Какву ви Србију желите?

• 22 Odgovora
  • 8527 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Какву ви Србију желите?
« poslato: Februar 13, 2008, 19:26:22 »
Oво доле сам добио е-маилом, и у већини жеља и идеја се слажем, додаћу после шта бих још волео........
Дакле какву би ви Србију волели, без обзира на околности у којима се налази?

Како се наша домовина налази у веома тешким временима и моћници са запада покушавају да искорене сваки облик националне свести и слободе:
Ми Расоналисти Србије смо одлучили да пружимо пријатељску руку свим искреним националистима.
Ми желимо да унапредимо сличности које постоје међу нама и да кренемо даље, желимо да повучемо оне који се желе спасити из брода који тоне, а тај брод су конвенционалне политичке партије.
Оно шта је потребно Србији у овом тренутку и у будућности је један покрет, који има само један циљ, а тај циљ је будућност Српске Деце.
Ми желимо да омогућимо нашој деци да напредују до својих највиших граница и да том тежњом престигну наше претке.
Ми желимо да да створимо државу која че имати за свој врховни циљ унапређење онога што Србина чини Србином..
Ми желимо да се у Српским домовима чује само Српска музика.
Ми желимо да се у Српским читанкама читају само Српске приче.
Ми желимо да се наши људи осећају да су припаднице једне велике породице која се зове Србија и једне још веће која се зове Аријевска Раса.
Ми желимо да се Срби осећају као браћа са сваким белим човеком, био он Рус, Енглез, Пољак, Скандинавац, само да је битно да је Аријевског порекла.
Ми желимо да нашу економију вратимо на ноге, и да се не купује више кинеска роба, већа да Срби купују Српску робу.
Ми желимо да станове од социјалне помоћи добијају они који су целог живота одвајали ѕа ту социјалну помоћ а не они који су целог живота крали.
Ми желимо да се у Српској домовини прича само Српски јеѕиком.
Ми желимо да се одгајају и унапређују разлике између полова. Јер сваки пол има своју функцију, како у породици тако и у друштву.
Ми желимо да се из Србије искорени хомосексуализам, наркоманије и алкохолизам и сви симптоми "модерног доба".
Ми желимо да створимо Српску Србију.
Ми желимо да створимо онакву Србију какву су замишљали наши борци док су се борили током ових ратова од 1991
Ми желимо да створимо онакву Србију какву су замишљали хаши преци док су газили кроз снегове Албаније.
Ми желимо да створимо онакву Србију какву су замишљали док су са сломљеним копљима кидисали на турске џилите и док су своје животе остављали на Косову Пољу.
Ми желимо да створимо онакву Србију какву су замишљали када су се досељавали у ове крајеве.
Ми желимо да створимо онакву Србију какву су замишљали наши преци када су се борили против свих који су хтели да им одузму слободу коју су имали увек када је Српска свест била јака.
И то није само да ми то ЖЕЛИМО већ ми и РАДИМО да се то догоди.

С`поштовањем

[Reklama]

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
Re: Какву ви Србију желите?
« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2008, 14:22:37 »
Citat
Ми желимо да омогућимо нашој деци да напредују до својих највиших граница и да том тежњом престигну наше претке.
slazhem se...
Citat
na swetog "zhiwka'' mozhda....

::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2008, 16:31:27 »
Е, не дирај нашу ђачку славу, то нам је заштитник.

Van mreže Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2008, 11:28:31 »
nisam procitala gorenavedeni text, posto nisam rasonacionalista, i takva misljenja me ne zanimaju, jer znam sta se u njima propagira, a ja znam kakvu bih Srbiju volela..
Srbiju, stabilnu i ekonomski jaku, zajedno sa Kosovom, bez etnicke i nacionalne mrznje, sa svim autonomnim pokrainama i bez deljenja na cetnike i partizane, bez vracanja na stare sukobe i zelje za novim krvoprolicima.. Demokratsku zemlju sa stabilnom vladom i skupstinom, realnim cenama i primanjima, gde se najvise paznje daje obrazovanju i kulturi, kao i sportu (naravno i novcnih sredstava).. gde su mladi pitani i prihvaceni, gde se znaju prave moralne vrednosti i gde postoji pravi balans izmedju nase stare pravoslavne tradicije i zapadnjacke buducnosti.. eto, to je po meni nesto ka cemu bi Srbija trebala da tezi..

a sto se tice ovoga:
Citat

ovo je stvarno jedna od najvecih gluposti koje sam procitala.. ovo je mogla da izjavi samo neka povrsna i primitivna osoba.. znaci, da je ovo procitala moja shveca koja studira svetsku knjizevnost, napisala bi ti ovde post u zilion redova..
al' ja ne nameravam da odgovaram na ove besmislice..
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2008, 20:16:38 »
Citat
bez etnicke i nacionalne mrznje

Ха ха ха, Лили је измислила још једну врсту мржње, етничку, ха ха ха, ја знам за националну, верску и расну, али етничку, ха ха ха, заиста се смејем, па ви немате право да помињете мржњу ако не знате која врста мржње постоји.

Citat
ovo je stvarno jedna od najvecih gluposti koje sam procitala.. ovo je mogla da izjavi samo neka povrsna i primitivna osoba..

Ако је теби доктор наука примитивна и површна особа, немам коментара, сви су глупи и примитивни, само си ти блистава и паметна.

Ускоро ће све патриотске организације држати говор у сали Ваљевског града, на тему Како одбранити Косово, наравно војно, и ја ћу бити позван да слушам те говоре, али не верујем да ће ми дати и А да кажем, кад би ми само 15 секунди дали нешто да кажем, био бих пресрећан.

Van mreže Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2008, 13:08:56 »
doktor rsistickih nauka? O.o

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2008, 13:13:03 »
Он је специјалиста и стручњак за људске расе, али не знам шта је завршио, јер је нешто дугачко нисам могао да запамтим, проверићу.

Van mreže Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 17, 2008, 13:21:01 »
dada.. nadri ekspert sa rasonacionalistickog foruma..  :rolleyes
ne pali se na te prichice, molim te.. cim je napisao ono sto je napisao, vidi se koliko je elokventan.. :rolleyes

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Februar 17, 2008, 13:31:13 »
Расоналистички форум не дејствује само преко форума, то им је само један начин, они су мали покрет, деле летке, лепе плакате, имају састанке......

Van mreže Stefanpn

• *
  • 82
  • +6/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2009, 21:07:45 »
zelim Evropsku Srbiju,mogucnosti za bolje skolovanje,radna mesta,Srbiju sa Demokratskom vladom na celu sa Ljudima kao sto su Nenad Canak,Ceda Jovanovic,Bozidar Djelic... Imali smo coveka  koji je mogao da nam obezbedi najsvetliju buducnost za nas i nasu decu,ali ga je bagra ubila. Hocu Srbiju gde ce biti mesta za sve narode,religije i opredeljenja,zelim bolji standard i zaposlenje. Ne zelim da Srbija postane obicna Hitlerovsko fasisticko arijevska tvorevina,to je najvece zlo i najveca glupost koja nam se moze desiti

Van mreže NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,384
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • Pogledaj profil
    • KUD Abrasevic Valjevo
« Odgovor #10 poslato: Februar 03, 2009, 10:48:55 »
Upravo.
Nazalost, trebace dosta truda i vremena da se dodje do tog nivoa, a s'obzirom na mentalitet ljudi, kulturu tesko cemo to postici...
Trenutno sto se politicara tice nikoga ne smatram dovoljno ozbiljnim niti postenim...
a, znamo kako zavrsavaju oni malobrojni koji se zalazu za ovu drzavu...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

Van mreže boraf

• *
  • 45
  • +0/-2
    • Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Februar 10, 2009, 11:56:18 »
Zelim da svoju Srbiju vidim ociscenu od sveg smrada i gamadi koji su je zaposeli .
Danas je jako tesko biti budala , prevelika je konkurencija .

Van mreže DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 28, 2009, 16:47:57 »
Citat
zelim Evropsku Srbiju,mogucnosti za bolje skolovanje,radna mesta,Srbiju sa Demokratskom vladom na celu sa Ljudima kao sto su Nenad Canak,Ceda Jovanovic,Bozidar Djelic... Imali smo coveka  koji je mogao da nam obezbedi najsvetliju buducnost za nas i nasu decu,ali ga je bagra ubila. Hocu Srbiju gde ce biti mesta za sve narode,religije i opredeljenja,zelim bolji standard i zaposlenje. Ne zelim da Srbija postane obicna Hitlerovsko fasisticko arijevska tvorevina,to je najvece zlo i najveca glupost koja nam se moze desiti

Rasplakacu se...  cry3 cry3 cry3 :lol :lol :lol
e al mrzi me da serem i da se prepirem... to je najmenje sto nam treba :ok
Ja sam za drzavotvornu i duhovnu obnovu srpstva...
sve za oBraz, obraz ni zasta.....  cooool

Van mreže MarkoKg

• *
  • 5,095
  • +46/-3
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
« Odgovor #13 poslato: Jun 11, 2009, 10:28:19 »
Demokratsku drzavu, ekonomski i politicki stabilnu, slobodnu, sigurnu za zivot...

Van mreže wax

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2009, 13:12:27 »
tako je matori