samo-opusteno Tinejdžerski kutak
Pages: 1
Pomoc!! By: Fixy222 Date: Novembar 05, 2015, 23:33:00
Cao ljudi imam 13 god i 7. Sam razred a zaljubio sam se u devojku iz 6. razreda (12god)poznajemo se od prosle godine ide u moju skolu i ranije smo non stop pricali i zezali se zajedno sve dok nije njeno drustvo pocelo da nas zeza i onda je samo prestala a sada se sve promenilo kada dodjem pre casova obicno u hodniku budemo ja i ona sami kao da se plasimo da pridjemo jedno drugom kada mi pridje umalo ne umrem a pita me samo nesto kao izgovor za dalji dialog npr. Sta imate od casova itd. A inace mnogo se plasim da joj pridjem staa da radim inache dechaci iz 8. Razreda hoche da je loze a ona se uopste ne pali na to a imam neku drugaricu iz 7. Raz i ona mi pomaze i prica sa njom o meni i tako sam saznao da i dalje osecha nesto prema meni...ali i dalje ne smem da joj pridjem obozava viceve i sale ali cim pokusam da joj pridjem tu su "Plava Akiii" i "Djinka Kokosinka" iz 6. raz i odma zezaju i vichu stvarno nzm sta da radim a primechujem da me stalno nekako chudno gleda i kada negde prolazi prodje tacno pored mene i takoo znam da smaram ali moze li ikakava pomoc??unapred hvala! :ops
Odg: Pomoc!! By: MarkoKg Date: Novembar 06, 2015, 13:37:27
Nema potrebe da se plasis i da te bude sramota, to su sve normalne stvari. Probaj da dodjes do njenog broja telefona, pa joj pusti poruku ako ce ti tako biti lakse. Ali nece te pojesti ni ako direktno pricas sa njom ;)
Sta je najgore sto moze da se desi? Da te odbije? I da te odbije nije smak sveta, a po tvom opisu bih rekao da imas mnogo vece koristi ako popricas sa njom nego ako je ignorises :)
Tako da - stisni zube i pucaj!
Odg: Pomoc!! By: Fixy222 Date: Novembar 06, 2015, 20:08:15
Hvala na savetu pricao sam sa njom inace poslao sam ti poruku i hvala puno!! cheesy :ok
Odg: Pomoc!! By: Sh[o]ne Date: Novembar 15, 2015, 13:44:29
Uvek je najbolje direktno razgovarati, nema šta da se brineš i cimaš!  :lopta
Odg: Pomoc!! By: pufna13 Date: Novembar 20, 2015, 18:40:06
Nemoj se plasit.