Стоп Б 92

• 64 Odgovora
  • 11368 Pregleda

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Re: Стоп Б 92
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2008, 16:29:13 »
Citat
Ма те књиге су у реду. Ја говорим о неким другим које Никола чита.
A shta to fali Kaporu, Patrishi, Agati Kristi etc.., ?
nisam ja jedni na swetu koji chita to.. x)
danas uzex "never mind NIrvana" x)))

Lily da ti otworim ochi...ako nisi znala Isus je glawom i bradom iz Srbije i to iz nisha...
Njegowa majka se zwala Darinka...  :lol
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

[Reklama]

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2008, 16:47:42 »
Citat
A shta to fali Kaporu, Patrishi, Agati Kristi etc.., ?
nisam ja jedni na swetu koji chita to.. x)
danas uzex "never mind NIrvana" x)))

Не кажем ај не фали им ништа, али не могу се пружити нека практична знања. Ја например читајући литературу везану за науку о генетици, раси, учим полако да уочавам разлике међу људима, могу да извршим анализу, и сличну. Наше гене су нам напи претци генерацијама чували, и ми им не смемо пљунути у лице, да наши потомци буду арменоиди.

Иако смо 500 година робовали под Турцима, Циганима, Шиптарима, Курдима, и соталим нимоидима, опет смо како тако сачували наше генетске карактеристике. Неко више, неко мање, и и даље носимо назив аријевци. Тешко је сада наћи беспрекорно расно чисте људе, али опет, какво је стање добро, добро је.
Citat
Lily da ti otworim ochi...ako nisi znala Isus je glawom i bradom iz Srbije i to iz nisha...
Njegowa majka se zwala Darinka...

Никола, очарао си ме, морам ти признати да си један од најбољих што се тиче знања, и онога о чему сам ја причао. Никола доста памти, и то је добро. А и терминологија му се побољшала, и зна основне ствари о раси. То му је корисно, без обзира на начин размишљања, степен толеранције и орјентацију.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2008, 09:24:39 »
Citat
Не кажем ај не фали им ништа, али не могу се пружити нека практична знања

kao npr. kako da ubijes coveka? ili kako da mrzis nekoga samo zato sto se razlikuje od tebe? je l' to? jesi mislio na ta prakticna znanja?

Citat
ako nisi znala Isus je glawom i bradom iz Srbije i to iz nisha...
Njegowa majka se zwala Darinka...

:eek :eek :eek
e, ovo zbilja postaje gore od neke sekte...
ne, Danilo, Isus nema veze sa tim tvojim sranjima... veruj mi, on nije bio rasista...ni nacista... omg...sta li cu jos sve danas cuti? on je bog, nema veze sa zemaljskim poreklom...
e, ja sam mislila da se ti zaebavas... mislim, nisam mogla da poverujem da neko sa 16 god. ima tako jebeno bolestan um... al' posle ovoga... :rolleyes mogu jedino da ti preporucim nekog dobrog psihijatra....
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2008, 14:58:27 »
Citat
ne, Danilo, Isus nema veze sa tim tvojim sranjima... veruj mi, on nije bio rasista...ni nacista... omg...sta li cu jos sve danas cuti? on je bog, nema veze sa zemaljskim poreklom...

Црква, а нарочито католичка замајава и лаже и обмањује примитиван народ. Даћу ти бламалан пример. По цркви бог је створио свет око 4000 година п.н.е., али нађен је зелеђен човек чија је старост 5 000 год. п.н.е, наравно није жив, него мртав, убијен са стрелом, а у руци му је била секира. Сви знамо да су метали, бакар и слично по науци пронађени много касније, наравно та наука је лажна. Значи шта можемо да закључимо, да црква манипулише и лаже, не сумњам ја у добре намере православног свештенства, али тако је. Свако ко је хришћанин, завезане су му руке, и затворене очи, а и та такозвана хришћанска вера највероватније је измишљена, од стране јевреја и њихове историографије, да би манипулисали. Ја СПЦ поштујем само зато што је увек окупљала српски народ и слагала, али њихове приче су приче за малу децу.

Доста је било лажи, време је да се сазна права истина.

Исто је богиња Сербона постојала пре 4500 г.п.н.е, и имала је српске ознаке, које нико сем нас није користио.

И још нешто, аријевска раса настала је од српске. Реч аријевац је настала од српског бога лова који је био Орион, или Арион.

Наше свештенство је неуко, и у незнању шири лажи.

Исус је говорио српским језиком, али не онај лажни измишљени, него прави исус. Свих седам апостола су из Србије.

Citat
Моја вера је моја раса, моја нација, мој народ, моја вера је Србија.

Јуче сам био на великом скупу прве истините историје после Берлинског конгреса 1878, било је доста људи и говорили смо о Српској историји, нацији, раси и непријатељима. И следећег уторка ће то бити. Укупно 40 пута.

Citat
mogu jedino da ti preporucim nekog dobrog psihijatra....

А ја теби то не препоручујем. Препоручујем ти да порадиш на едукацији, могу да те упознам са мало старијим 2, 3 године девојкама од тебе чији је циљ исти као и мој. А после едукације ти предлажем да се снабдеваш анмондификатима, ако сам добро разумео, и да то редовно пијеш, или још боље да то уносиш у себе на други начин, како би се могла заштитити од модификације људских гена, да сачуваш своју твоју расу.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2008, 15:52:51 »
eto bash sam hteo da kazhem to...
sad si upoznata sa tim da su Srbi izmislili sekiru, pre nego shto je Bog stworio Svet.... ccc

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2008, 19:54:11 »
procitah li ja ovo da je Isus iz Srbije?  :eek =)

Danilo,u redu da ti volis Srbiju i sve to..ali ponekad stvarno pretjeras  :lol

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2008, 20:15:17 »
Citat
eto bash sam hteo da kazhem to...
sad si upoznata sa tim da su Srbi izmislili sekiru, pre nego shto je Bog stworio Svet.... ccc

Citat
procitah li ja ovo da je Isus iz Srbije?   

Danilo,u redu da ti volis Srbiju i sve to..ali ponekad stvarno pretjeras

Е овако ако немате шта да кажете, боље немојте. Ако хоћете да кажете, пишите, и не лупајте. Али не можете јер ништа не знате, а то се нарочито односи на два коментара пре овог мог.
Мислим јако је глубо што се вимени подсмевате, а:
1-Знате и сами да је по цркви бог створио свет 4000г.п.н.е. И сада људи су у то веровали, и знали, све док,
2-Пронађен је залеђен човек, а анализа је дала резултате да је тај човек из периода 5000г.п.е.
И сада је тај човек, убијен са стралом, и са секиром  рукама, срушио целокупну историју, и лажи, и узбуркао свет. И дан данас многи научници имају проблема везано за то, и чак признају да је то тако, али су замољени, или им је приорећено, да се ману ћорава посла, и да гледају себе, и да не оптерећују свет са тим, да не би пореметили ,,мир''

И убудуће, на овакве коментаре које сам цитирао нећу одговарати.
Иза онога што говорим стоје докази и историјске чињенице, а иза вас ваша машта, и разна средства испирања мозга.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2008, 22:06:55 »
pa da je to istorijska cinjenica svi bi onda znali da je Isus iz Srbije kako ti kazes,a ne da to prvi put cujemo od tebe  =)

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2008, 22:34:12 »
Прво прочитај цео овај текст на коме сам све објаснио

Citat

Црква, а нарочито католичка замајава и лаже и обмањује примитиван народ. Даћу ти бламалан пример. По цркви бог је створио свет око 4000 година п.н.е., али нађен је зелеђен човек чија је старост 5 000 год. п.н.е, наравно није жив, него мртав, убијен са стрелом, а у руци му је била секира. Сви знамо да су метали, бакар и слично по науци пронађени много касније, наравно та наука је лажна. Значи шта можемо да закључимо, да црква манипулише и лаже, не сумњам ја у добре намере православног свештенства, али тако је. Свако ко је хришћанин, завезане су му руке, и затворене очи, а и та такозвана хришћанска вера највероватније је измишљена, од стране јевреја и њихове историографије, да би манипулисали. Ја СПЦ поштујем само зато што је увек окупљала српски народ и слагала, али њихове приче су приче за малу децу.

Исто је богиња Сербона постојала пре 4500 г.п.н.е, и имала је српске ознаке, које нико сем нас није користио.

И још нешто, аријевска раса настала је од српске. Реч аријевац је настала од српског бога лова који је био Орион, или Арион.

Исус је говорио српским језиком, али не онај лажни измишљени, него прави исус. Свих седам апостола су из Србије.

Citat

Јуче сам био на великом скупу прве истините историје после Берлинског конгреса 1878, било је доста људи и говорили смо о Српској историји, нацији, раси и непријатељима. И следећег уторка ће то бити. Укупно 40 пута.

Citat

А ја теби то не препоручујем. Препоручујем ти да порадиш на едукацији, могу да те упознам са мало старијим 2, 3 године девојкама од тебе чији је циљ исти као и мој. А после едукације ти предлажем да се снабдеваш анмондификатима, ако сам добро разумео, и да то редовно пијеш, или још боље да то уносиш у себе на други начин, како би се могла заштитити од модификације људских гена, да сачуваш своју твоју расу.

Citat
pa da je to istorijska cinjenica svi bi onda znali da je Isus iz Srbije kako ti kazes,a ne da to prvi put cujemo od tebe 

Неком једноставно не одговара права истина, а нарочито светском међународном ционизму, масонима, затим ЗОГу, и много којима.
Неше дегенерисане власти не смеју да то поричу да их не би ,,увредили''.

Например тај залеђен човек, њега нису Срби анализирали и пронашли, већ странци, и они су га проучавали, и дошли до тог закључка.

Чуло би се све, када би неко направио емисију на ББЦ-у, где ће да се сукобе наши научници и доктори, са страним, или тим који лажу, наши би их растурили веруј ми.

То ти је исто као да је у њиховим рукама зарђала, пушка без муниције, а у нашим нов новцат митраљез са тоном муниције.

Eragon

• *
  • 66
  • +1/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: April 10, 2008, 10:17:03 »
pa kakve veze imaju zaledjeni covjek i Isus

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #25 poslato: April 10, 2008, 14:26:56 »
Evidentno je da crkwa sakriwa odredjene stwari, ali ne to...kakaw isus i Darinka to su gluposti koje mogu biti samo plod mashte nekog zaludjenog profe rasologije...x)

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: April 10, 2008, 14:40:19 »
За почетак вам предлажем да идете у тему у Нацији о Српском пореклу што је Веселин поставио, тамо вам доста тога пише.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: April 11, 2008, 00:05:59 »
Citat

Citat

Citat

ovaj post je nesto najbolesnije sto sam ikada procitala, a da nije bilo receno iz zajebancije...

sto se tice zaledjenog pracoveka, boli me q... za njega, znaci... i don't give a shit... podacima se vecito manipulisalo, bas kao sto i ti upravo cinis, radi sticanja autoriteta, vlasti i moci... u Hrista verujem zato sto mi daje snagu, vodi me nekim putevima ljubavi, hriscanstvo propoveda toleranciju i mir i samom tom verom uspevam da kontrolisem sebe, i tako uspevam da ujedno i drugima ne nanosim zlo.... a to sad da li je tamo neki papa ili patrijarh ili neki naucnik (ateista) rekao ovo ili ono... to me apsolutno ne zanima, bas zobg gorepomenute manipulacije...

sto se tice one boginje... paaa... je l' si ti sad neki neo-paganin? sta dovraga?

Citat

joj, morala sam da napravim malu pauzu u kucanju posto su mi se ruke tresle od smeha kad sam ovo procitala...  :lol
ma daaaa....svi su bili srbi.... kosmos je nastao od srbije i svi su potekli od srba... i isus nije vise isus, nego je isus-srbin... jao, boze, kakve sektaske price!
a kako je molim te, isus pricao srpski kad su sloveni primili pismenost 863. godine? i to je bio jos staroslovenski jezik... mislim nije bio cisto srpski... tj. nece ni biti sve do tamo 1864. dok narodni jezik nije uveden kao zvanican...

Citat
Препоручујем ти да порадиш на едукацији, могу да те упознам са мало старијим 2, 3 године девојкама од тебе чији је циљ исти као и мој.

a ne, neka hvala, ja necu u sektu... ja sam slobodni zidar...  :lol :lol :lol :lol

Citat
А после едукације ти предлажем да се снабдеваш анмондификатима, ако сам добро разумео, и да то редовно пијеш, или још боље да то уносиш у себе на други начин, како би се могла заштитити од модификације људских гена, да сачуваш своју твоју расу.
a ja sam mislila da si ti protiv droga?  :scratch hmmm... znaci, tebi ce svako moci svasta da uvali pod izgovorom da je to za spas rase...  :rolleyes
« Poslednja izmena: April 11, 2008, 00:09:25 od strane Lili »

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: April 11, 2008, 00:26:35 »
Citat
ovaj post je nesto najbolesnije sto sam ikada procitala, a da nije bilo receno iz zajebancije...

Каква црна зајебанција,ја намрштен и озбиљан пишем ово.

Citat
sto se tice zaledjenog pracoveka, boli me q... za njega, znaci... i don't give a shit... podacima se vecito manipulisalo,

Ако тебе неко убије и баци те например у Индију, и пронађу те, могу тачно одредити које си старости, када си живела. Или ако те неко заледи па те закопа, па те нађу за 10 000 година, тачно могу анализом утврдити то.

А ти научници су страни само да знаш, да не испадне да Срби лажу и манипулишу.

Citat
sto se tice one boginje... paaa... je l' si ti sad neki neo-paganin? sta dovraga?

Има доста пагана у нашим редовима, али нисам ја верујем у правог Исуса а не оног који је измишљен под јеврејским утицајем и њиховом историографијом.

Citat
a kako je molim te, isus pricao srpski kad su sloveni primili pismenost 863. godine? i to je bio jos staroslovenski jezik... mislim nije bio cisto srpski... tj. nece ni biti sve do tamo 1864. dok narodni jezik nije uveden kao zvanican...

Тако што је то лаж. Словени као и Европа су настали од Срба, а Срби су стари 7516 година, и имали су писмо Србицу пре него што је јеврејски шљам и католичко ђубре измислило причу о Исусу и Богу који су створли свет 4500 г.п.н.е. А Србија је постојала и иза тога.

Иди поставио је Веселин у Нацију тему о пореклу Срба, то прочитај, све то стоји што ај говорим ту, само опширно. Баш би волео ти да поставиш неки текстић па да ја видим.

Citat
a ne, neka hvala, ja necu u sektu... ja sam slobodni zidar...

Значи масон. Не верујем да ћеш дуго бити слободан зидар. Када дође до националне револуције, прво ће ти зидари да саграде логоре за њих саме и остали шљам, непријатеље, биолошки отпад и слично.

Citat
a ja sam mislila da si ti protiv droga?   hmmm... znaci, tebi ce svako moci svasta da uvali pod izgovorom da je to za spas rase...

Наравно то је услов за формирање здраве аријевске цивилизације. Та једна таблетица се може набавити по цени од 150-200 динара, а цена се не мења никако. Значи како кренеш то да узимаш, нећеш имати финансијских проблема.
То треба да се пије једном годишње- за људе од 30-100год
једном месечно-за људе 18-30год
једном у три недеље-за људе 7-18год

Јошједном понављам, нађи у подподпод форуму Нација тему Најстарије порекло Срба.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: April 11, 2008, 00:38:37 »
 :lol :lol :lol :lol

aj, da se i nasmejemo malo...

elem,
Citat
А ти научници су страни само да знаш, да не испадне да Срби лажу и манипулишу
manipulisu i stranci i srbi i katrolici i pravoslavci, kako god kome odgovara... ti si tipican primer... kako kad nadjes neki novi forum, menjas misljenje brzinom svetlosti... do pre mesec dana si se kleo u pravoslavnu crkvu kao u svetinju, a sad kazes da su njeni stavovi lazni i iznosis tu neke cisto manipulantske izgovore i nove bogove (i boginje  =))

slusaj ovako: isus je isus... rodjen je tamo gde jeste, u nazaretu, bio je jevrejin (po tom geografskom poreklu, jer je bog ipak bog, smesno je pricati o njegovoj rasi) i kraj price...
a ti taj tvoj sektaski totem zovi kako hoces... ja ti predlazem nesto na foru SrboBoga...  =) nema to veze sa hriscanstvom i pravoslavnom verom...

a za slobodnog zidara sam te malo zezala, posto vidim da se palis kao hepo kockica...  :lol

Citat
Та једна таблетица се може набавити по цени од 150-200 динара, а цена се не мења никако. Значи како кренеш то да узимаш, нећеш имати финансијских проблема.

jeste, jeste... tako kazu svi narkomani na pocetku... ccc...  =)
a na koju foru deluju te pilule? nesto kao ekstazi ili spid? a?  :lol :lol :rofl :rofl :haha :haha