Predlozi i kritike

• 230 Odgovora
  • 81522 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Predlozi i kritike
« poslato: Februar 24, 2008, 16:17:32 »
Samo-opusteno.info
:: Predlozi, kritike, žalbe... ::

gost, Napisite sta bi forum trebao da ima kako bi privukao Vasu paznju! Pomozite nam da se razvijemo i postanemo jos bolji...

Е овако, већ одавно смо отворили овај форум, а нема никога, још смо гори него што смо били, и то ми стварно смета, форум је одлично урађен и има све елемента да буде популаран, али нема никог на њему. Ја да мислим да је овај форум лош ја не би долазио никад на њега, али знам да овај форум може 50х боље да функционише.

Даље, није ни чудо што нико неће на овај форум да долази, кад су нам најпопуларније теме Now playing, now eating, now reading, шта сте јели, пили, кад сте какили, шта нам се једе, шта нам се пије, шта смо радили, који смо смс послали који смо примили, кад смо легли, устали, доручковали, ужинали, пишкили......................... Мислим те теме нека их, али стварно да ли мислите да ће неко да дође у жељи да све то сазна, дајте мало разума, кога то интересује, зна се зашто долазе људи на форуме. Па овај мој друг направио пре 20 дана фрее јадни форум, и ево га има већ 10 сталних чланова, и 50регистрованих, рекламира тај форум, нон стоп пишу, али нема милион оваквих глупих тема.

Даље, мислим да треба отворити нове подфоруме, или како се већ зову, или оно што је у оквиру подфорума, јер имамо доста тема које нам се сипају у разно и социологија, наука, религија, које ја углавном постављам, уместо да се по угледу на неке друге постави бар још један подфорум или већ како се зове.

Даље, ја знам да у канту иду глупи крајње текстови, који заиста не представљају ништа занимљиво, али зашто је моја тема ,,Запад је за све крив'' отишла у канту, а да предходно није ни отворена, прочитана. А сада, зашто сам отворио ту тему, зато што сте сви овде за улазак Србије у ЕУ, на запад, а ја сам ставио најважније аргументе, односно догађаје који сведоче да нас је запад већ дуже време упропашћавао. Ако ми то објасните онда је све ок.......
« Poslednja izmena: Januar 31, 2012, 15:22:51 od strane Đagi »

[Reklama]

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
Re: Предлози, жалбе.......
« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2008, 16:34:02 »
ovako, Danilo, slazem se sa tobom da je ovaj forum kvalitetan i da bi mogli da imamo dosta clanova, samo kad bi se potrudili da ih dovedemo...
a sto se tice tvojih tema, neformalno gledano, one su blago receno glupe i nebulozne.. uredu je postavljati teme o trenutnoj situaciji, ali molim te , potrudi se da to uradis sto objektivnije.. znaci, iznosenje tvog misljenja na tako ostar nacin moze nekoga i uvrediti..
takodje, ovo nije forum posvecen iskljucivo politici, rasizmu, nacionalizmu etc.. tako da bi trebao da se obuzdas sa postavljanjem tih tema, jer ovde slobodno mogu da dodju ljudi rzlicitih veroispovesti, nacionalnosti itd. a da se ne osete uvredjenim ili tako nesto (konkretan primer, secam se kada si Ani nesto u raspravi zamerio sto je iz Bosne bla, bla..)
a sto se opstih tema tice (now playing, reading etc...) pa one i treba da budu najpopularnije, zato sto je krajnje normalno da u nasim godinama (vecina trenutnih clanova je -18) budemo najvise zainteresovani za diskusije o muzici, knjigama itd...
ovom prilikom te jos jednom opominjem da prestanes da pises nepotrebne, kratke i postove nevezane za temu... jer ce biti obrisani u cilju sto lepseg i preglednijeg izgleda foruma..
« Poslednja izmena: Februar 24, 2008, 16:35:41 od strane Lili »
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 24, 2008, 18:25:31 »
Citat
takodje, ovo nije forum posvecen iskljucivo politici, rasizmu, nacionalizmu etc..

Знам, али многе моје теме(не мислим на оне у канти) су лепо написане, и имају неке аргументе, доказе, и не видим зашто су глупе, наравно било је и глупих, али их сада избегавам. Та тема, па и нека је у канти садржи текстић у коме на кратко пишу грешке Срба јер су слушали запад, и не видим зашто је та тема безвезе, а и да јесте, фазон је што је овај није ни видео а одмах је бацио у канту, али у тој теми пишу само истине које смо и у школи учили.
Даље, зар не мислиш да би на овај форум можда могао да дође и неко старији који сигурно неће расправљати о неким глупостима.

Ако нећемо расправљати о политичким темама, не видим о којим ћемо, ајде да покушамо, кад ти напишеш да си доручковала мрмеладу, ја ћу да почнем са тобом расправу како мармелада не ваља да се једе ујутру.......или кад Никола напише кад се пробудио ја ћу да га нападам зашто није раније устао и слично, то је преостало једино за расправу, нисам рачунао музику јер о вашој немам појма, а немате ни ви о мојој.

Citat
jer ovde slobodno mogu da dodju ljudi rzlicitih veroispovesti, nacionalnosti itd.

Ма да нема нас ни четворо Ваљеваца овде, а ти очекујеш Индијанце.........

Citat
a da se ne osete uvredjenim ili tako nesto (konkretan primer, secam se kada si Ani nesto u raspravi zamerio sto je iz Bosne bla, bla..)

Мени је жао што је она отишла, посећивао сам ја један пре форум Кланац, у њему долазе Срби, Хрвати и муслимани, и сви се расправљају бранећи своју страну, а то је немогуће а да се сви не осете увређеним. Мени је баш занимљиво то, ја бих волео и шиптар да дође на форум, али не може се очекивати да му ја пишем песмице овде.

Citat
a sto se opstih tema tice (now playing, reading etc...) pa one i treba da budu najpopularnije, zato sto je krajnje normalno da u nasim godinama (vecina trenutnih clanova je -18) budemo najvise zainteresovani za diskusije o muzici, knjigama itd...

Али ми не дискутујемо о књигама већ пишемо шта тренутно слушамо, кога брига што ја например сад слушам песму Навали народе од Банета Бојанића, е стварно што ћете да се обогатите ако сазнате ту информацију. Књиге у реду, али ја сам посећивао и друге теен форуме, али нису ни стотину писали у оваквој теми. Али стварно шта мене занима шта си ти например радила пре него што си дошла на форум.

Citat
ovom prilikom te jos jednom opominjem da prestanes da pises nepotrebne, kratke i postove nevezane za temu... jer ce biti obrisani u cilju sto lepseg i preglednijeg izgleda foruma..

То слободно, ни трунчицу се за то не љутим, то ми и овако не смета.......

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2008, 19:16:55 »
Jos uvek se zajebavam sa texnichkim stanjem foruma...
trenutno nam je zaebana opcija quote...
ne znam zashto ali to bi trebao ubrzo da saniram.. x/
Ja cu da reklamiram, samo do sada nisam nashao wremena.,...
onaj stari 4um sam reklamirao samo tako...
Tako cu i owaj..
onaj prwi je 3 meseca bio sa 2 regowana chlana pa se ipak naqpilo ljudi...uglawnom swe od mog reklamiranja po 4umima i krsti... x)
Definitiwno cu da naprawim josh podforuma, tema i sl...
razmishljam chak i da naprawim podforum o nacionalizmu rodoljublju ili shta znam...[samo za danilowu dushu]
Wi dajte predloge za nowe podforume, a teme mozhete da prawite i sami...
sledetje shto namerawam jeste da uzmem domen...[to je sufiks adrese 4uma npr .com .org .co.yu]
A posle tju wideti.. x)
unapred zaxwaljujem..  :rock on
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2008, 22:41:28 »
Ако оћеш да направиш тај подфорум или ризницу, како се то већ зове, ја би ти дао овакав предлог, да као главни подфорум носи назив како ти хоћеш, значи да назив буде типа Српство, родољубље, нација, раса, значи нешто тог типа, и да ту направиш исто подпод форум као што си урадио оно школа, смс у оквиру разно, или серије у оквиру филма, и ту би могао да направиш ставке као например Религија, Раса, Ратови, ,,Анти Срби''', а ја ти обећам да пре него што направиш нећу више стављати нове теме тог типа ма колико то да траје, и онда лепо да ја ту трпам разне теме, занимало то вас или не, да ослободимо мало Разно и неке теме из Социологија, Наука, религија, и да их ту стављам, и пуним, да не оптерећујем ове теме, а и да се неке теме из канте испразне и да се ту ставе, то је одлична идеја...

А ми остали чланови чемо да се потрудимо да доведемо људе на форум...

Живели

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2008, 22:52:34 »
Danilo...
swaki podforum[ sms, shkola etc] ima mogucnost prawljenja pod pod foruma...x)))
Tj mogu i u podforumu SMS da naprawim npr blabla forum i tu da se pishu teme..
tako da se ne brinesh za to...
ali...kao shto znate rasizam je zabranjen na mnogim serverima, sajtovima..
moram prwo da detaljnije prochitam pravila nasheg serva pa cu wideti.,..
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2008, 23:13:12 »
Али знаш ли да постоји српска национална интернет мрежа која обухвата стотине јако популарних патриотских сајтова, шта ти мислиш да они пишу о цвећу и ливадама.

Погледај само овај сајт, има на хиљаде чланова, није стормфронт, значи да би требало да га затворе, а постоји већ милион година. Адресу сам премаркирао,али је остало оно горе, али нема везе...Сад ћу да вам ускоро поставим тему у социологија, наука ,,Светосавски национализам'', сви знамо да је Свети Сава био великан и добар човек, и да се уверите да је национализам нешто нормално.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2008, 10:01:18 »
ali mi nismo i necemo biti rasisticki ili nacionalisticki forum!!! i tacka.
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Februar 26, 2008, 14:51:41 »
Па нећемо, никад нисмо и били, али треба отворити подфорум да не кваримо теме, шта је један подфорум у односу на мали милион колико их већ имамо, а јако је потребно...

Расизам је нешто негативно, национализам нешто здраво и позитивно, потра+ите о томе......

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Mart 15, 2008, 11:21:22 »
Дајем предлог, који би требало да се усвоји, а то је да се отвори Download filmova,и нешто за ужасне и одвратне слике, као например ову

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #10 poslato: Mart 15, 2008, 15:58:41 »
Download filmowa sam naprawio...
a za slike...stawljaj u Fotografija, napravi tamo temu pa cemo stawljati...a kasnije cu otworiti i podforum ako se nadje materijala za to...  :D :cheers
samo-opusteno userbar5

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: April 15, 2008, 10:28:42 »
Када сам задњи пут у свет око нас поставио тему ,,Цеци прете смрћу'', схватио сам да није то толико важно да би ту стајало, а пошто има доста занимљивих сличних ствари које се баве познатим личностима, како страним тако и дом,аћим, предлажем да се отвори посебно место где ћемо то да стављамо. Што да не приметио сам и на познатим форумима да има тога, што да не и код нас, долазиће многи овде.

Видите например ово није за свет око нас, ту треба само важне ствари да се стављају.

MILE KITIĆ NOKAUTIRAN

Poslovna suradnja seksepilne pjevačice Sandre Afrike i folkera Mileta Kitića pukla je zbog agresivnosti njenog dečka Duće, koji je Kitiću razbio nos, saznaje Kurir od dobro obavještenog izvora. Naime, pjevač i Sandrin dečko nedavno su se sreli u jednom poznatom beogradskom klubu, a Duća nije mogao kontrolirat svoju ljubomoru, koja ga mući već duže vrijeme. Bliski susret završio se neslavno jer je aktualni Sandrin dečko Kitića opalio po nosu, na šta se pjevač zavrtio za 360 stupnjeva, kaže naš izvor.
- Upućeni očevici tvrde da je udarac koji je folker dobio bio neizbežan jer Dućo već duže vreme vreba priliku da poravna račune sa svojim rivalom, koji je ozbiljno počeo ugrožavat njegovu vezu sa atraktivnom pjevačicom. Dečko Sandre više nije mogao trpit učestale nastupe svoje voljene s Miletom Kitićem, koji ju je plaćao samo po bjednih 100 eura. Osnovni razlog za ovakav Dućin postupak je ljubomora, ali i činjenica da upravo on kompletno financira svoju dragu, te misli da nema potrebe da joj bilo ko dodatno pomaže - zaključuje naš sugovornik, koji je iz opravdanih razloga želio ostant anoniman.
  Kako bismo provjerili vjerodostojnost našeg izvora, zamolili smo Sandru za komentar:  Zaista ne znam ništa o tome, tako da ne mogu da komentarišem. Inače, moja poslovna saradnja s Kitićem okončana je zbog ljubomore njegove žene Marte, koja mu je zapretila da će se razvesti i izbaciti ga iz kuće ako bude nastavio da se petlja sa mnom. Vrhunac je bila nadogradnja moje kose, za koju je Mile iskeširao 400 evra. Inače, on nije ispunio obećanje da će mi pomoći u pevačkoj karijeri, a gazdama diskoteka priča da sam se udala kako bi objasnio moje odsustvo sa njegovih nastupa. Baš me je razočarao!
Da bismo čuli komentar druge strane, pozvali smo i Mileta Kitića, ali do zaključenja ovog broja nismo uspjeli saznat da li će on poduzeti određene mjere protiv Duće, koji ga je navodno nokautirao. 

IZVOR: Kurir   HOME       

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #12 poslato: April 15, 2008, 11:52:49 »
paa jedino da u Swet oko nas naprawim podforum za to o jawnim lichnostima...
razmislicu...
samo-opusteno userbar5

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: April 15, 2008, 11:54:39 »
Важи. . .

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: April 15, 2008, 11:59:36 »
Е да и да круитикујем оног ко ми је избрисао пар неких тема из национализма и родољубља које ту стоје одавно, а ја мислим да су оне појам аријевца, и још  једна. Стварно није занимљиво да неко из игре брише теме. . .
То знам јер је та тема стајала под знаком узвика, јер је важна. Много је јадно када неко из беса брише теме.