Prodaja pasa

• 3 Odgovora
  • 2250 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

milos_87

• 2,298
  • +5/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
    • Izrada sajta
Prodaja pasa
« poslato: Novembar 25, 2013, 11:29:04 »
Šta mislite o sajtu:
www.prodajapasa.rs
to je moj sajt i veoma mi je bitno da mi kažetesugestije i primedbe ako ih imate. Voleo bih da usavršim ovaj sajt do perfekcije.

Hvala unapred.
Ako vam je potreban sajt, posetite: Global Webmasters ili Optimizacija sajta | Jointace collagen

[Reklama]

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,405
  • +149/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Odg: Prodaja pasa
« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2013, 18:53:22 »
Fino.
Bio bi koristan neki prepoznatljiv logo, a mislim da ga nije tako teško napraviti za takvu tematiku kojom se sajt bavi, eto to mi je prvo zapalo za oko pošto je trenutan logo zapravo samo čist tekst koliko vidim.

Takođe, mislim da imaš problem sa encodingom u "Upoznaj rasu" sekciji sa desne strane, a i font latiničnih slova ti je malo messy u odnosu na ostala slova. Mislim na titlove u widgetu sa desne strane npr "Australijski Ovčar" i slično.

Inače je sve ostalo lepo uradjeno, čisto i lako za snalaženje, svaka čast.
Na početnoj strani ti se footer ne vidi zbog infinite scroll-a, ali verovatno ti to nije ni bitno toliko da bi ga postavio kao fixnog ili tako nešto...

O, da, i obavezno ubaci social dugmiće: fb share, tweet, g+ etc, jer znaš već da bez toga ništa od popularizovanja sajta... :)
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

milos_87

• 2,298
  • +5/-0
    • Pogledaj profil
    • Izrada sajta
« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2013, 20:28:46 »
Hvala na predlozima, već je nešto od predloga urađeno, želim da ga maximalno pojednostavim za korisnike. Videćemo u šta će se sve razviti :D
Ako vam je potreban sajt, posetite: Global Webmasters ili Optimizacija sajta | Jointace collagen

sobe

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2014, 17:00:42 »
Svidja mi se sajt, a vidim i da je fino posecen.
Ja imam jedan sajt za oglase razlicite, ali me ubise tim oglasima za pse :)
Mnogo vrsta pasa i stalno dodaju te oglase. Uopste nisu jeftini, jedan cak otisao u 1000 evra, neka pudla mislim.