Selidbe Beograd

• 17 Odgovora
  • 531 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Michael23

• **
  • 253
  • +0/-0
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
    • Izrada sajtova
Odg: Selidbe Beograd
« Odgovor #15 poslato: Septembar 18, 2019, 14:40:23 »
Ne znam šta još može da se kaže o selidbama, a da već nije rečeno i o pakovanju stvari i kako spakovati odelo. Uvek ke dilema da li se preseliti sam ili koristiti usluge agencije.
Imate dosta tekstova na sajtovima agencija za selidbe Beograd, preračunajte se pa odlučite.
Ja mislim da je najjbolje ipak seliti se sa agencijom za selidbe.

[Reklama]

biciklista

• **
  • 202
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
    • E oglasi
« Odgovor #16 poslato: Decembar 31, 2019, 17:58:05 »
Veliki broj ljudi se iseljava iz Srbije put zemljama Evropske unije, još uvek nam je glani posao selidbe Beograd. Naša agencija za selidbe, to jeste medjunarodne selidbe je tu da vam olakša selidbe u Nemacku, Selidbe u Švajcarsku, selidbe u Austriju i ostale zemlje, dovoljno je reći samo medjunarodne selidbe.
Imamo vodic za Nemacku, vodic za Svajcarsku.
Obradjivali smo razne tema kao i što je razlog selidbe u Nemacku.

Selidbe Svajcarska i kantoni
Moglo bi se činiti da fraza “to zavisi od vašeg kantona” prečesto se govori u odnosu na Švajcarsku, ali to je zato što je istina. Na ovu neisključenu državu izuzetno utiču pogranični susedi, posebno Nemačka, Italija i Francuska. Ove susedne zemlje pozajmljuju Švajcarskoj koja ima četiri zvanična jezika (nemački, francuski, italijanski i romanski) i kantone koji se kulturološki razlikuju u zavisnosti od dominantnog jezika u regionu. Tako da selidbe u Svajcarsku mogu biti u neki od kantona.

Na primer, Ženeva je u švajcarskom kantonu koji govori francuski, dok je Cirih u nemačkom. Emigranti koji se presele u Ženevu imaće koristi od upoznavanja sa francuskim i opštim francuskim običajima, dok bi oni koji se sele u Cirih trebali isto učiniti sa nemačkim.

Razlike između kantona takođe se protežu i na zakone i politiku, jer Švajcarska daje puno ovlaštenja kantonalnim vladama. Bez obzira gde se selite u Švajcarskoj, trebalo bi da proverite na veb lokaciji vašeg kantona jer mandati i očekivanja mogu u velikoj meri varirati.

biciklista

• **
  • 202
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
    • E oglasi
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2020, 21:55:00 »
Tekst preuzet sa sajta selidbe i korona virus
Od 15. marta u Srbiji je vanredno stanje. Naša gencija za selidbe se vrlo brzo prilagodila i radi normalno. Vršimo sve usluge selidbe u Beogradu dok traje vanredno stanje i selidbe u doba Korone. Dobra vest je da smo cene spustili kako bi svima izašli u susret, jer neko ne može da bira vreme kada mora da se seli.

ZA selidbe u Beogradu koristimo zaštitnu opremu, vršimo dezinfekciju vozila za selidbe i dezinfekciju prostora pre i posle selidbe.

Kontaktirajte nas za selidbe u Beogradu u doba Korone.