Stiven Tajler se leči od zavisnosti od lekova

• 2 Odgovora
  • 1813 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MarkoKg

• *
  • 5,157
  • +47/-3
  • Pol: Muškarac
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
« poslato: Decembar 25, 2009, 00:21:59 »
Autor: I. Kešanski / Blic Online | Foto:AP | 24.12.2009. - 23:21

Pevač američke rok grupe "Aerosmith", Stiven Tajler prijavio se u kliniku za odvikavanje od lekova protiv bolova, prenosi sajt "New Musical Express".

"Odlučio sam da preuzmem odgovornost za svoje zdravlje i izborim se sa bolovima na zdrav način, uz pomoć tima stručnjaka. Imam punu podršku porodice, koja mi mnogo znači. Nestrpljiv sam da ponovo nastupam i da budem u studiju gde planiram da sa kolegama iz benda još dugo snimam muzičke albume", izjavio je 61- godišnji Tajler za list "Rolling Stone". "On je jako hrabar. Mi ga volimo i jako smo ponosni na njega zbog toga što je potražio pomoć, jer je shvatio šta je najbolje za njega, ali i za nas - njegovu porodicu, prijatelje i obožavaoce", rekla je njegova ćerka glumica Liv Tajler.

Ranije ove godine, grupa "Aerosmith" bila je primorana da odloži letnju turneju zbog Tajlerove povrede. Nakon toga se pevač se distancirao od ostalih članova benda, pa su usledile spekulavije o njegovom odlasku iz benda. Ipak, Tajler je demantovao da napušta bend u kojem peva još od njegovog formiranja 1970. godine.
Stiven Tajler je rekao da želi da se bavi i svojom solo karijerom, ali da će i dalje snimati i nastupati sa bendom.
"Želim da svima bude jasno da su tračevi o mom odlasku potpuno netačni. Čim se oporavim nastaviću da kao i uvek sa entuzijazmom pišem, snimam i nastupam sa 'Aerosmithom'", izjavio je Stiven Tajler.

[Reklama]

Odg: Stiven Tajler se leči od zavisnosti od lekova
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2010, 11:44:37 »
Cula sam da ljudima poput njega mogu pomoci u bolnici Vorobjev u Beogradu. Moji rodjaci iz Amerike su bili kod njih i bili su zadovoljni rezultatima. Evo njihovog sajta www.v-clinic.eu

alexandra30

• **
  • 148
  • +0/-0
  • Pol: Žena
    • http://www.facebook.com/profile.php?=100002254036827
    • Pogledaj profil
Odg: Stiven Tajler se leči od zavisnosti od lekova
« Odgovor #2 poslato: Decembar 07, 2010, 10:06:52 »
 :rolle Nadam se da se vec izlecio.