Стоп Б 92

• 64 Odgovora
  • 11409 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Re: Стоп Б 92
« Odgovor #30 poslato: April 11, 2008, 00:50:23 »
Citat
kako kad nadjes neki novi forum, menjas misljenje brzinom svetlosti... do pre mesec dana si se kleo u pravoslavnu crkvu kao u svetinju, a sad kazes da su njeni stavovi lazni i iznosis tu neke cisto manipulantske izgovore i nove bogove (i boginje  )

Није ствар у форуму, колико пута треба да ти кажем да сам ја у реалном свету, и да се дружим са људима и децом такође у реалном свету. АЛИ
Ја до пре годину дана нисам знао да Србија постоји већ 7516 година, да је први српски Цар био Нино Белов, да је Александар Македонски био Србин. . . Ја се едукујем, и за сада све што сам рекао требало би да стоји на месту. Мани се форума, то је само начин кућне комуникације са њима.

Citat
a na koju foru deluju te pilule?

Па прочисте ти крв, сузбију неке негативне састојке, сви гени ,,ти постану сложени и стоје на месту''', зацрвениш се, буде ти мука мало, и то је то. То узимаш када хоћеш, ружно је, и ником се не пије о поново.

И немој више лупати, ти ако си пробала спидове и слично, твој проблем. Ја нисам, ја сам драв, једино се не здраво храним.

[Reklama]

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #31 poslato: April 11, 2008, 10:27:36 »
ma kakwe tablete bre, bulazne...
najjache da tje neshto da postigne time, da im daju samo onaj omot, a unutra prazno oni bi bili ubedjeni da su neshto postigli...
Citat
Ја до пре годину дана нисам знао да Србија постоји већ 7516 година, да је први српски Цар био Нино Белов, да је Александар Македонски био Србин. . .
:haha :haha
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: April 11, 2008, 12:28:33 »
Citat
Ја се едукујем, и за сада све што сам рекао требало би да стоји на месту.

ti se edukujes... nije nego...  :lol ako ti te izmisljotine i manipulacije nazivas edukacijom, onda nek' ti ja alal... necu vise komentarisati nista.... veruj da je svet postao od Srbina, da je Bog Srbin, da su svi Srbi etc. etc... nadam se da ces se jednom 'otrezniti'...  :rolleyes

Citat
Па прочисте ти крв, сузбију неке негативне састојке, сви гени ,,ти постану сложени и стоје на месту''', зацрвениш се, буде ти мука мало, и то је то. То узимаш када хоћеш, ружно је, и ником се не пије о поново.

ma daaa brate, carobni stapic.. samo sto se jos ne prodaje preko tv-shopa...  :lol

Citat
немој више лупати, ти ако си пробала спидове и слично, твој проблем

ne, nisam narkoman, ne treba mi nikakva vrsta dopinga, pa ni rasonalisticka... :lol mani se ti tih pilula i zivi normalno...da te ne bi ti tvoji sektasi dalje ubedjivali u svakakve gluposti... kako si poceo i koliko si zagrizhen, jos malo ces im i dusu prodati, ako ti oni kazu da je to dobro i da si tako pravi arijevac...
al' ajd, svako zivi svoj zivot... ne mogu te ja naterati da budes izvan te sekte, ako te je vec toliko opcinila...  :noo

aj, pa peace. (;
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: April 11, 2008, 12:40:49 »
То за историју вам не замерам што сте ту необразовани, али нисте ви криви већ систем, и програм у школи, који вам још од 1878 намећу светски моћници, како њима одговара и слично. Могу да кажем да из области историје знам много више од вас, а нарочито из праве историје. А и подразумева се кад идем на скупове, предавања, читам . . .

Ми смо учили да су се Словени доселили на Балкан у 7 веку, и да су имали сеобе и слично. Један математички доктор, је математички израчунао да је сеоба толиког броја људи немогућа, па чак и у садашњости, а камоли тада када није било аута, возова. . .

Citat
ma daaa brate, carobni stapic.. samo sto se jos ne prodaje preko tv-shopa... 

Мени је једино проблем када расправљам са вама што видим, и знам да неке ствари тумачите погрешно, а ја сам например 100% тачан, и знам да то није тако како ви сматрате, и није проблем објаснити да то није тако, већ ви да схватите да то није тако као што јесте, односно као што ви то сада разумете, уствари погрешно мислите о томе, а треба да схватите како треба, онако како ја знам то. Класичан пример су ти ове пилулице које ја мислим чак да постоје и од WWII, Војници Трећег Рајха су то пили, па и Љотићевци и Недићевци неки код нас.

Citat
mani se ti tih pilula i zivi normalno...

Да да, умрећу ако једном годишње попијем то, стварно. Ти мислиш да је то нешто лепо, мислим на укус, па да имаш лепи осећај после тога. Веома је гадно, осећаш крв како ти тече и како ти се греје, свуда по телу.

Citat
ne mogu te ja naterati da budes izvan te sekte, ako te je vec toliko opcinila... 

Даље, треба рећи да сем расоналиста који имају исти поглед кроз историју, за праву историју и њено ширење задужено је научно друштво Сербона, којег сам ја пуноправан члан, Веселин, и још нас неколико, наравно првенствено мислим на млађе, и моје вршњаке. Старијих има баш пуно, и Сербона не постоји само у Ваљеву већ широм Србије, и окупља велики број људи.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #34 poslato: April 11, 2008, 20:15:49 »
Citat
Да да, умрећу ако једном годишње попијем то, стварно. Ти мислиш да је то нешто лепо, мислим на укус, па да имаш лепи осећај после тога. Веома је гадно, осећаш крв како ти тече и како ти се греје, свуда по телу.
Daj nemoj lupati, bash ce neka pilula da te sachuwa i tebe i rasu...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: April 11, 2008, 20:33:08 »
Једна ствар ми никад неће бити јасна, а то је како можете, прво да пишете тако минијатурне текстиће, а сем тога не садржјне, а све вам се своди на систем:,,Ти ниси у праву, ја јесам, имам своје мишљење, и боље је јер ти лупаш''

Мислим на Николин коментар изнад.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: April 12, 2008, 23:09:29 »
pa sta da ti kazu drugo,kad ne da nisi u pravu,nego lupas najvece gluposti

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: April 12, 2008, 23:34:39 »
Докажи памењаковићу. Изнеси ми неки доказ, слику, нешто што је логично.

Ако ти верујеш да је бог створио земљу 4 500 год.п.е.

АЛИ

Ако је пронађен човек убијен стрелом са секиром у руци, за кога је анализа утврдила да живео у периоду 5 000 г.п.н.е, долазимо до закључка да неко, ту опасно лаже.

Наравно то је један од милиона доказа, али је довољан да сруши хиљаде година лажне историје и варки.

Ево још један пример:

На блиском истоку, и делу Азије, пронађене су археолошке ископине, односно оружје, као и предмети, на којима се могу наћи препознатљиве српске ознаке. Српске ознаке,а нарочито оне специфичне, није нико користио од настанка Србије чија је старост 7516 година,па до дана данашњег.

Више нећу давати примере, из једноставног разлога што ви просто у незнању, и незаинтересованошћу лупате, и ништа непишете, и ништа конкретно не причате, или барем постављате питања.

Ја више ценим неистомишљенике који знају.

Да сте ви мало паметнији, и заинтересованији, навели бисте ми један доказ, који би негирао једну ствар, коју ја нисам наравно рекао. Та ствар се односи на један период историје Срба, када је дошло до забуне, па су чак и прави историчари пре него што су то схватили, говорили погрешно. Али суштина остаје иста.

Наравно тај доказ се не односи на ово што сам вам говорио, ја вам нећу говорити о томе, али знајте да се ваши истомишљеници држе њега ко пијани плота, иако не могу ништа остало да негирају.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: April 13, 2008, 16:05:29 »
ma mozes mi napisat milion tih dokaza,ali ne vrijede nista jer nisu tacni

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: April 13, 2008, 19:59:17 »
Citat
ma mozes mi napisat milion tih dokaza,ali ne vrijede nista jer nisu tacni

Са тобом нећу да се расправљам и убеђујем те.
Или још боље, извади крв, провери халпо групу, или иди у тему едисонов расни дигитрон, па напиши шта си.
« Poslednja izmena: April 13, 2008, 21:07:18 od strane Lili »

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: April 13, 2008, 20:27:38 »
kao prvo,ne govorimo istim jezikom,pa me ne ispravljaj
a kao drugo,nisi normalan pa necu da komentarisem to sto si pisao
« Poslednja izmena: April 13, 2008, 20:31:21 od strane Eragon »

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: April 13, 2008, 21:26:00 »
Ма са тобом нећу да разговарам Ерагон, отпаду биолошки, ти се не уклапаш у дефиницију здравог белог човека.

А тебе Лили стварно како није срамота, исправљаш ми текст да се случајно овај ,,не увреди''. Немој да заборавиш шта си ти говорила, па те нико није исправљао.

Ево ти неких примера-
Лили их све написала
Citat
e, sad si stvarno preterao.. smucio si mi se.. jebali te crnci, da te jebali.. znaci, u svaku temu moras da ubacis svoja bolesna razmisljanja o crncima, cetnicima, fasistima, rasistima i ostalim govnima! daj, umukni vise sa tim.. fuck off! smaaaras u pm..

Citat
ne seri Danilo, ako nemas sta pametno da kazes, onda bolje nemoj nista..

Citat
prvo, jedini koga ovde pumpaju i kome ispiraju mozak si ti... i to je to. znaci, ja ne mrzim ni jedan narod, niti smatram da nam zeli zlo... mozda samo politicari vode takvu politiku, koja ide njima u prilog, ali narod nije kriv...
mene u skoli uce opstoj kulturi, a ne kako da mrzim Jevreje, Rome etc... a to cime ti punis glavu preko neta, to je stvarno tuzno... ma da, sad ces ti sa 16 godina da razmatras ko je kriv za I II svetski rat, raspad Jugoslavije etc.. da ti kazem onako srpski: ne seri... al' ozb, bolje se bavi necim pametnijim nego blejanjem na tim rasonacionalistickim forumima... mani se gluposti, kad ti tvoja Lili kaze.. q:

То су били неки од ранијих примера, а да не постављам препоруке за психијатра и слично.

Видећете ви, а нарочито ти Ерагону, за десетак година постаћеш пепео и прах, спреми се за нову крваву кристалну ноћ. Пази шта ти кажем.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: April 13, 2008, 22:03:55 »
Ti si ozbiljno poremecen  :eek

Citat

Није ствар у форуму, колико пута треба да ти кажем да сам ја у реалном свету, и да се дружим са људима и децом такође у реалном свету. АЛИ
Ја до пре годину дана нисам знао да Србија постоји већ 7516 година, да је први српски Цар био Нино Белов, да је Александар Македонски био Србин. . . Ја се едукујем, и за сада све што сам рекао требало би да стоји на месту. Мани се форума, то је само начин кућне комуникације са њима. 

hahah ja ne mogu da vjerujem sta citam.... :lol :lol :lol :rofl :rofl
ti si ustvari samo glup jer vjerujes u ovo sto neko izmisli o srbima   :lol  (a naravno kao ljudi iz cijelog svijeta se okupljaju da pricaju o tome kako je svijet nastao u srbiji) looool
« Poslednja izmena: April 13, 2008, 22:05:55 od strane Eragon »

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #43 poslato: April 13, 2008, 22:21:17 »
Прво ако бане Лили, да ми избрише било какву ,,увреду'', нек избрише само то што сматра увредом, ако хоће, али нека зна да је овај изрод рекао мени да сам поремећен, наравно то ме не погађа јер више од таквог не могу да очекујем. И да је подсетим да је она по увредама најгора, јер доста псује, али мени то не смета, ако јој је лакше нека то ради.

А сада вратимо се Ерагону.
Иза тога стоје чврсти докази, и то на изволте, али је фазон што се таква истина и историја не свиђа Међународном ционизму, Сатанистичком Јудеизму, и Јудео-масонима, Жидовима, ЗОГу, и осталим Јеврејима.

Ја сада и не очекујем да ми ти напишеш неки контра аргумент, јер за чешање леђа тастатуром, за више ниси ни способан.

Ерагон, иди у Свет око нас, Национализам и родољубље, Нација, и нађи тему Најстарије српско порекло, што је поставио Веселин, и све ће ти бити јасно.

Ко неће мене да слуша предлажем да се преплати на часопис Српски фронт, и одатле сазна више. Као што видите писан је и на латиници за потребе ,,браће'' Хрвата и Бошњака.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #44 poslato: April 13, 2008, 22:27:18 »
pa neko ko mrzi crnce,jevreje,crnogorce,hrvate,bosnjake i sve ostale ne moze bit normalan
a i cini mi se da si ti izrod a ne ja