Joksimović 2. januara u Budvi

• 1 Odgovora
  • 889 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaRkOoO

• *
  • 2,705
  • +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • :D
    • Pogledaj profil
« poslato: Decembar 05, 2009, 14:08:53 »
U okviru novogodišnjih praznika
Autor: E.B. | Foto:Z.Ilić | 05.12.2009. - 05:00

Poznati pop pevač Željko Joksimović nastupiće 2. januara u okviru novogodišnjih praznika na trgu u Budvi u sklopu serije koncerata pod nazivom "Vidimo se u Budvi".

Turistička organizacija Budve predstavila je juče program dočeka nove 2010. godine, a na konferenciji za medije direktorka TO "Budva" Jelena Rađenović najavila je da će u novogodišnjoj noći nastupati crnogorski muzičar Vanja Radovanović, Emina Jahović, a neposredno pre ponoći nastupiće grupa "Plavi orkestar". Program proslave dočeka nastaviće se i sutradan, 1. januara, kada će nastupiti sopran Jadranka Jovanović i tenor Goran Dime. Zvezda druge večeri biće Željko Joksimović, a pre njega nastupaće Nina Petković.
- Drago mi je što ću nastupati sa tako renomiranim izvođačima kao što su Jadranka Jovanović i Goran Dime - istakao je Joksimović.
...so close, no matter how far..

[Reklama]

Dzejn

• *
  • 2,928
  • +18/-3
  • Pol: Žena
  • promenicu svet do kraja pesme !
    • Pogledaj profil
Re: Joksimović 2. januara u Budvi
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2009, 16:57:33 »
jupi.
-,-
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*