samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Obradović: Žao mi je i boriću se do kraja By: [Glasnik] Date: April 04, 2014, 13:16:55

Obradović: Žao mi je i boriću se do kraja

Košarkaši Fenerbahčea su ispali iz evroligaške igre pre očekivanog vremena – u top 16 fazi elitnog takmičenja podbacili su u odnosu na ono kakvi su bili na početku sezone i to ih je koštalo plasmana među osam najboljih ekipa. Niko, još, ne ume da objasni šta šta se to dešava sa ekipom velkog trenera Željka Obradovića, ali je svima jasno da na terenu izgledaju nemoćno i umorno… Poslenjih nekoliko ubedljivih poraza tu sliku najbolje oslikavaju.Međutim, uprkos lošem rezultatu i ne ispunjenom cilju, iskusni trener u skladu sa svojom prirodom ne odustaje, ne povlači se sa fronta na kome, za sada, imadosta jačih.- Žao mi je zbog naše loše igre i rezultata jer imamo obavezu prema 25 miliona ljudi koji nas podržavaju i od nas očekuju mnogo više od ovoga što smo dali. Istina je da na mom timu motivacija nije mogla da se vidi i žao mi je zbog toga. Ali nastavićemo da radimo sve šta je potrebno i borićemo se do kraja. Pred nama je prvenstvo Turske – rekao je bez posle poraza od Laborala Željko Obradović, svestanrezultatske krize u kojoj se Fenerbahče nalazi.