Обавештење за форум Национализам и родољm

• 3 Odgovora
  • 1792 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Обавештење за форум Национализам и родољубље

Овај форум је направљен да би се у њему расправљало о темама углавном из области политике, о нацији, раси, српским непријатељима, њиховим неделима, а да се притом не доведе у лош положај цео форум.
Овај форум је шири никакву врсту мржње.

Овај подфорум је отворен за све оне који желе да расправљају на њему, без обзира на националну, верску, расну припадност, или политичку орјентацију.

Дозвољена је потпуна слобода изношења мишљења.

Сваки појединац има право да пише и да износи своје мишљење у овом форуму, а то да ли ће неко мишљење и идеје других чланова форума прихватити, зависи од њега, тако да појединци не могу бити одговорани за ширење мржње.
« Poslednja izmena: April 30, 2008, 19:01:49 od strane NiKooLaa »

[Reklama]

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
Moje misljenje je da si se ti ozbiljno uplasio necega... hmmm...  :rolleyes
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Сада се ничега не плашим, нисам у никаквој нацистичкој организацији, и малолетан сам, тако да све што их занима, мој одговор на то стаје у пет речи- Немам Шта Да Вам Кажем.

Имао сам јако велике проблеме, на овом форуму су ме пратили, узимали слике и моје коментаре, а тако ми и треба кад сам био непажљив. Били су ми и кући, бабрали по компу, и слично, забранили један део деловања и слично.

Али законски не могу да подигну никакву пријаву, могу само да ме прате и цинкаре код родитеља.

Док мирољубиве националисте на пикнику хапсе, и одузимају им заставе, анархисти и антисрпски левичари пишу претећа писма.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Chini ti se...
Pola texta sam editowao, tako da owo izgleda kao neki intro owog podforuma, inache je wishe bila poruka nekim pandurima...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP