Dodeljene nagrade "Oskar popularnosti" u "Sava centru"

• 0 Odgovora
  • 2134 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Oasis

• *
  • 1,774
  • +11/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
« poslato: Februar 02, 2011, 10:58:28 »

BEOGRAD - Inspirisani dekorom filma "Ljubav i moda" snimljenog 1960. godine u estetici koja podrazumeva vespu i karnere, počela je dodela "Oskara popularnosti" za 2010. godinu. Voditeljski par Nikola Đuričko i Sloboda Mićalović otpevali su veliki hit "Devojko mala" iz filma "Ljubav i moda".

Posebno oduševljenje publike izazvao je izlazak Radmile Karaklajić na scenu, koja je uz asistenciju Lene Kovačević otpevala veliki hit "Zumba zumba, bakalar"."Oskar popularnosti" za najbolju radio emisjiu u 2010. godini pripao je voditeljskom paru za emisiju "Buđenje", na prvom programu Radio Beograda, pa je Gorica pred publikom obrijala brkove Draganu. Najbolja  TV emisija je "Veče sa Ivanom Ivanovićem", koji je sa scene "Sava centra" slao poljupce supruzi i ćerci.

Ovacije publike izmamilo je video javljanje Novaka Đokovića, koji je drugu godinu zaredom dobio "Oskar popularnosti", dok je priznanje za najbolju sportistkinju godine, umesto Jelene Janković primila njena mama.

Burnu reakciju publike i veliki aplauz izazvale su reči glumca Dragana Bjelogrlića, čiji je rediteljski prvenac "Montevideo, Bog te video" dobio "Oskar popularnosti" za najbolji film godine.

- Popularnost našeg filma ohrabruje me da pomislim da ćemo svi zajedno uspeti da odbranimo Srbiju od rijaliti programa u kojima caruju prostakluk i jeftina zabava - bile su reči Dragana Bjelogrlića.

Ličnost godine u izboru čitaoca magazina "Puls" je Svetlana Ceca Kitić, zvanično najbolja rukometašica sveta svih vremena.

- Srce mi lupa kao kada sam igrala finale Olimpijskih igara i Svetskih prvenstava, zato se zahvaljujem svojoj porodici, suprugu i ćerkama što zajedno sa mnom slave ovaj momenat - rekla je Ceca Kitić.

[Reklama]