Utisak dana? o.0

• 5 Odgovora
  • 2709 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,391
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Utisak dana? o.0
« poslato: Februar 28, 2012, 21:47:25 »
Koji je vaš utisak dana?  :banghead

Zgrada u Rusiji se srušila od eksplozije gasa, a u Srbiji silovatelj matore žene od 80 godina i deteta ometenog u razvoju pušten posle 3 godine zatvora od ukupno 4 dosuđene i potom ušao devojčici od 12 godina u dvorište i ubio joj oca udarivši ga sekirom po glavi kada je izašao iz kuće, a ne znajući da li je napastvovao spomenutu devojčicu od 12 godina koja je bila u lokvi krvi. Za to vreme naši političari pevaju na Kusturičinom koncertu slaveći kandidaturu Srbije u Evropskoj Uniji.

U Sarajevu je za to vreme jedna fina gospođa Skalpelom zaklala ljubavnika tokom seksualnog odnosa, dok se svet oporavlja od pucnjave u školi u Ohaju, koja već broji 2 ugašena mlada života i desetine povređenih (maloletnih) đaka.

U glavnom gradu Srbije, i to na Zelenom Vencu u sred belog dana, čovek se preklao zbog pretnji, a ovaj pokušaj samoubistva završio se - neuspešno. Da li je to dobro ili loše ostavljam vama na sud.

Iako je našem društvo odavno postalo normalno da čitaju vesti poput "Udario čoveka autom i pobegao (Kraljevo)" koja se mogla čitati u jučerašnjim vestima, mene i dalje čudi spremnost ljudi da pređu preko svega i ograde se čitajući mediokritetske informacije poput takođe jučerašnje (sad već bajate) o (zamislite molim vas) zatvaranju institucije "Zvezde Granda" koja je u širokoj javnosti propraćena vrlo burno - oplakivanje, transparenti, suze, a gospodinu Saši Popoviću se (zamislite) danas usijao telefon od poziva fanova! Kako šokantno!

Pošto je ovo opušteni forum i "crne teme" i hronika nam nisu omiljeni, za kraj da samo preporučim da se opustite, jer sve je u redu - omiljena nam Lea Kiš je svojim visokofrekventnim glasom izjavila da će saznati kog je pola Boki13, a sa druge strane Aca Lukas je iskulirao Ševketa!

Imajmo nade, jer kako kaže reklama koju čuh negde:
Citat
Учествујте и ви у највећој планетарној наградној игри само путем једног клика! Цена поруке је 99 динара плус ПДВ. Уколико мислите да ће се смак света догодити 21. децембра 2012, пошаљите поруку на број: 3 2 1 0. Уколико мислите да се смак света неће догодити тог датума, пошаљите поруку на број 0 1 2 3. Наградно извлачење добитника одржаће се управо 21. децембра 2012. године! И запамтите: уколико смака не буде, ви сте овим кликом постали један од креатора нове цивилизације!

Na kraju krajeva, sve se svede na juče koje ima danas a nema sutra.
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija

>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

[Reklama]

TanjicA

• be optimist
  • *
  • 2,948
  • +39/-2
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Utisak dana? o.0
« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2012, 21:57:16 »
Nikola, odličan tekst. Prvo sam se smejala a onda shvatila da si sve u pravu i zamislila se u kakvom mi to vremenu živimo. Znaš li npr da Srbija ima 7 predstavnika u streljaštvu na olimpijadi? Takve vesti su uglavnom u senci upravo ovakvih marginalnih, uglavnom o "jet setu", rijaliti programima i zvezdama i zvezdicama estrade.
Tužno, ali tako je.

Ipak, Srbija je bogata zemlja, neko proda kosu, neko bubreg... :khm
I optimiste i pesimiste doprinose drustvu.                       
Optimiste su izmislile avion ,a pesimiste padobran. :)
Bistri ostvrt na politicku scenu Srbije *
Zanimljivosti iz zemlje i sveta

StevenHoking

• **
  • 141
  • +1/-1
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2012, 23:27:40 »
Sve što si napisao stoji. Debilne vesti na sve strane, ljudi koji se bave trivijalnim stvarima, poremećen sistem vrednosti...

Dzejn

• *
  • 2,928
  • +18/-3
  • Pol: Žena
  • promenicu svet do kraja pesme !
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2012, 14:56:49 »
Sjajan tekst, +1 !
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

MarkoKg

• *
  • 5,142
  • +47/-3
  • Music is my aeroplane...
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • samo-opusteno
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2012, 15:53:48 »
Ja mislim da su ta klanja tokom seksualnih odnosa postala in, malo-malo pa pročitam tako nešto.
Inače, nagradna igra je genijalna totalno! :)

Lep tekst, sad si official postao bloger :p

StevenHoking

• **
  • 141
  • +1/-1
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2012, 10:45:02 »
Haha, da, i ja sam par puta pročitao tako neke debilne vesti vezano za klanja tokom seksualnih odnosa, mora da je to postalo in. :s