Стоп Б 92

• 64 Odgovora
  • 11369 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Стоп Б 92
« poslato: April 04, 2008, 11:42:50 »

[Reklama]

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Re: Стоп Б 92
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2008, 11:57:52 »
koje budalashtine....
kakwi likowii... x)
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2008, 21:01:26 »
Замисли само због тога су отворили сајт.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2008, 00:42:24 »
smaraaaaash...  :eek :rolleyes =\
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2008, 15:04:41 »
Смарају и мене ови антисрби, и нервирају ме, али шта да радим, и ја и остали, ко је год покушао напуњен је затвор са њим. Ако те смара не гледај, и овако долазиш на форум сваки десети дан.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2008, 16:45:51 »
Ако те смара не гледај, и овако долазиш на форум сваки десети дан.

dolazim kad mi se dolazi, i kad imam vremena... a na tvojih 1ooo spamova, mogu i ja da napravim jedan... ti stalno komentarises neke gluposti na teme koje te ili ne zanimaju ili o kojima nemas pojma, pa nista... x)

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: April 05, 2008, 18:35:34 »
Citat
ti stalno komentarises neke gluposti na teme koje te ili ne zanimaju ili o kojima nemas pojma, pa nista... x)

Тачно је да се дешава и то, али ређе, например ако се ја неразумем, и не знам, што је и истина о неким твојим концертима, ка напишем нешто слабо садржајно. То је ваша област, и ту шта год да напишете може да буде тачно а и не мора, јер ја то не знам, али знајте-

Исто као кад ја коментаришем о ,,Моми Капару,,  , Кристини Ковачевић, и сличнима, исто као што вас ту нервирам, ако вас нервирам, исто тако изгледа и са друге стране када ви оћете мене да учите нешто што знам, и о чему читам књиге, и шта изучавам. И да сада заменимо улоге, да ви величате и браните србију као ја сад, а ја да је нападам као ви, ја би вас победио јер више знам.

Када ви почнете да користите изразе а не знате шта значе, ви мислите да мене то не љути, например причате и критикујете национализам, антисемитизам, и слично а не знате  шта то значи итд.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #7 poslato: April 05, 2008, 19:13:52 »
Citat
Када ви почнете да користите изразе а не знате шта значе, ви мислите да мене то не љути, например причате и критикујете национализам, антисемитизам, и слично а не знате  шта то значи итд.
ja se ponosim onim shto znam, i radim na tome da to znanje proshirim u nekim, meni interesantnim sferama....prosto nekoga na owom swetu ne zanima nacionalizam, rodoljublje, hitler etc...
Wishe ce mi u zhiwotu trebati biograija Kapora nego Hitlera to je sigurno...
i daj sxwati da se mishljenja razlikuju, da ne misle swi kao ti...
i mislim da smo o owome wetj 100 poota...tako da iskulirajmo.. x)

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: April 05, 2008, 20:14:24 »
Citat
Wishe ce mi u zhiwotu trebati biograija Kapora nego Hitlera to je sigurno...

Ха ха ха, ала је тај Капор неки фактор. Хитлер је барем уза себе оставио дела, и има масу следбеника чији број расте из дана у дан, његово постојање једноставно не може да се избрише јер је нешто и урадио, и написао нешто корисно.

Књигом ,,Ја убијам'', ,,Паукова мрежа'' и слично знање се не може проширити, јер то знање не можеш применити, то ти није на научном нивоу, то ти је једноставно писац који пише да би се читаоци ,,досађивали и слично''. Али ако ти например уместо те две књиге прочиташ ,,Цивилизација кроз векове'' или ,,Бивши Срби'' далеко можеш нешто сазнати. Не мора да буде то ширење знања само из области историје, Србије, патриотизма, можеш прочитати и нешто друго што те занима, као неки што например читају ,,Енциклопедија диносауруса'', или ,,Живот диносауруса месождера'' и слично.

Мислим да је време да се нешто конкретно научи, јер од ових прича нема ништа. Шта можеш да научиш ако то читаш,то ти је као да гледаш филм.

И на крају мораш да схватиш ту филозофију да од тебе и твог размишљања зависи и твоја као и наша судбина. Ти јеси један као појединац, али имај на уму да вероватно имаш хиљаде истомишљеника, и ви утичете на нешто, и на судбину, једина је разлика што нисте активни или регистровани. . .
« Poslednja izmena: April 06, 2008, 16:43:18 od strane Lili »

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #9 poslato: April 06, 2008, 17:19:42 »
pa taj kapor je swetski poznati pisac, i ima iza sebe dela wishe od Hitlera...

chitam ono shto mi se chita, nemoj mi prichati o knjigama kada ni jednu od tix nisi prochitao...
Kapor nema weze sa tim twojim nawedenim...a da bi se napisala knjiga i drzhala pazhnja chitaoca, potrebno je wishe od pisanja nekix istorijskix 'chinjenica'...
i ta knjiga 'ja ubijam' nije bez weze bila 5 godina najprodawanija knjiga u Italiji...

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: April 06, 2008, 22:17:33 »
Сада ћу да применим ваш аргуменат који гласи: Не мора да буде добро све што је популарно.

Узми на пример Гранд ревију. Она служи исто као и вама неки часописи и књиге, и из тога сем прича и информација не можеш ништа конкретно да научиш.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: April 06, 2008, 22:42:20 »
Сада ћу да применим ваш аргуменат који гласи: Не мора да буде добро све што је популарно.

Узми на пример Гранд ревију. Она служи исто као и вама неки часописи и књиге, и из тога сем прича и информација не можеш ништа конкретно да научиш.

alo, dete... je l' vidis ti sta pises ili si pod nekim jakim opijatima? x)
iz knjiga ne mozes nista da naucis...??? znaciiii... nzm da l' se ovo zajebavs ili sta?
ja sam se zahvaljujuci knjigama odlucila za svoj buduci poziv, saznala milione stvari o drugim religijama, drzavama, kulturi, ljudskoj svesti i psihologiji...
a posto su tebi net i rasozajebanti isprali mozak, koliko mogu da primetim, onda nista... ne mogu da se rasprvljam sa osobom koja je mogla da posuje nesto kao ovo upravo citirano... znaciii..  :eek :eek :eek
I can't believe...
a grand revijom mozes jedino dupe da obrises (aj da budem prosta, kad vec uopste moram da odg. na ovaj tvoj post)... tako da... jbga stvarno... mozda moze da posluzi i za lozenje vatre, al' ja imam centralno grejanje.. pa nista...
bless... (:

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: April 06, 2008, 22:59:41 »
Citat
ja sam se zahvaljujuci knjigama odlucila za svoj buduci poziv, saznala milione stvari o drugim religijama, drzavama, kulturi, ljudskoj svesti i psihologiji...

Ма те књиге су у реду. Ја говорим о неким другим које Никола чита.

Шта ти мислиш да сам ја неки кретен који ништа не види и не зна ван Србије. Знам и то доста. Дружим се са младићима и људима о којима ти можеш само да сањаш. Сарађујем са скоро свим националистима из свих европских земаља, ступам са њима у контакт, правимо глобалне европске културне сајтове и форуме. Значи на тим сајтовима и форумима долазе људи који се боре за национални, културни расни идентитет. Пре неки дан сам на позив дошао на сајт Норвешких родољуба, и углавном се преко пп дописујем са њима на енглеском о проблемима у Србији, затим њихова мишљења и слично. ево ти линк, обавезно баци поглед-

http://www.nordisk.nu/forumdisplay.php?f=55

Citat
posto su tebi net i rasozajebanti isprali mozak, koliko mogu da primetim, onda nista... ne mogu da se rasprvljam sa osobom koja je mogla da posuje nesto kao ovo upravo citirano... znaciii..

Добре шале никад доста. Нису мени једини извор расоналисти, али ја сам из њихових редова.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: April 06, 2008, 23:11:47 »
Citat
Шта ти мислиш да сам ја неки кретен који ништа не види и не зна ван Србије

da, mislim... nazalost... tako si mi se predstavio... moguce da gresim... nije iskljuceno...

Citat
Дружим се са младићима и људима о којима ти можеш само да сањаш

da, slazem se... i to da ih sanjam u nekom kosmaru... znaci, ako su tebi rasisti i ostali q... uzor, meni nisu... nije da ne postujem te ljude, ali ih smatram za bolesne... sry, ali tako je... njima su sve druge rase ili jevreji ili cigani krivi za lose stvari koje im se desavaju... kao oni jadni nestaju, ugrozeni su, pa hajde sad da ubijamo druge i da ih krivimo za to sto smo ne sposobni da razresimo svoje probleme... :// blah...

za sajt...paaa lepo odradjen design... ;)
« Poslednja izmena: April 06, 2008, 23:14:04 od strane Lili »

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: April 06, 2008, 23:31:04 »
Citat
da, mislim... nazalost... tako si mi se predstavio... moguce da gresim... nije iskljuceno...

Citat
da, slazem se... i to da ih sanjam u nekom kosmaru... znaci, ako su tebi rasisti i ostali q... uzor, meni nisu...

Не мислим само на интрнет, већ ти говорим и о реалном свету, стварности. Упознао сам више доктора наука негошто ти можеп да замислиш. Знам доста расоналистичких сабораца из реалног живота. Да их само знаш, дивни родољубиви људи, нису скинхеди. А знам и доста младића и девојака који су хиљаду пута активнији од мене, и веће патриоте.

Citat
njima su sve druge rase ili jevreji ili cigani krivi za lose stvari koje im se desavaju... kao oni jadni nestaju, ugrozeni su, pa hajde sad da ubijamo druge i da ih krivimo za to sto smo ne sposobni da razresimo svoje probleme... :// blah...

Историјске чињенице о томе говоре. Све се зна.
Боље би ти било да прочиташ коју књигу од наших великана као што су Јаша Томић, Димитрије Љотић, или Николај Велимировић, да видиш шта су они писали о Јеврејима.