Coca Cola, Pepsi, Fanta

• 34 Odgovora
  • 10215 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Pol: Muškarac
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
Coca Cola, Pepsi, Fanta
« poslato: Jun 18, 2008, 19:14:58 »
Naučnici s Univerziteta u Sheffieldu otkrili su da konzervans E211 - koji se nalazi u pićima kao što su Fanta, Pepsi Max, Sprite, Coca-Cola - ima mogućnost "isključivanja" ključnih dijelova DNA. Taj problem, obično povezan sa starenjem i alkoholizmom, može uzrokovati cirozu jetre i degenerativne bolesti kao što je Parkinsonova. Konzervans E211 prirodno postoji u bobičastom voću, ali se u gazirana pića dodaje u neprirodno velikim količinama kako bi se spriječilo njihovo zgušnjavanje.

[Reklama]

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
Re: Coca Cola, Pepsi, Fanta
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2008, 09:56:24 »
daaaaa... znaci, ako pijemo coca colu, pepsi ili fantu vise necemo biti cistokrvni arijevci? je l' to bila poenta? q:
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2008, 13:20:58 »
Није баш тако, али свакајо гени који се буду формирали код ваших потомака неће бити у најбољем стању. Тако се и дан данас рађају и живе килаве и дегенерисане генерације младих, које се тркају и боре за материјалне ствари, а за расу, нацију, и правду, о томе тек не треба причати. Али наравно то и одговара новом светском поретку, јудео-ционистичкој масонерији, и слично...

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2008, 17:21:00 »
Pa i ptice na grani znaju da ta pica nisu bash zdrawa, ali me bash boli uwo za gene i za rasu i za naciju, ako zbog nechega ne konzumiram colu to je zbog swog zdrawlja a ne zbog nekix sranja tamo...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2008, 18:57:05 »
Citat
ali me bash boli uwo za gene i za rasu i za naciju,

Pa da, to je ta generacija koja odgovara medjunarodnom cionizmu, globalizaciji. Ali takve generacije su uglavnom zastupljenje kod belih naroda.
Ajmo malo to slikovito da prikazemo
Bela degenerisana, debilna, nezainteresovana, kilava, glupa, nejaka, zatupljena omladina

A na drugoj strani imamo nase vrsnjake drugih rasa, i vera koji se bore za nesto, znaju sta rade, imaju ciljeve, shvataju da im je za dobar zivot potrebna jaka nacija, cista rasa itd...

E znam da nam to sledi, ali jedva cekam da nas izgaze ove takozvane manjine, da vidim kako cete onda da mislite,sa obzirom da bezanja nema, jer ni u ostalim zemljama Evrope nije bolje.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2008, 13:35:16 »
Citat
A na drugoj strani imamo nase vrsnjake drugih rasa, i vera koji se bore za nesto, znaju sta rade, imaju ciljeve, shvataju da im je za dobar zivot potrebna jaka nacija, cista rasa itd...
owo na slici mora da je neka iz granda...sa swe natpisom "Rich Bitch" ....jasno mi je koji su njixowi ciljevi...

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2008, 15:19:00 »
Citat

'ajde, dobro, zanemarimo tu prvu stranu koju si slikovito i vizuelno predstavio kao narkomane/kurve i okrenimo se tzv. drugoj strani...
znaci, ti kazes da zivot treba da nam se svede na mlataranje puskama i pistoljima i ubijanje drugih ljudi zarad odbrane neke tamo teritorije, koju nam i onako svetski mocnici uzimaju i daju, kako njima odgovara, i rasu, za koju je toliko bitno da ostane cista (misliiiim!) da ce nas u suprotnom pobiti oni isti vandali, skinhedsi, klici, palci, koji god vec bili, s kojima smo do juce drugovali, ako otkriju da nam je neko od roditelja npr. neke druge rase, da ne kazem i nacije (mislim, i to je jaaako bitno  :rolleyes)...
Sve se svodi na vandalizam, terorizam i tiraniju.

Ne znam zasto bi iko pozeleo takav zivot?
Vise mi smetaju svi 'arijevci' koji zele smrt drugih ljudi (i imaju to kao glavni zivotni cilj) nego jedan jedini pripadnik mongoloidne, negroidne ili bilo koje druge (pod)rase...
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2008, 19:38:58 »
Citat
owo na slici mora da je neka iz granda...sa swe natpisom "Rich Bitch" ....jasno mi je koji su njixowi ciljevi...
Pa prema mojoj proceni, mislim da je to Seka Ciganka Aleksic.

Citat
znaci, ti kazes da zivot treba da nam se svede na mlataranje puskama i pistoljima i ubijanje drugih ljudi zarad odbrane neke tamo teritorije, koju nam i onako svetski mocnici uzimaju i daju, kako njima odgovara, i rasu, za koju je toliko bitno da ostane cista (misliiiim!) da ce nas u suprotnom pobiti oni isti vandali, skinhedsi, klici, palci, koji god vec bili, s kojima smo do juce drugovali, ako otkriju da nam je neko od roditelja npr. neke druge rase, da ne kazem i nacije (mislim, i to je jaaako bitno  )...

Ne, ali radi ocuvanja sopstvenog zivota moramo se braniti od neprihatelja. Ne kazem ja da treba ici u osvajanje Albanije, i slicno, ali je svacija duznost da zastiti sebe, a samim tim i narod, zemlju kojoj neko pripada, a to nije zbog te zemlje, nego zbog samoga sebe, jer sto bi rekao Goran Davidovic kad nas neprijatelj odvede jednog dana na klanje, nece pitati ko je za koga glasao, i slicno. A ne moram ja ako sam rasista da budem skinhead, naprotiv ti nisi nikada upoznala pravog NS skinheada, jer da jesi ne bi tako razmisljala, nisu svi skinheadi primitivci i vandali, niti se biju, vec imaju svoje ciljeve i program. I zapamti, ne daju Kosmet skinheadi, nego nasi vlastodrzci, ne zalazu se skinheadi za Vojvodinu drzavu nego Canak i slicna bagra, ne ubijaju skinheadi 250 000 beba godisnje, nego nasi vlastodrzci. Ja se sa primitivcima i FLAŠISTIMA ne druzim, ali se mogu pohvaliti da znam super par skinheada, jedan je sa Petog Puka, iako u Valjevu skinhead pokret ne deluje, a ja da sam hteo postao bi dosad skinhead, ali nisam, jel to ne volim, i smatram da nije potrebno to da budem da bi bio nacionalsocijalista, rasni idealista, srpski nacionalista.

Srbiju mora da vodi zdrava nacionalna omladina, pod krovom razlicitih nacionalistickih organizacija, a ne ovi nashi vlastodrzci koji hoce da nas uvedu u EuROBsku uniju. Pravo resenje je otpor bez vodje, i SLOGA.

itd...

Lorenzo

• *
  • 48
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2008, 19:49:10 »
Haha.nekontam poentu .

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #9 poslato: Jun 22, 2008, 16:32:54 »
Otishli smo daleko od teme...
dosta sa offom.. =\

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Jun 25, 2008, 20:48:34 »
Citat
Haha.nekontam poentu .

Боље.

divke

• *
  • 7
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
Odg: Coca Cola, Pepsi, Fanta
« Odgovor #11 poslato: April 11, 2012, 11:04:17 »
Samo prirodni i domaci sokovi.

curi mast

• *
  • 69
  • +2/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2012, 21:39:58 »
Samo prirodni i domaci sokovi.

Fala bogu.

lesgones123

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2013, 02:06:26 »
Naučnici s Univerziteta u Sheffieldu otkrili su da konzervans E211 - koji se nalazi u pićima kao što su Fanta, Pepsi Max, Sprite, Coca-Cola - ima mogućnost "isključivanja" ključnih dijelova DNA. Taj problem, obično povezan sa starenjem i alkoholizmom, može uzrokovati cirozu jetre i degenerativne bolesti kao što je Parkinsonova. Konzervans E211 prirodno postoji u bobičastom voću, ali se u gazirana pića dodaje u neprirodno velikim količinama kako bi se spriječilo njihovo zgušnjavanje.
Coca-cola rules wub

masajovovic1

• *
  • 5
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Februar 12, 2013, 08:33:21 »
coca cola 
 :rock on