Zoran Đinđić

• 36 Odgovora
  • 16336 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
  • Pol: Muškarac
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
Re: Zoran Đinđić
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2008, 18:51:11 »
Citat
Он је био већ велики верник, например читао сам прошле године у новинама, да је например постио цео пост, и да се причестио.
kakwe weze ima to da li je wernik sa pisanjem knjige...
ako cu da chitam knjige zatworenika koji pishu u zatworu...
Citat
Запамти ово, буди неистомињљеник али држи ниво, Османско царство, Аустроугарска, Рим, Душаново царство, Француска, Трећи рајх имали су тренутак свог врха моћи, после чега следи пад. Тако ће бити и са САД.
werujem samo shto je sada drugachije...SAD su daleko ispred ostatka planete...
Citat
Таквим тенковима припада и М84, а тенка те марке Србија има 250, што испадне да је могло да се сагради по теби много школа. Али узмимо у обзир САД које поседују око 3 500 000 таквих и још бољих тенкова, што знаћи да би могли пола света да снабдеју школама.
Nisam ja ni pominjao Srbiju, ja to kazhem za ceo swet...
::Za webmastere :: Pravilnik foruma ::Baneri :: Magija
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<
[Kako da vidim linkove na forumu??]
VAratonac :: ITcyberCOP

[Reklama]

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2008, 19:03:27 »
Citat
ako cu da chitam knjige zatworenika koji pishu u zatworu...
Oпет испадаш глуп, размисли само колико дела смо радили, или постоји које су писали људи у затвору. Даћу ти један пример, Владика Николај ,,Кроз тамњични прозор''

Ау Никола што се ту убијаш давајући објашњења, то нигде нисам видео. Све ти се сведе на кратке одговоре, а ја би волео мало да чујем разраду, јер на основу овога ја не могу ништа да урадим, или сазнам.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #17 poslato: April 08, 2008, 08:54:50 »
Citat
Даћу ти један пример, Владика Николај ,,Кроз тамњични прозор''

ne setjam se da smo to delo radili...  :lol
Uostalom pitam se shta se rasprawljamo koi djawo, ti se klanjaj tim zatworenicima, ja cu Djindjicu i gotowo...
samo-opusteno userbar5
>> Registrujte se kako bi videli sadrzaj celog foruma! Neki delovi foruma nisu vidljivi za goste!<<

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: April 08, 2008, 14:27:48 »
Тако ће и бити. Свако свом и свима лепо.Зар то није лепо.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Pol: Žena
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2008, 09:14:15 »
Citat
Mожда у Скандалу и Свету, али у Гранд Ревији нема трачева, ту је центар интересовања музика, нови албуми, причање музичких звезда и слично. Купи једном Гранд Ревију па ћеш схватити кад прелисташ. Не причај напамет.

pa i kad bih imala para na bacanje ne bih se u zivotu ponizavala da kupujem tako nesto... mozda zvuci prejako, ali tako je... taj shund i kich je bar za mene ponizavanje i muzike i stila i svega sto vredi... :/

Citat
Не, али доказане непријатеље и сметње српском народу треба отклонити.
pa tu problem i nastaje... raznim poremecenim umovima smetaju svi... odatle glediste postaje subjektivno, a ne objektivno...
zamisli sad svaki 'srbin' krene da ubija svakog koga smatra neprijateljem... pa pobili bi pola sveta... srbi su sami sebi najveci neprijatelji! i shvati, dete, vec jednom...od prica i pricica preko neta se ne zivi...mogu samo da te zatruju tim glupostima i da pocnes da mrzis ceo svet... ti tvoji raso..q..ci... meni izgledaju kao najgora sekta... grupica neki bogznakojih propaliteta, sire svoju delatnost preko neta...znaju da bi ovako bili ugusheni i gore od neke sekte... sad zaboga imaju i svoju literaturu... pa jos vade i reci Vladike Nikolaja iz konteksta i tumace ih kako se njima svidja.... omg...  :rolleyes

Citat
И морам ја ово да напоменем. Моји преци нису гинули и давали своје драгоцене животе за права мањина и равноправност осталих са Србима. Они су ову земљу крвљу плаћали, и они су нас задужили да је чувамо.

pa to je bio njihov problem... ginuli su zato sto su bili mobilisani u vojsci, a ne zato sto su hteli... ne zaludjuj se...
ja bih jedino dala svoj zivot, kada bih znala da ce to da pomogne, da nestanu svi rasisti, nacisti i sva ostala sranja i da svi narodi i rase zive u slozi... al' posto znam da je to ne moguce...nikom nista...

a sto se tice gradjenja geta za rome ili jevreje... ko si ti da to uopste i pomislis??? bog im je dao zivot, slobodu da se krecu...ma koliko oni tebi smetali ti nemas prava da bilo koga proterujes, zarobljavas, a kamoli ubijes...

Citat
Тако ће и бити. Свако свом и свима лепо.Зар то није лепо.

pa nije lepo, jbte... mislim, meni mirna Backa... ali zalim slucajeve kao sto si ti... kojima je uzor jedan ubica krvolocnog pogleda...zatvorenik...ubica jedinog coveka koji mogao doneti dobro i napredak Srbiji... ma jednom recju: ubica! dovoljno je...
« Poslednja izmena: April 09, 2008, 09:16:38 od strane Lili »
"Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: Zasto?
Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: Zasto ne?"

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2008, 14:07:44 »
Lily za predsednikaaaa!!!!  :oke
 :jupi :jupi  :cheers
samo-opusteno userbar5

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2008, 15:16:36 »
Citat
! i shvati, dete, vec jednom...od prica i pricica preko neta se ne zivi...mogu samo da te zatruju tim glupostima i da pocnes da mrzis ceo svet... ti tvoji raso..q..ci... meni izgledaju kao najgora sekta... grupica neki bogznakojih propaliteta, sire svoju delatnost preko neta...znaju da bi ovako bili ugusheni i gore od neke sekte... sad zaboga imaju i svoju literaturu... pa jos vade i reci Vladike Nikolaja iz konteksta i tumace ih kako se njima svidja.... omg... 

Али ја знам расоналисте и дружим се са њима у реалном свету, наравно ми не смемо о томе да причамо јавно или да вршимо акције по улицама, јер би нас или ликвидирали, или у затвор. Зато ми делујемо тако како, и сами међу собом, још нисмо спремни да изађемо на светлост дана. Ја вероватно теби не би смео уживо на улици да причам о овоме, али овде смем. Нисмо им сметња све док не изађемо у јавност. И не заборави на реално друштво Сербона, и ту сам у реалном свету, само што се ми појављујемо понекад и уновинама и тву.

Citat
pa to je bio njihov problem... ginuli su zato sto su bili mobilisani u vojsci, a ne zato sto su hteli... ne zaludjuj se...

То је глупо објашњења, крв су давали, а крв је најдрагоценија, то су били моји преци, моја крв, мој род, моје племе, једном речју ја пре 50, 100 , 500 , 2000, 5000 година. Не заборави добровољце, а и нормално је да се мобилишу, не могу не организовано да се боре. Твој коментар је стварно дечји овде испао.

Citat
bog im je dao zivot, slobodu da se krecu...ma koliko oni tebi smetali ti nemas prava da bilo koga proterujes, zarobljavas, a kamoli ubijes...

Па и нама је ,,бог'' дао слободу, и све, па нам угрожавају. Њима бог није дао слободу да нас вековима угњетавају.
Иди прошетај неком улицом Приштине, па ћеш да видиш какву им је ,,бог'' дао слободу, и колико ти живот зависи од тих божје слободних људи.

Citat
ubica jedinog coveka koji mogao doneti dobro i napredak Srbiji... ma jednom recju: ubica! dovoljno je...

Убица убице није убица. Ђинђић је заговарао бомбардовање Србије, у којој су опет гинули наши људи, наша крв, наши гени, па је заговарао поделу Космету, био је масон. . .

И још нешто ја сутра нећу да идем да погинем или се осакатим у рату, ако ће одмах после тога неки да лупају и причају о ратним злочинима, о томе како је то наш проблем, нећу да погинем или се жртвујем за равноправност и права гамади која само као паразит сиса нашу крв.

Довољно је само једна чињеница, и тренутна ситуација-

Окупирана нам је територија, једна је узурпирана, неколико отето, или очишћено, наши великани труну по Хагу, Срба је све мање, убијају их и кољу по ужој Србији, прождиру нас болести, наркомани, невладине организације. . .

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 11, 2008, 00:23:41 »
e, posto si vec pokazao toliki fanatizam, mislim booolest... reci mi sta bi bilo (sto je vrlo realno) da se za vreme turaka, tamo neka tvoja chukun, chukun baba kresnula sa nekim Turcinom i da si ti sad potomak tog turcina... ili ja ili bilo ko treci... vrlo je moguce... nzm, sta sad treba svi da se poubijamo (ili jedni druge medjusobno) zato sto smo slucajno ili namerno potomci nekoga ko nije cist srbin?
a i zasto bi to toliko bilo bitno??? svi ljudi su ljudi... da pitam konkretno: ko ti je ubacio u mozak tu bolesnu ideju da samo srbi vrede i da su oni najcistiji, najbolji bla bla?
ponavljam i ponovicu jos 1oo puta: ja postujem i cenim sve rase i sve narode i svaciju kulturu koja je gradjena vekovima i duze od nase i nikome ne zelim zlo... jako bih volela kad bih imala puno novca da mogu sve krajeve zemlje da obidjem i da se upoznam i sa narodima Indije, australije, shpanije, kine, afrike, skandinavije cele etc. etc...

elem,
Citat
Њима бог није дао слободу да нас вековима угњетавају.
ama ko tebe bre ugnjetava?  :rolleyes daj, pokazi mi prstom na njega, ima odmah da idem da ga bijem... :lol nadam se da posle neces vise biti tako frustriran...  =)
a oko Bozije kazne smo raspravili davno: on nas je stvorio, on ce nam suditi... osim, ako si zbog svoje nove sekte odbacio hriscanstvo ili ste zajedno osmislili nekog novog boga, kako vama odgovara...  :rolleyes

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 11, 2008, 00:42:32 »
Citat
e, posto si vec pokazao toliki fanatizam, mislim booolest... reci mi sta bi bilo (sto je vrlo realno) da se za vreme turaka, tamo neka tvoja chukun, chukun baba kresnula sa nekim Turcinom i da si ti sad potomak tog turcina... ili ja ili bilo ko treci... vrlo je moguce...

Прво ја нисам болестан, већ веома здрав. Друго престани користити те пропалитетске изразе јер се и ај од њих ограђујем.

Ево шта би било. Био би оштећених генетских карактеристика, наравно изгубио би одређене физичке и карактерне особине, али би суштину задржао, ако је та несрећа била само јадном у току генерација предака. Значи ако се то некад десило, деца која се роде, била би јако оштећена, наравно расно, али ако се то у анредним генерацијама надокнади стање се може побољшати, и наравно сада можемо и даље носити поносно назив аријевци.
Ако се то десило нашим прецима, то је ПРИРОДНА СЕЛЕКЦИЈА, а то значи да је например тај Турчин елеминисао  одређене генотипове и на тај начин пореметио генетичку равнотежу. Када се посматра генетички, она означава смањење или повећање фреквенције гена.

Има један позант пример када дође до природне селекције, и постоји болест СРПАСТА АНЕМИЈА, и та болест је честа код неких Африканаца. Е сада ту долази до стварања неког дегенерисаног хемофлобина и слично, да не дужим даље.

Велика је вероватноћа да су се и нама, а многима јесу преци спајали са Турцима, Курдима, и шиптарима, и велики број деце је заувек остало биолошки одпад.И сама знаш да су гени аријевског човека рецесивни, а то значи да се у додиру са генима неког другог, дете које настане не може бити чисто.

Citat
ko ti je ubacio u mozak tu bolesnu ideju da samo srbi vrede i da su oni najcistiji, najbolji bla bla?

Нема ко ту шта да убацује. Сама чињенца да сам Србин и то аријевац и чињеница да волим своју земљу и народ више од свих осталих . Нема никакве мудрости.

Citat
daj, pokazi mi prstom na njega, ima odmah da idem da ga bijem...

Свако ко дира мој народ, моје претке, свако ко их вређа и мучи, и ко је њихов непријатељ, и мој је. То је једини начин да заједно помажемо једни другима , и да изађемо у сусрат.

То многи раде, ево бламалног примера:

Ако нападнеш цигана, сви цигани који се нађу у близини ће да му притрче у помоћ, АЛИ ако тебе нападне циганин, тешко да ће неко од Срба прићи да ти помогне.

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #24 poslato: April 11, 2008, 09:55:11 »
Citat
ponavljam i ponovicu jos 1oo puta: ja postujem i cenim sve rase i sve narode i svaciju kulturu koja je gradjena vekovima i duze od nase i nikome ne zelim zlo... jako bih volela kad bih imala puno novca da mogu sve krajeve zemlje da obidjem i da se upoznam i sa narodima Indije, australije, shpanije, kine, afrike, skandinavije cele etc. etc...

ja nishta ne moram da prichaam...isti sluchaj kao kod tebe,...
samo-opusteno userbar5

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: April 11, 2008, 12:18:58 »
Citat

ja nishta ne moram da prichaam...isti sluchaj kao kod tebe,...

pa normalan stav i zdrav razum...  :wink

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: April 11, 2008, 12:57:16 »
Нема отргли сте се од писања. Понављам још једном:

Прошетајте улицом Приштине и упознајте се са Шиптарима, њиховом ,,културом'', са њиховом арменоидском расом, исламском вером.

Прошетај кроз неку црначку четврт у Њујорку, и упознајте се са њима и њиховим особинама.

Србија Србима!!!

NiKooLaa

• Dont fear the reaper!
  • *
  • 5,394
  • +148/-13
    • dzontra.nikola
    • lastfm
    • opusteniforum
    • dzontra_nikola
    • Dzonny
    • Pogledaj profil
    • Valjevski polumaraton
« Odgovor #27 poslato: April 11, 2008, 20:21:53 »
Kroz Njujork bih se rado prosherao...
jbg josh mi se nie ukazala prilika, ali cu je deinitiwno iskoristiti ako mi se ukazhe.. x)
Ma samo se ti bori za etnichki i kulturno chistu Srbiju, lepa je to zamisao.. x)
samo-opusteno userbar5

DaNiLo

• 2,849
  • +8/-7
  • Koljem po kucama
    • Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: April 12, 2008, 00:53:47 »
Citat
Kroz Njujork bih se rado prosherao...

Али по црначким четвртима, тамо где дилују дрогу, где је криминал, проституција, оне одвратне слепе улице и зградетине.

Citat
Ma samo se ti bori za etnichki i kulturno chistu Srbiju, lepa je to zamisao.. x
)

Постоје две земље које то раде, и које због тога успевају, а то су Израел, и Албанија мање више.
Замисао и идеја су одлични, и требало би то да се оствари да не би у будућности било ратова и етничких чишћења.

Lili

• 590
  • +5/-3
  • Art is resistance.
    • Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: April 12, 2008, 17:32:51 »
gospode boze! jos i na albance treba da se ugledamo..  :rolleyes :scratch
u cemu oni to uspevaju? kote se kao zivotinje, a civilizovan svet gleda na njih gore na nego neko africko pleme... cime se oni to pa bave, pa su uspesni? trgovinom oruzja i dilovanjem droge...
i prestani Danilo, vise da lupas molim te... i da ostavljas komentare u fazonu: vi ste glupi, mene je moja sekta naucila, istina nije ono sto se vidi vec ono sto oni meni, a ja vama kazem...