Vidoviti prevatanti

  • 3 Odgovora
  • 1650 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Novi prevaranti

  • *
  • 20
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
U okolini Sombora postoje suprunici koji ce bave Crnom Magijom, Vracanjem voljene osobe. Na googlo imaju vise od 40 svojih sajtova koji se mogu lako prepoznati, Vidovitaa, Vidoviti, Otac, Majka, Baka Deka.

Radi se o supruznicima Goranu Jovaanvivu i Marijani Vladisavljev koji zive u okolini Sombora. Pocetkom 2019-e godine su privedeni pravdi. Za sada imamo saznanje da su prevarili vise od 100 ljudi i time stekli imovinsku korist od vise desetina hiljada eura.

Evo mali dokaz da Romi stoje iza svih ovih "vidovitih" Na sajtu koji cu ovde objaviti mozete videti vise vidotivih. Poput Vidovite Lele, Viodivta Mila, Vidoviti Edin, Kaliopa i drugi
 
https://svet-vidovitih.com/skidanje-crne-magije/

Kalo cete ih prepoznati, svi su im sajtovi kratkog texta, svaki je sajt VIP mreza ili Telenor. Naziv sajtova  cesto im je Vidoviti Otac predrag ili Vidovitaa baka Rada ili Vidovita Majka  Bosiljka. Prevaranti imaju preko 40 sajtova:

Uplate ovih prevaranata su podizane sa sledecih imena
Bobana Miskovic Novi Sad
Evelina Popovic Novi Sad
Radila Todorovic Novi Sad
Mario Krivicic Novi Sad
Dejan Eskic Novi Sad
Zoran Miksec

Ovo je cist dokaz da iza svih ovih Vidovitih prevaranata stoje Goran Jovanovic i Marijana Vladisavljev
Natasa Jovanovic Novi Sad
Evica Jovanovic Novi Sad
Natasa Jovanovic Novi Sad
Dragoljub Jovanovic  Novi Sad
Vesna Jovanovic Novi Sad
Jovica Vladisavljev Novi Sad
Danijela  Vladisavljev Novi Sad

Svakim danom prave nove sajtove i reklamiraju se

Vidovita Sheada prevarant https://ezoterija.info/crna-magija-ljubavni-i-bracni-problemi-depresija-ili-poroci-vidovita-sheada-resava-sve-pozovite-i-uverite-se/


1 Vidoviti Uros prevarant http://vidovitimocniuros.com/

Vidovita Djula prevaraant alkanska prorocica Djula prevarant https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula?fbclid=IwAR2VclYiOxylpMys8Ac6EflxpFtIpp2LjD2-luAVkGS27P0aSKwDu5KkJvU


2 Vidovita Mira prevarant https://vidovitamira.com/


3 Vidoviti otac Gordan prevarant  https://vidovnjaci.wixsite.com/otacgordan


4 Vidoviti Ivan prevarant vidovitimocniivan.rs


5 Vidovita Saliha prevarant   https://vidovitasaliha.com/


6 Vidovita Bogdana prevarant  http://vidovita-bogdana.com/


7 Vidovita Stefanija prevarant  https://www.vidovitastevanija.rs/


8 Vidovita mocna Bogdana prevarant  https://vidovitimocnibogdan.rs/


9 Vidovita mocna Persa prevarant  https://vidovitamocnapersa.rs/


10 Vidovita majka Borka prevarant https://vidovitamajkaborka.rs/


11 Vidovita Mocna Sinoma prevarant https://vidovitamocnasimon.wixsite.com/simona


12 Vidovita Luna prevarant https://vidovnjaci.wixsite.com/vidovitaluna


13 Vidovitaa mocna Darija prevarant https://www.vidovitadarija.com/


14 Cudotvorna Marijana prevarant https://cudotvornamarijana.wixsite.com/mariana


15 Vidovita Baka Nada prevarant https://vidovitabakanada.rs/


16 Vidovita Danijela Prevarant https://vidovitadanijela.rs/


17 Vidovita Draginja prevarant https://vidoviteankicaidraginja.rs/


18 Vidovita Spomenka prevarant https://www.vidovitazlata.com/


19 Vidoviti mocni Lazar prevarant https://vidovitimocnilazar.rs/


20 Ima i ovde https://svet-vidovitih.com/skidanje-crne-magije/


21 Vidoviti Predrag i Arsenije Prevaranti https://vidovitipredragiarsenije.rs/
broj 0649198931


22 Vidoviti Tadej je promenio ime u Vidoviti Edin https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/


23 Vidoviti Dobrislav prevarant https://vidovitidobrislav.wixsite.com/dobrislav?fbclid=IwAR3cwl_Fev_EAh0Qn3gKGB05YRMKp5GsBM4hA1upyxMixCP3fFq07lJnbhA

24 Vidovita Blagotvorna Savka prevarant 064 4633044  https://vidovitablagotvornasavka.rs/

25 Vidoviti Alimpije prevarant 0628327885 https://vidovitialimpije.rs/

26 Vidoviti Otac Nemanja pevarant https://vidovitiotacnemanja.rs/

27 Vidovita Ivanka prevarant https://vidovita.wixsite.com/ivanka

28 Vidovita Ruza prevarant https://ruzavidovita.wixsite.com/ruza

29 VIdovita Majka Vidosava prevarant https://vidovitavidosava.rs/?gclid=Cj0KCQjw84XtBRDWARIsAAU1aM2RoZScwMTjlwYbB7ZtUWlhD_mBCWhPSrKPTb9j1-ULNrXIobwGg6saAu5uEALw_wcB

30 Vidovita Sena prevarant  https://vidovitasena.website/

31 Vidovita Baka Rada prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-angelina/

32 Vidovita Zorka prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-andja/

33 Vidoviti Edin prevarant https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/

34 Prorocica Kalipa prevarant https://svet-vidovitih.com/prorocica-kaliopa/

35 Vidovita Lela prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-lela/

36 Vidovita Mila prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-mila/

37 Vidovita Gorica prevarant  https://svet-vidovitih.com/vidovita-gorica/

38 Vidovita Aida prevarant  https://svet-vidovitih.com/prorocica-majka-ruza/

39. Vidoviti Otac Danilo  Prevarant
https://vidovitiotacdanilo.rs/

40. Vidovita Narcisa  prevarant
https://narcisavidovita.wixsite.com/narcisa

41. Vidoviti Predrag prevarant https://vidovitiotacpredrag.rs/?gclid=Cj0KCQjwoqDtBRD-ARIsAL4pviCzaWci8emmNgVeOym1g0NdXu1UftZViVbe_od8ucYGMW5qxX0bwyEaAs-_EALw_wcB

42. Vidovita Farga prevarant http://vidovitafarga.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=search-srb&utm_term=vidovnjaci


43. Vidovita majka Danijela prevarant https://majkadragica.wixsite.com/majkadragica

44. Vidovita Angela prevarant https://www.vidovitaangela.com/

Vidoviti Otac Danilo  Prevarant
https://vidovitiotacdanilo.rs/

 Vidovita Narcisa  prevarant
https://narcisavidovita.wixsite.com/narcisa

Vidovita Rada i Milan prevaraanti https://radaimilan.wixsite.com/vidovitaradaimilan

Vidovita Ankica i draginja prevaranti
https://vidoviteankicaidraginja.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcPC1NCYisjRhUhij-9oZWcIsRglmUNRSThx2_NfsAFVhD8Gn3LignxoCbLkQAvD_BwE

Vidovita Rajna prevarant a bio je Vidoviti Tadej https://svet-vidovitih.com/vidovita-hajra/

Vidovita Marijana prevarant https://cudotvornamarijana.wixsite.com/mariana novac se uplacuje na Marijana Vladisavljev

Vidovita Meri prevarant  https://vidovitameri.rs/?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFshKfh1QkNj-Ct4SMBzhFMbd1lhbO6VYQEKkzY6p90oNkhueoCunBoCSLEQAvD_BwE

Vidovita Nena prevarant https://vidovitanena.com/

Vidovita Djula prevarant  https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula Balkanska prorocica Djula prevarant https://vidovitadjula.wixsite.com/vidovitadjula

Vidoviti Arkadije i Anka Prevaranti

http://vidovitiarkadije.com/

SVAKIM DANOM PRAVE NOVE SAJTOVE I VARAJU NAROD!!


Novi likovi prevaranata iz okoline Sombora Romi Goran Jovanovic i Marijana Vladisavljev

Vidovita Marija prevarant
https://vidovitamarina.com/?fbclid=IwAR0YoyhloW9qhyD_T9tEFzcgtwrEzdKnYKxxjusWF5e1DwXxt6UpXSu9EfI

Vidovita Marija prevarant http://vidovitamarija.com/

O ovim prevarantima mozete procitati i ovde https://crnamagijaprevaranti.blogspot.com/?fbclid=IwAR0TDiI9TBGecYQNyEe1-nLUkujRb78KyEN86BhQjjbVv4ZMhb2H5V-o6es


[Reklama]


vidoviti prevaranti

  • *
  • 22
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
VIDOVITA LAMIJA PREVARANT
VIDOVITA MAJKA ANAMARIJA PREVARANT
VIDOVITA BLAGINJA PREVARANT
VIDOVITA MOCNA IVA PREVARANT
VIDOVITA LAMIJA PREVARANT
VIDOVITA VERICA PREVARANT. NACE VERICA JE MENI PRETILA I REKLA DA JE POLICIJA NJENA I DA IM NEMOZE NIKO NISTA
VIDOVITA VERICA PREVARANT
ISCELITELJKA MARIJA PREVARANT
CUDOTVORNA MIHOLJKA PREVARANT
VIDOVITI BOZIDAR PREVARNT I LAZOV
OTAC MILOMIR PREVARANT I LAZOV
VIDOVITI MONAH PAVLE PREVARNT I LAZOV
Otac Milomir prevarant
VIDOVITA DANIJELA PREVARANT
VIDOVITA JOVANKA PREVARANT
VIDOVITA MAJKA VAGELIJA PREVARANT
VIDOVITA BLAGINJA PREVARANT
VIDOVITA REGINA PREVARANT
VIDOVITA AMALIJA PREVARNT I LAZOV
VIDOVITI JAKOV PREVARANT
VIDOVIT MILA PREVARANT
VIDOVITA BLAGINJA PREVARANT
VIDOVITA MELISA SPSILAC PREVARNT I LAZOV VIDOVIT BAKA STANA PREVARANT I LAZOV VIDOVITA ILDA PREVARANT
VIDOVITA SLVENKA PREVARANT I LAZOV INACE MI JE REKLA DA PUSIM
BELI MAG MEHMED I PROROCICA AZRA PREVARANTI I LAZOVI

vidoviti prevaranti

  • *
  • 22
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil

Pozito evo novi sajtovi vidovitih prevaranata iz Backe Palanke, Novog Sada, Sombora, Odzaka itd
MOZETE VIDETI I SAMI I UVERITI SE DA SU ROMI. STO SE VIDI I NA SLIKAMA
iVA, MILA, JELICA I OVA DRUGA MILA. VIDI DA SE SU CIGANI I DA SAM U PRVU KAD NAPISEM DA JJE U PITANJU GRUPA ROMA IZ BACKE PALANKE, NOVOG SADA, OBRENOVCA

HODZA AZIS I PROROCICA EMIRA  LAZOVI I PREVARANTI.
https://hodzaazisiprorocicaemira.bookmark.com/

VIDOVITA IVA LAZOV I PREVARANT
https://svet-vidovitih.com/vidovita-eva/

VIDOVITI LEON PREVARANT I LAZOV
https://svet-vidovitih.com/vidoviti-leon/

VIDOVITA MILA PREVARANT I LAZOV
https://svet-vidovitih.com/vidovita-mila-2/

VIDOVITA BAKA JELICA PREVARANT I LAZOV
https://svet-vidovitih.com/vidovita-baka-jelica/

VIDOVITA MAJKA MITRA LAZOV I PREVARANT
https://vidovitamajkamitra.com/

ISCELITELJKA LARISA CE VAS PREVARITI I ISCEDITI ZA NOVAC I ZLATO, NE NASEDAJTE
https://isceliteljkalarisa.bookmark.com/

VIDOVITI MAKSIM LAZOV I PREVARANT. JAKO BEZOBRAZAN. PSUJE, PRETI. OSOL TEZAK
https://svet-vidovitih.com/vidoviti-maksim/

VIDOVITI OZREN LAZOV I PREVARANT
https://svet-vidovitih.com/vidoviti-ozren/

VIDOVITA ISKRA LAZOV I PREVARANT
https://svet-vidovitih.com/211-2/

VIDOVITA MILISAAVA LAZOV I PREVARANT
https://svet-vidovitih.com/vidovita-milisava/

VIDOVITA PENELOPA PREVARANT I LAZOV
https://svet-vidovitih.com/vidovita-123penelopa123/

VIDOVITA ZORKA LAZOV I PREVARANT
https://svet-vidovitih.com/vidovita-zorka/

NOVAC SE UPLACUJE NA:
JELENA POPOVIC
SANDRA HORVAT

VIDOVITA NATA PREVARANT I LAZOV. NOVAC SE UPLACUJE POSTNETOM NA ZORAN PAUNOVIC PREVARANT
https://vidovitanata.rs/

Vidovita Leposava i Avram prevaranti i lazovi. Pare se uplacuju na NIKOLIC IGOR
https://www.avramileposava.com/

Vidovita Sofija prevarant i lazov
https://vidovitasofija.rs/

Vidovita Danijela prevarant i lazov
https://vidovitadanijela.rs/

Vidoviti otac Milomir prevarant i Lazov
https://otacmilomir.com/

Vidovita baka Zaga prevarant i lazov
https://vidovitabakazaga.rs/

Vidovita majka Halida prevarant i lazov
https://ezoterija.info/vidovita-majka-halida-zauvek-pobedjuje-sve-vrste-crne-magije-vraca-izgubljenu-ljubav-stiti-i-savetuje/

Vidovita Caja prevarant i lazov
http://vidovita-caja.com/

Majka Vladanka lazov i prevarant
https://majkavladanka.com/

DraganPopovic

  • *
  • 11
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Da su vidoviti i pomažu nebi pretili, ucenjivali , a naročito bili provaljeni. To je više organizovani kriminal i najgnusnije pljačkanje već uništenih građana kojima stvarno treba pomoć od crne magije i sl.onostranih i zlih sila, koje im uništavaju život. Najgora kazna za takve.