Стоп Б 92

• 64 Odgovora
  • 11376 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Re: Стоп Б 92
« Odgovor #60 poslato: April 17, 2008, 19:42:47 »
Citat
sa tobom se ne vredi raspravljati jer su tvoji vidici toliko uski, da stvarno ne znam sta bi ti uopste ovde pisao, da nisi nikad cuo za te tvoje rasiste... jbga... oni su ti sad sve i svja... xD

Ово је најјаднији коментар који сам могао да чујем.

Шта сам онда ја писао на старом форуму, знаш ли да тада нисам био у расоналистима, ни реално, ни интернет.

[Reklama]

goranvu

• *
  • 5
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Odg: Стоп Б 92
« Odgovor #61 poslato: Januar 31, 2013, 20:04:11 »
Razmišljao sam da napravim sajt www.29b.net, gde bi se uporedno mogle gledati njihove vesti i davati komentari na novom sajtu, bez moderacije, tako da se vidi šta ljudi zaista misle i pišu, kakav je pravi odnos snaga, a ne onako profiltrirano kako je kod njih. Ko se dohvati da uradi ovo pre mene, najverovatnije će imati odličnu posećenost.

Oasis

• *
  • 1,766
  • +11/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: Februar 01, 2013, 14:11:33 »
Razmišljao sam da napravim sajt www.29b.net, gde bi se uporedno mogle gledati njihove vesti i davati komentari na novom sajtu, bez moderacije, tako da se vidi šta ljudi zaista misle i pišu, kakav je pravi odnos snaga, a ne onako profiltrirano kako je kod njih. Ko se dohvati da uradi ovo pre mene, najverovatnije će imati odličnu posećenost.
Pored posećenosti imao bi i pravne probleme, kopiranje sadržaja bez dozvole nije dozvoljeno, te bi oni sigurno reagovali, pogotovu ako bi sajt bio popularniji i posećen...

milos_87

• 2,294
  • +5/-0
    • Pogledaj profil
    • Izrada sajta
« Odgovor #63 poslato: April 07, 2013, 10:32:19 »
Ej ovaj sajt ne radi, što je ugašen?
Ako vam je potreban sajt, posetite: Global Webmasters ili Optimizacija sajta | Lejzi beg Vam od sad nudi i Tegovi za trcanje, kao i Torba za patike | Najbolja hrana za pse

drcika

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #64 poslato: April 29, 2013, 13:23:26 »
post 1 :D