant https://vidovitavidosava.rs/?gclid=Cj0KCQjw84XtBRDWARIsAAU1aM2RoZScwMTjlwYbB7ZtUWlhD_mBCWhPSrKPTb9j1-ULNrXIobwGg6saAu5uEALw_wcB

[/size]]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=564528364062762&set=p.564528364062762&type=3&theater

Sve osobe koje su ovde objavljene su jedne te iste osobe koja zivi u okolini Novog sada.

MOLE SE SVI OSTECENI DA NAPISU OVDE, KOME SU POSLALI NOVAC I OKACE PRIZNANICU O UPLATI

Otac Gordan prevarant. Pomaze ljudima  nevolji, uzima im novac i blokira. Reklamira se na https://vidovnjaci.wixsite.com/otacgordan Opasan prevarant cuvajte se

Otac Gordan Prevarant, cuvajte se!!!


Vidoviti Otac Danilo  Prevarant
https://vidovitiotacdanilo.rs/

Vidovita i mcna Aneta prevarant  +381631452159 https://vidovitaaneta.wixsite.com/aneta


Vidoviti Arkadije i Vidovita Anka Prevaranti +381 63 89 00 153 +381 63 89 00 154 http://vidovitiarkadije.com/

 Vidovita Narcisa  prevarant
https://narcisavidovita.wixsite.com/narcisa

Vidovita Rada i Milan prevaraanti https://radaimilan.wixsite.com/vidovitaradaimilan

Vidovita Ankica i draginja prevaranti
https://vidoviteankicaidraginja.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcPC1NCYisjRhUhij-9oZWcIsRglmUNRSThx2_NfsAFVhD8Gn3LignxoCbLkQAvD_BwE

Vidovita Rajna prevarant a bio je Vidoviti Tadej https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/

Vidovita Marijana prevarant https://cudotvornamarijana.wixsite.com/mariana novac se uplacuje na Marijana Vladisavljev

Vidovita Meri prevarant  https://vidovitameri.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFshKfh1QkNj-Ct4SMBzhFMbd1lhbO6VYQEKkzY6p90oNkhueoCunBoCSLEQAvD_BwE

Vidovita Nena prevarant https://vidovitanena.com/

Vidovita Djula prevarant  https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula Balkanska prorocica Djula prevarant https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula



SVAKIM DANOM PRAVE NOVE SAJTOVE I VARAJU NAROD!!



O ovim prevarantima mozete procitati i ovde https://crnamagijaprevaranti.blogspot.com/?fbclid=IwAR0TDiI9TBGecYQNyEe1-nLUkujRb78KyEN86BhQjjbVv4ZMhb2H5V-o6es

Uplate ovih prevaranata se salju na sledeca imena:

Bobana Miskovic Novi Sad
Nikola Nikolic
Djurdja Nikolic
Evelina Popovic Novi Sad
Radila Todorovic Novi Sad
Mario Krivicic Novi Sad
Dejan Eskic Novi Sad
Zoran Miksec Novi Sad
Ovo je cist dokaz da iza svih ovih Vidovitih prevaranata stoje Goran Jovanovic i Marijana Vladisavljev
Natasa Jovanovic Novi Sad
Evica Jovanovic Novi Sad
Natasa Jovanovic Novi Sad
Dragoljub Jovanovic  Novi Sad
Vesna Jovanovic Novi Sad
Jovica Vladisavljev Novi Sad
Danijela  Vladisavljev Novi Sad
.

Ne nasedajte na prevarante
[/color]

Stranice: [1]